Matekguru Kárpát-medencei Matematika Csapatverseny
2. forduló utáni állását láthatjátok.

1. osztály2. osztály3. osztály4. osztály5. osztály6. osztály7. osztály8. osztály


1.osztály

Sziasztok!
Az 1. osztályosok CSAPATVERSENYÉNEK 2. FORDULÓ utáni állását láthatjátok.
A maximális pontszám ebben a fordulóban is 100 pont volt.
Szeretettel várjuk kérdéseiteket: info@megnovok.hu
Üdvözlettel: a Míg Megnövök Alapítvány munkatársai

Helyezés
Pont
Csapatnév
Város
Iskola
Felkészítő tanár
Csapattagok
1.
200
Méhecskék Kaba Sári Gusztáv Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Elek Lajosné Kovács Júlia, Kun Boglárka Édua, Erdős Renáta, Borsos Evelin, Csabai Dávid, Nyilas Dávid
2.
199
Kópék       Jászapáti  Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Bartus Sándorné Szabó Zsolt, Pelyva Bence, Lebán Marcell, Popovics Péter, Lukács Zoltán, Szőke Ármin
2.
199
Huncutok   Jászapáti  Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Bartus Sándorné Fehér Patrícia, Farkas Szabina, Morvai Gergő, Bugyi Péter, Nagy Nikolett, Zagyi Anna
2.
199
Megoldjuk csapat Jászapáti  Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Gyárfásné Verebélyi Katalin Birkás Levente, Gőz Júlia Kincső, Blaskó Zsanett, Gulyás Veronika, Gyurcsik-Géczi  Mercédesz, Csató Kitti
2.
199
Manóváriak     Jászapáti  Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Gyárfásné Verebélyi Katalin Deli Nóra, Vincze Imre, Mihályi Bence, Deli Bence, Süveges Gábor, Béres Beatrix
2.
199
Delfinek Kaba Sári Gusztáv Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Pálmai Józsefné Ludman Imre, Fülöp Anna, Kunkli Boglárka, Kovács Mónika, Kovács Bence, Németh Szabolcs
3.
198
Kis hercegek Szolnok Fiumei Úti Általános Iskola Füzes Edit Balog Kende, Cseklán Bettina, Fülöp Kristóf, Molnár Zalán, Lázár Bálint, Trébics Vilmos
4.
197
TÖRPOKOSOK Püspökladány Többcélú Nevelési Oktatási Int., Kálvintéri Általános Iskola Tagin. Fehér Sándorné Bilincsiné Győri Róza Berde Márton, Mohos Lili, Sass Rozina, Szentannai Csaba, Juhász Jázmin Kincső, Szabó Beatrix
4.
197
MICIMACKÓ Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola Kovácsné Varjasi Mária Albert Blanka, Balodógh Laura, Bódi Csenge, Farda Dorka, Gerencsér Antal, Zrunek Nóra
4.
197
MINI MANÓ Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola Kovácsné Varjasi Mária Márkus Enikő, Németh Réka, Varga Gergő, Magyar Júlia, Kiss Csongor, Krilov Anna
4.
197
SUPERMAN Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola Kovácsné Varjasi Mária Fekete Fruzsina, Haller Péter, Nagy Réka, Papp Bálint, Rozmán Bende, Alpár Domonkos
5.
196
KOBAKTÖRŐK Tiszaújváros ÁAMIPSZ Széchenyi Iskola Iványiné Burai Éva Bezdány Zsolt Buda, Sándor Zsolt, Bodri Brigitta, Görömbei Rita, Szabó Orsolya, Kacsa Panna
5.
196
Ki(s)számolók Tiszaújváros ÁAMIPSZ Széchenyi Iskola Iványiné Burai Éva Gönczi Gabriella, Kovács Anna, Kovács Vendel, Réti Márton, Szarvák Gergő, Tankó Réka Lili
6.
195
PINDURKÁK Nagykanizsa Bolyai János Általános Iskola Némethné Boha Andrea  
7.
194
CSIPET CSAPAT Tiszaújváros ÁAMIPSZ Széchenyi Iskola Kovács Emese Mezei Dóra, Bóna Kinga, Csató Lilla, Porkoláb Kristóf, Kiss Péter, Kozma Szabolcs
8.
193
Matekmorzsák Székesfehérvár Hétvezér Általános Iskola Galsi Györgyné Mayer Tamás, Mayer Gergő, Tóth András, Pigler András, Kovács Patrik, Ércz Eszter
8.
193
Matektörpök Székesfehérvár Hétvezér Általános Iskola Galsi Györgyné Müller Ágnes, Domonkos Léna, Jeszenszky Luca, Kertész Korina, Bíró Lili, Kovács Vera

Vissza a lap tetejére...


2. osztály

Sziasztok!
A 2. osztályosok CSAPATVERSENYÉNEK 2. FORDULÓ utáni állását láthatjátok.
A maximális pontszám ebben a fordulóban is 100 pont volt.
Szeretettel várjuk kérdéseiteket: info@megnovok.hu
Üdvözlettel: a Míg Megnövök Alapítvány munkatársai

Helyezés
Pont
Csapatnév
Város
Iskola
Felkészítő tanár
Csapattagok
1.
200
Okoskodók Abony  Somogyi Imre Általános Iskola Feke Miklósné Varga Viktória, Habara Diána, Gócsa Norbert, Lakatos Patrik, Kiss Krisztofer, Poloznik Márk
1.
200
Logikuszok Abony  Somogyi Imre Általános Iskola Feke Miklósné Egedi Tamás, Földi Roland, Hegedűs Tímea, Komáromi Bianka, Kun Dávid, Hamar Nikolett
1.
200
Bónuszok Abony  Somogyi Imre Általános Iskola Feke Miklósné Jagri László, Vágó Máté, Fejes Kinga, Mucza Attila, Csernák Réka, Tóth Norbert
1.
200
Zsenipalánták Kaba Sári Gusztáv Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Szilágyiné Kunkli Magdolna Halász Anita, Kaszás Júlia, Kemecsei Enikő, Elek Norbert, Lente Gergő, Sári László Attila
1.
200
Guthi manók Nyíradony Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola Madar Józsefné Barna Bence, Fehér Roland, Madar Ádám, Rácz Mété, Szemán Gergő, Tóthszegi Bernadett
1.
200
Bátor bátoriak Nyírbátor Nyírbátori Angol-Magyar Kéttannyelvű Ált. Iskola Édesanyák úti Intézményegysége Meczner Béláné Makai Máté, Meczner Alexandra, Nagy-Szalontay Szabolcs, Pásztor István, Réti Barbara, Böszörményi Bence
1.
200
Deák lányok                                   Paks  Deák Ferenc Általános Iskola                                                                         Gyulai Ilona                                                                                 Berger Zsófia, Gyöngyösi Gréta, Kolki Hanna Janka, Puskás Sára, Ritter Kíra, Wolf Brigitta 
1.
200
Deák fiúk                                Paks  Deák Ferenc Általános Iskola                                                                         Gyulai Ilona                                                                                 Fritz Bálint, Keserű Dorina, Szekszárdi Milán, Tell Balázs, Varga  Márton, Vidákovics Elián
1.
200
OKOSKÁÉK Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Honti Istvánné Ádám Gréta, Gábor Noémi, Varga Dániel, Baranyi Hanna Karina, Balázs Krisztina, Filkor Anna
1.
200
Szorgos Méhecskék Székesfehérvár Hétvezér Általános Iskola Pósta Gáborné Botos Ellák, Németh Zsófia, Jánosi Ninetta, Hingyi Réka, Tőke Kata, Rikli Panna
2.
199
Számkirályok Kecskemét Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája Gömöriné Galla Mária Bogdán Luca, Bukor Tamás, Forró Boglárka, Gróf Bence, Mihalik Dániel, Szeverényi Szabolcs
2.
199
Szorgos Méhecskék Mándok Általános Művelődési Központ Lucskiné Onder Enikő Bodnár Karolina, Dancs Dénes, Szabó Norbert, Pócs Renáta, Rabb Péter, Jámbrik Krisztina
2.
199
MATEKMANÓK Miskolc Kaffka Margit Általános Iskola és AMI Honvári Zoltánné Ács Kristóf, Demcsik Dorián, Getzel Bence, Naár Balázs, Szeles Bianka, Tóth Dóra
2.
199
KIS TUDÓSOK Tenk Hany-menti Közoktatási Int. Szent Imre Általános Iskola Kormosné Kovács Tímea Domán Dániel, Szalmási Kincső, Sallai Konrád, Holló Orsolya, Besenyei Dávid, Kormos Máté
3.
198
MILÁN Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Zsíros Szilvia Hodúr Tibor, Oláh József Márton, Rigó Szabolcs, Szigedi Gergő, Zsidai Szamóca Kitti, Veréb Dominik
4.
197
Dorogi Tudorkák Dorog Petőfi Sándor Általános Iskola Czuprik Györgyné Garzó Áron, Gere Patrik, Kelemen Dominik, Mogyorósi Gergő, Nyilas Dániel, Szilágyi Vivien
4.
197
KOBRÁK Pécs Mecsekaljai Iskola Köztársaság Téri Iskolája Nádainé Kalocsai Klára Csébfalvi Fruzsina, Janovics Eszter, Sikó Patrícia, Puskás Regina, Rozsnyói Réka, Hock Veronika
4.
197
KISSZÁMOLÓK Pécs Mecsekaljai Iskola Köztársaság Téri Iskolája Dr Borsayné Parrag Ildikó Gerőfy Dzsenifer, Fehér Adrienn, Józsa Janka, Kiticsics Attila, Nemeskéri Dóra Mária, Tombory Liza
4.
197
Kőrösis számkirályok Szolnok Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin AMI Vidéki Gabriella Deák Marcell, Kecskeméti Tamás, Kovács Gábor, Pallai Tamás Ottó, Sárkány Dorina, Varga Lili Laura
5.
196
Számkirály Csömör Mátyás Király Általános Iskola Paulovics Zoltánné Kuti Rózsa,Bóday Ábel,Lukács Ádám,Szabó Gergő,Szabó Zsombor,Tóth Noémi
5.
196
KISOKOSOK Szeged SZKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola Csizmadia Béláné Bálint Krisztián, Bátori Máté Márk, Marosvári Fanni, Tóth Ádám, Varga Levente, Veres Vanessza Zsuzsanna
5.
196
TUDÓSSIPKÁK Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola de Rivó Miklósné Bárdosi Dénes, Gira Milán, Kálmán Dorina, Kecskeméti Júlia, Kiss Virág, Vigh Attila
5.
196
Számvarázslók Újfehértó Erkel Ferenc Tagiskola, Újfehértó Varga Istvánné, Miszkujné Kiss Ilona Aranyos Zoltán, Szabó Bence, Szász Viktor, Tóth Roland, Antal Viktória, Molnár Alexandra
6.
195
MATEKMANÓK Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola de R