Matekguru Kárpát-medencei Matematika Csapatverseny
2. forduló utáni állását láthatjátok.

1. osztály2. osztály3. osztály4. osztály5. osztály6. osztály7. osztály8. osztály


1.osztály

Sziasztok!
Az 1. osztályosok CSAPATVERSENYÉNEK 2. FORDULÓ utáni állását láthatjátok.
A maximális pontszám ebben a fordulóban is 100 pont volt.
Szeretettel várjuk kérdéseiteket: info@megnovok.hu
Üdvözlettel: a Míg Megnövök Alapítvány munkatársai

Helyezés
Pont
Csapatnév
Város
Iskola
Felkészítő tanár
Csapattagok
1.
200
Méhecskék Kaba Sári Gusztáv Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Elek Lajosné Kovács Júlia, Kun Boglárka Édua, Erdős Renáta, Borsos Evelin, Csabai Dávid, Nyilas Dávid
2.
199
Kópék       Jászapáti  Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Bartus Sándorné Szabó Zsolt, Pelyva Bence, Lebán Marcell, Popovics Péter, Lukács Zoltán, Szőke Ármin
2.
199
Huncutok   Jászapáti  Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Bartus Sándorné Fehér Patrícia, Farkas Szabina, Morvai Gergő, Bugyi Péter, Nagy Nikolett, Zagyi Anna
2.
199
Megoldjuk csapat Jászapáti  Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Gyárfásné Verebélyi Katalin Birkás Levente, Gőz Júlia Kincső, Blaskó Zsanett, Gulyás Veronika, Gyurcsik-Géczi  Mercédesz, Csató Kitti
2.
199
Manóváriak     Jászapáti  Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Gyárfásné Verebélyi Katalin Deli Nóra, Vincze Imre, Mihályi Bence, Deli Bence, Süveges Gábor, Béres Beatrix
2.
199
Delfinek Kaba Sári Gusztáv Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Pálmai Józsefné Ludman Imre, Fülöp Anna, Kunkli Boglárka, Kovács Mónika, Kovács Bence, Németh Szabolcs
3.
198
Kis hercegek Szolnok Fiumei Úti Általános Iskola Füzes Edit Balog Kende, Cseklán Bettina, Fülöp Kristóf, Molnár Zalán, Lázár Bálint, Trébics Vilmos
4.
197
TÖRPOKOSOK Püspökladány Többcélú Nevelési Oktatási Int., Kálvintéri Általános Iskola Tagin. Fehér Sándorné Bilincsiné Győri Róza Berde Márton, Mohos Lili, Sass Rozina, Szentannai Csaba, Juhász Jázmin Kincső, Szabó Beatrix
4.
197
MICIMACKÓ Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola Kovácsné Varjasi Mária Albert Blanka, Balodógh Laura, Bódi Csenge, Farda Dorka, Gerencsér Antal, Zrunek Nóra
4.
197
MINI MANÓ Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola Kovácsné Varjasi Mária Márkus Enikő, Németh Réka, Varga Gergő, Magyar Júlia, Kiss Csongor, Krilov Anna
4.
197
SUPERMAN Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola Kovácsné Varjasi Mária Fekete Fruzsina, Haller Péter, Nagy Réka, Papp Bálint, Rozmán Bende, Alpár Domonkos
5.
196
KOBAKTÖRŐK Tiszaújváros ÁAMIPSZ Széchenyi Iskola Iványiné Burai Éva Bezdány Zsolt Buda, Sándor Zsolt, Bodri Brigitta, Görömbei Rita, Szabó Orsolya, Kacsa Panna
5.
196
Ki(s)számolók Tiszaújváros ÁAMIPSZ Széchenyi Iskola Iványiné Burai Éva Gönczi Gabriella, Kovács Anna, Kovács Vendel, Réti Márton, Szarvák Gergő, Tankó Réka Lili
6.
195
PINDURKÁK Nagykanizsa Bolyai János Általános Iskola Némethné Boha Andrea  
7.
194
CSIPET CSAPAT Tiszaújváros ÁAMIPSZ Széchenyi Iskola Kovács Emese Mezei Dóra, Bóna Kinga, Csató Lilla, Porkoláb Kristóf, Kiss Péter, Kozma Szabolcs
8.
193
Matekmorzsák Székesfehérvár Hétvezér Általános Iskola Galsi Györgyné Mayer Tamás, Mayer Gergő, Tóth András, Pigler András, Kovács Patrik, Ércz Eszter
8.
193
Matektörpök Székesfehérvár Hétvezér Általános Iskola Galsi Györgyné Müller Ágnes, Domonkos Léna, Jeszenszky Luca, Kertész Korina, Bíró Lili, Kovács Vera

Vissza a lap tetejére...


2. osztály

Sziasztok!
A 2. osztályosok CSAPATVERSENYÉNEK 2. FORDULÓ utáni állását láthatjátok.
A maximális pontszám ebben a fordulóban is 100 pont volt.
Szeretettel várjuk kérdéseiteket: info@megnovok.hu
Üdvözlettel: a Míg Megnövök Alapítvány munkatársai

Helyezés
Pont
Csapatnév
Város
Iskola
Felkészítő tanár
Csapattagok
1.
200
Okoskodók Abony  Somogyi Imre Általános Iskola Feke Miklósné Varga Viktória, Habara Diána, Gócsa Norbert, Lakatos Patrik, Kiss Krisztofer, Poloznik Márk
1.
200
Logikuszok Abony  Somogyi Imre Általános Iskola Feke Miklósné Egedi Tamás, Földi Roland, Hegedűs Tímea, Komáromi Bianka, Kun Dávid, Hamar Nikolett
1.
200
Bónuszok Abony  Somogyi Imre Általános Iskola Feke Miklósné Jagri László, Vágó Máté, Fejes Kinga, Mucza Attila, Csernák Réka, Tóth Norbert
1.
200
Zsenipalánták Kaba Sári Gusztáv Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Szilágyiné Kunkli Magdolna Halász Anita, Kaszás Júlia, Kemecsei Enikő, Elek Norbert, Lente Gergő, Sári László Attila
1.
200
Guthi manók Nyíradony Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola Madar Józsefné Barna Bence, Fehér Roland, Madar Ádám, Rácz Mété, Szemán Gergő, Tóthszegi Bernadett
1.
200
Bátor bátoriak Nyírbátor Nyírbátori Angol-Magyar Kéttannyelvű Ált. Iskola Édesanyák úti Intézményegysége Meczner Béláné Makai Máté, Meczner Alexandra, Nagy-Szalontay Szabolcs, Pásztor István, Réti Barbara, Böszörményi Bence
1.
200
Deák lányok                                   Paks  Deák Ferenc Általános Iskola                                                                         Gyulai Ilona                                                                                 Berger Zsófia, Gyöngyösi Gréta, Kolki Hanna Janka, Puskás Sára, Ritter Kíra, Wolf Brigitta 
1.
200
Deák fiúk                                Paks  Deák Ferenc Általános Iskola                                                                         Gyulai Ilona                                                                                 Fritz Bálint, Keserű Dorina, Szekszárdi Milán, Tell Balázs, Varga  Márton, Vidákovics Elián
1.
200
OKOSKÁÉK Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Honti Istvánné Ádám Gréta, Gábor Noémi, Varga Dániel, Baranyi Hanna Karina, Balázs Krisztina, Filkor Anna
1.
200
Szorgos Méhecskék Székesfehérvár Hétvezér Általános Iskola Pósta Gáborné Botos Ellák, Németh Zsófia, Jánosi Ninetta, Hingyi Réka, Tőke Kata, Rikli Panna
2.
199
Számkirályok Kecskemét Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája Gömöriné Galla Mária Bogdán Luca, Bukor Tamás, Forró Boglárka, Gróf Bence, Mihalik Dániel, Szeverényi Szabolcs
2.
199
Szorgos Méhecskék Mándok Általános Művelődési Központ Lucskiné Onder Enikő Bodnár Karolina, Dancs Dénes, Szabó Norbert, Pócs Renáta, Rabb Péter, Jámbrik Krisztina
2.
199
MATEKMANÓK Miskolc Kaffka Margit Általános Iskola és AMI Honvári Zoltánné Ács Kristóf, Demcsik Dorián, Getzel Bence, Naár Balázs, Szeles Bianka, Tóth Dóra
2.
199
KIS TUDÓSOK Tenk Hany-menti Közoktatási Int. Szent Imre Általános Iskola Kormosné Kovács Tímea Domán Dániel, Szalmási Kincső, Sallai Konrád, Holló Orsolya, Besenyei Dávid, Kormos Máté
3.
198
MILÁN Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Zsíros Szilvia Hodúr Tibor, Oláh József Márton, Rigó Szabolcs, Szigedi Gergő, Zsidai Szamóca Kitti, Veréb Dominik
4.
197
Dorogi Tudorkák Dorog Petőfi Sándor Általános Iskola Czuprik Györgyné Garzó Áron, Gere Patrik, Kelemen Dominik, Mogyorósi Gergő, Nyilas Dániel, Szilágyi Vivien
4.
197
KOBRÁK Pécs Mecsekaljai Iskola Köztársaság Téri Iskolája Nádainé Kalocsai Klára Csébfalvi Fruzsina, Janovics Eszter, Sikó Patrícia, Puskás Regina, Rozsnyói Réka, Hock Veronika
4.
197
KISSZÁMOLÓK Pécs Mecsekaljai Iskola Köztársaság Téri Iskolája Dr Borsayné Parrag Ildikó Gerőfy Dzsenifer, Fehér Adrienn, Józsa Janka, Kiticsics Attila, Nemeskéri Dóra Mária, Tombory Liza
4.
197
Kőrösis számkirályok Szolnok Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin AMI Vidéki Gabriella Deák Marcell, Kecskeméti Tamás, Kovács Gábor, Pallai Tamás Ottó, Sárkány Dorina, Varga Lili Laura
5.
196
Számkirály Csömör Mátyás Király Általános Iskola Paulovics Zoltánné Kuti Rózsa,Bóday Ábel,Lukács Ádám,Szabó Gergő,Szabó Zsombor,Tóth Noémi
5.
196
KISOKOSOK Szeged SZKTT Közoktatási Intézménye Weöres Sándor Iskola Csizmadia Béláné Bálint Krisztián, Bátori Máté Márk, Marosvári Fanni, Tóth Ádám, Varga Levente, Veres Vanessza Zsuzsanna
5.
196
TUDÓSSIPKÁK Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola de Rivó Miklósné Bárdosi Dénes, Gira Milán, Kálmán Dorina, Kecskeméti Júlia, Kiss Virág, Vigh Attila
5.
196
Számvarázslók Újfehértó Erkel Ferenc Tagiskola, Újfehértó Varga Istvánné, Miszkujné Kiss Ilona Aranyos Zoltán, Szabó Bence, Szász Viktor, Tóth Roland, Antal Viktória, Molnár Alexandra
6.
195
MATEKMANÓK Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola de Rivó Miklósné Dobos Dominik, Horváth Márk, Horváth Máté, Németh Alexander, Szabó Dániel, Végh Kamilla
6.
195
TERMINÁTOR Tiszaújváros ÁAMIPSZ Széchenyi Iskola Zolnai Éva Kébel Zsolt, Kelemen Alíz, Kőszegi Milán, Makrányi Kata, Sebe Anett, Tóth Kristóf
7.
194
Puma Csömör Mátyás Király Általános Iskola Paulovics Zoltánné Batki Barna Tamás,Gál Tamara Nóra,Fábián Rózsa Boróka,Luca Henrik András,Mészáros Márk,Vereszky Nóra
7.
194
VIL-MA Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Bátori Istvánné Szendgrádi Judit, Bagó Fanni, Kiss Karolina, Ocsovai Eszter, Rigó Lili, Bódi Anna
7.
194
FEKETE PÁRDUC Tiszaújváros ÁAMIPSZ Széchenyi Iskola Zolnai Éva Kónya Lili, Molnár Kornél, Spisák Panna, Suller Vivien, Zsuga Tícia, Gáspár Emese
8.
193
Számkirályok Balmazújváros Bocskai István és Kalmár Zoltán Egyesített Általános Iskola Vértesiné Tar Márta Kis Gergő, Blága Andrea, Hűse Marcell, Csirkés Levente, Eszenyi Sándor, Oláh Anna
8.
193
BAGOLYFIÓKÁK Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola de Rivó Miklósné Asbóth Barnabás, Horváth Szabolcs, Kása André, Kismarosi Dóra, Szanyi Kristóf, Nagy Dorina
8.
193
Számvadászok Újfehértó Erkel Ferenc Tagiskola, Újfehértó Varga Istvánné, Miszkujné Kiss Ilona Fehér Virág, Janik Dávid, Bige Balázs, Rákos Krisztina, Daróczi Patrik, Fehértói Gergő
9.
192
Okoskák Salgótarján SKÁID Gagarin Tagintézmény Diószegi Istvánné Futó Dominika, Kovács Boglárka, Filkor Patrik, Siba Viktória, Rácz Rokkó, Rácz Raul
10.
191
Logilurkók Nyíradony Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola Kima Józsefné Bozsó Dorina, Kelemen Kitti, Dormán Petra, Bródi Simon, Groholy András, Sopronyi Zoltán
10.
191
Buksitörők Nyíregyháza Kodály Zoltán Általános Iskola Molnárné Boczkó Erika Guti Szilárd, Orosz Virág, Nagy Domonkos, Bercznai Boglárka, Bíró Janka, Juhász Evelin
10.
191
Torpedó   Salgótarján SKÁID Gagarin Tagintézmény Diószegi Istvánné László Levente, Jakubovics Gergely, Laczkó Milán, Versegi Tamás, Göröcs Lilla, Fekete Brigitta
10.
191
VILLÁM Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Bátori Istvánné Szerémi Soma, Bálint Ádám, Papp Ádám, Horváth Márton, Vizi Áron, Laczkó Gábor
11.
189
Kőrösis Ki(s)számolók Szolnok Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Konstantin AMI Vidéki Gabriella Gávris Gréta, Patai Benedek, Pintér Abigél, Skultéty Zsombor, Tóth Kornél, Törös Bence Albert
12.
136
Nagyváradi I. csapat Nagyvárad   George Cosbuc Általános Iskola Bitte Rozália Szilágyi Henrietta, Létai Alexandra, Kánya Lilla, Csabai Zsófia, Beke Bianka
13.
92
Okos Manók Budapest Hunyadi Mátyás Általános Iskola Janek Krisztina
13.
92
Szupercsapat Kaba Sári Gusztáv Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Iszályné Molnár Katalin Nwaeze Jones, Fazekas Melinda, Molnár Márk, Orosz Viktória, Deák Levente, Bene Fruzsina



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vissza a lap tetejére...


3. osztály

Sziasztok!
A 3. osztályosok CSAPATVERSENYÉNEK 2. FORDULÓ utáni állását láthatjátok.
A maximális pontszám ebben a fordulóban is 100 pont volt.
Szeretettel várjuk kérdéseiteket: info@megnovok.hu
Üdvözlettel: a Míg Megnövök Alapítvány munkatársai

Helyezés
Pont
Csapatnév
Város
Iskola
Felkészítő tanár
Csapattagok
1.
200
FIDÓ MANÓK Okány  Okány-Sarkadkeresztúr Általános Iskola és Óvoda Patakiné Zsurzsák Ildikó Szatmári Alexandra, Illés Tamás, Bodó Imre Gergő, Simon Gergő, Egri Zsolt, Szappanos Sándor
1.
200
Szemfülesek Paks Deák Ferenc Általános Iskola  Katz Margit Adorján Blanka, Bárányos Márk, Fikó Alexa, Fritz Dorottya, Szabó Luca, Szőke Donát
1.
200
Dobókocka Pécs Mecsekaljai Iskola Köztársaság Téri Iskolája Laczkovichné Hadi Ildikó Demeter Laura, Hajgató Marcell, Boros Karola, Magyar Márk, Tieber Kíra, Vilmányi Péter
1.
200
Csipet csapat Újfehértó Erkel Ferenc Tagiskola, Újfehértó Lénártné Kocsis Ildikó Mészáros Zita, Kiss Edina, Patai Dóra, Pallai Patrik, Nagy Zoltán, Szabó Tibor
2.
199
Számvadász  Nyíregyháza Petőfi Sándor Általános Iskola   Hegedűs Dániel, Laczják Zsombor, Czobor Péter, Hamza Zsolt, Sajtos Áron, Tóth Gergely
2.
199
Ész-race Nyíregyháza Petőfi Sándor Általános Iskola   Rudi Martin, Balázs Richárd, Tóth Máté, Benkő Zoltán, Ujvári Attila, Szabó Jonatán
2.
199
Törpokosok Hódmezővásárhely Varga Tamás Általános Iskola Czeróczki Claudia Bodzsár Miklós, Bozsogi Henriett, Ménesi Ferenc, Sallai Mirandella, Szabó Anna, Szűcs Tünde
2.
199
Kisokosok Oroszlány Fővárosi Gyermekotthon és Általános Iskola  Tárnok Erika Szlezák Anna, Gálos Noémi, Kis Fremont Kevin, Malik Gabriella, Szabó Bence, Sipos András
2.
199
OKOSKÁK Püspökladány Többcélú Nevelési Oktatási Int., Kálvintéri Általános Iskola Tagin. Daróczi Ilona Sass Boglárka, Horváth Petra, Pella Mandula, Rácz Imre Vince, Egri Zsolt, Seres Máté
2.
199
Számkirály Szajol Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda Benedekné Trecskó Beáta Gál Klaudia, Tóth Nikolett, Lévai Mihály, Kiss Beatrix, Benei Viktória, Méri Brigitta
2.
199
Fantasztikus hatos Székesfehérvár Kossuth Lajos Általános Iskola Szabó Judit Puskás Dominik, Ötvös Dominik, Sallai Tamás, Kincses Patrik, Speil Ármin, Gál Benedek
2.
199
Matekmackók Székesfehérvár Kossuth Lajos Általános Iskola Szabó Judit Horváth Bálint, Varga Balázs, Kolek Péter, Dörömbözy Csanád, Heincz Ádám, Lukács Norbert
2.
199
NULLÁK? Tiszaújváros ÁAMIPSZ Széchenyi Iskola Petrikné Kiss Edina Kovács-Hagyó Dániel, Lükő Nikolett, Molnár Bence, Stogica Kata, Süveges Huba, Torma Márton
2.
199
100% Tiszaújváros ÁAMIPSZ Széchenyi Iskola Petrikné Kiss Edina Farkas Judit, Fekete Zalán, Jónás Bence, Lovász Péter, Porkoláb Dorottya, Vass Nikolasz
3.
198
Szám-ászok Szolnok Fiumei úti Általános Iskola Berkó Andrea Záhorszky Nikolett, Munkácsi Enikő, Erka Georgina, Vígh Ádám, Berecz Enikő, Varga Bence
3.
198
Számvarázslók Szolnok Fiumei úti Általános Iskola Berkó Andrea Domány Gergő, Kormos Joel, Fábián Blanka, Kiss Benedek, Kovács Krisztina, Nagy Bernadett
4.
197
Számmágusok Kecskemét Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Általános Iskolája Pásztiné Bisztyó Gabriella Domokos Enikő, Katona Zsombor, Lóczi Eszter, Lőrinc Szabolcs, Mohácsi Martin, Simon Szabolcs
4.
197
Kobra Miskolc Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola Gedeonné Bátyi Klára Hajnal Botond, Demján Csongor, Kalóczkai Bálint, Svidró Orsolya, Szobonya Erika, Zsíros Bence
4.
197
PÁTYI  TÖPRENGŐK Páty Bocskai István Általános Iskola Soós Erzsébet Báder Fanni, Halápi Eszter, Korcsma István, Simon Benedek, Szokolay Réka, Wlasits Levente 
4.
197
Roffi Tudorok Tiszaroff Kunhegyesi Ált. Iskola AMI és Szakiskola Tiszaroffi Tagintézménye Gulyás Mihályné Boros Nikolett, Cseppentő Gyula Dániel, Duba Anita Csilla, Lakatos Letícia Vanessza, Medve Liliána, Nagy Géza
5.
196
SZÁMZSENIK Orosháza Orosháza Város Általános Iskola Vörösmarty Mihály Tagintézmény Tornyi-Molnárné Budácsik Anita Zsigovics Nikoletta, Nagy Dorina, Petrányi Levente, Csordás Bence, Verasztó Rajmund, Turák Gergely
5.
196
Tudóspalánták Oroszlány Fővárosi Gyermekotthon és Általános Iskola  Tárnok Erika Borbély Kevin, Pál Izabell, Csomor Daniela Zoé, Góman Mária, Kádár Renátó, Németh Fanni
5.
196
Teknősök Pécs Mecsekaljai Iskola Köztársaság Téri Iskolája Palotai Kornélia Ambrus Lehel, Bíró Emma, Bondor Dániel, Horvay Tamás, Tóth Adrienn, Ujháti Máté
6.
195
EURO Debrecen Petőfi Sándor Általános Iskola  Dr. Magyarné Szilva Mónika Lakatos Norbert, Szűcs Rubina, Keszthelyi István, Ludasi Dominik, Varga Kitti, Kocsel Bence
6.
195
Okoskodók Hajdúhadház Bocskai István Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Petz Gyöngyi Bartha Gergő, Borsi Máté, Fekete Imre, Hadházi Milán, Pető Bence, Szabó Balázs
6.
195
Matek tigrisek Herceghalom Általános Iskola, Óvoda és Könyvtár Zsohárné Stricker Katalin Herczeg István, Benedek Borbála, Farkas Nóra, Biró Boglárka, Szalai Tünde, Vass Anna
6.
195
Agyasok Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola Zippenfénig Zoltánné Nagy Nóra, Kun Petronella, Salétli Ákos, Martinkó Tamás, Máji Tamás, Fizer Erik
6.
195
Kaméleon Miskolc Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola Gedeonné Bátyi Klára Koós Gábor, Puskás Dorina, Skornyák Virág, Szikszai Dóra, Vitányi Borbála, Tomor Napsugár
6.
195
SZÁMOKOSOK Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Lénárt Lászlóné Kiss Edina, Zöldesi Marcus, Csábi Bianka, Bolgár Bende, Végh Ádám, Petrovics Gergő
7.
194
Tudorkák Abony  Somogyi Imre Általános Iskola Somodi Mária-Balogh Márta Tahalaiti Hocine, Juhász Ágnes, Tóth Mónika, Torma Dávid, Ónodi Rita, Varga Bence
7.
194
OKOSKÁK Mosonszentmiklós Széchenyi István Általános Iskola és AMI Szabó Gyuláné Bognár Flóra, Fülöp Petra, Kovács Cintia, Farkas Richárd Márk, Hegedüs Zoltán, Horváth Ákos
7.
194
OKOSKÁK Nagykanizsa Bolyai János Általános Iskola Horváth Júlia  
7.
194
HATOSFOGAT Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Lénárt Lászlóné Pifka Bence, Oláh Virág, Puszta Bálint, Jónás E Dominik, Deák Norbert, Tóth Balázs
8.
193
Matekosok Jászszentandrás Kunráth Sándor Általános Iskola, Óvoda, és AMI Kovácsné Balla Éva Berdó Nikolett, Kiss Zoltán, Bódi Pál, Farkas Zalán, Harsányi Bianka, Birkás Csaba
8.
193
Számkirályok Székesfehérvár Kossuth Lajos Általános Iskola Sziliné Soós Lídia Molnár Dániel, Sipos Gergő, Kun Balázs, Peske Ákos, Hideg Nóra, Szabó Zsombor
9.
192
Panda Újtikos GÚT Ált. Iskola, Óvoda és Bölcsőde Újtikos Ált. Iskolai Tagintézménye Kapus Józsefné Ásztai Bernadett, Józsa Sarolta, Kola Ádám, Lövei Zsolt, Nagy László, Sándor Flóra
10.
191
Matekópék Újfehértó Erkel Ferenc Tagiskola, Újfehértó File Irén Brutóczki József, Diósi Zsolt, Szilágyi Péter, Spisák Dorottya, Suták Dávid, Mikó Ferenc
11.
190
OKI-DOKI Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Deákné Obrecsány Orsolya Gombár Egon, Kormány Réka, Gyebnár Sára, Szoó Dániel, Komár Gabriella, Tőzsér Vivien
12.
189
Számkirályok Jászszentandrás Kunráth Sándor Általános Iskola, Óvoda, és AMI Szabó Lászlóné Csikós Angelika, Germán Nikolett, Nagy Ferenc, Futó Ákos, Kardos Lúcia, Ragó Bence
12.
189
SZÁM-ÁSZ Solymár Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Ált. és Művészeti Alapiskola  Baloghné Szilágyi Ildikó Buzinkay Zorka, Mihóky Anna, Széll Timea, Horánszky Dénes, Majer Soma, Ladányi Kornél
13.
182
KISOKOSOK Bácsborsod  Bácskai ÁMK Általános Iskola Moholy Nagy László Tagintézménye Szabóné Bárány Györgyi Füle Sebestyén, Szekeres Kíra, Fodor László, Sánta Vivien, Kovács Gergő, Várhegyi Csenge
15.
90
Benczur I. Nyíregyháza Benczúr Gyula Általános Iskola   Barnák Péter, Pongó Béla, Szilágyi Cintia, Mocsár Márk, Nagy Máté, Földházi Balázs




Vissza a lap tetejére...


4. osztály

Sziasztok!
A 4. osztályosok CSAPATVERSENYÉNEK 2. FORDULÓ utáni állását láthatjátok.
A maximális pontszám ebben a fordulóban is 100 pont volt.
Szeretettel várjuk kérdéseiteket: info@megnovok.hu
Üdvözlettel: a Míg Megnövök Alapítvány munkatársai

Helyezés
Pont
Csapatnév
Város
Iskola
Felkészítő tanár
Csapattagok
1.
200
RAVASZ RÓKÁK Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola Dalos Andrea Jakab Bálint, Sulyok Botond, Barta Márton, Dolgos Nóra, Gál Gyula, Kaposi Áron
1.
200
AGYAFÚRTAK Tiszaújváros Kazinczy Ferenc Iskola Marjánné Bacsó Csilla Sajgó Mátyás, Kéki Gergely, Deli Barbara, Tóth Szilvia, Tóth Bettina, Bódi Levente
2.
199
Okostojások Kiskőrös KTKT Általános Iskola és Középiskola, Petőfi Sándor Ált. Iskolája Benyikné Takács Edina Magyar Csilla, Judák Jusztina, Farkas Fanni, Somogyi Krisztina, Nagy Laura, Ungvári Brigitta
2.
199
AGYMENŐK Orosháza Orosháza Város Általános Iskola Vörösmarty Mihály Tagintézmény Tompáné Barabás Edit Babcsán József, Hávris Szabolcs, Lustyik Levente, Szőke Molnár Dániel, Sztakó Andor, Németh Máté Szabolcs
2.
199
Mategerek Paks Deák Ferenc Általános Iskola Mezősi Árpád Kovács Annabella, Nagy Dóra, Nagy Eszter, Olasz Krisztina, Papp Veronika, Vörös Heléna
2.
199
Matekmániások Penyige  Bárdos Lajos ÁMKK és AMI tagiskola Penyige Kiss Zoltánné Kapcsos Helga, Kővári Dorina, Siti Róbert, Szabó Anna
2.
199
ÉSZBONTÓK Tiszaújváros ÁAMIPSZ Széchenyi Iskola Friedrich Zoltánné Kovács Áron, Kovács Evelin, Mártha Balázs Levente, Mészáros Lili, Soltész Luca Sára, Tóth Melinda
3.
198
Gumimacik Nyíradony Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola Deák Erzsébet Beri János Ferenc, Deczki Gergely, Juhász István, Szilágyi Patrik, Tóth György, Veres Gábor
3.
198
Szárnyaló Einstein Szolnok Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola Fodor Erika  
4.
197
Fő az ész! Nyíregyháza Petőfi Sándor Általános Iskola Raffai Emese Herczku Erik, Czobor Árpád, Gyurcsán Kinga, Lőrinczi Jonatán, Moldván Csaba, Kincs Ákos
4.
197
MATEKKIRÁLYOK Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Buga Lászlóné Széles Lilla, Komár Bálint, Henzel Balázs, Ispán Róbert, Tácsik Péter, Mócsány Judit
5.
196
Zenemanók Újfehértó Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görög Katolikus Óvoda és Ált. Iskola Káposznyákné Papp Ibolya Daróczi Sándor, Dénes György, Kristóf József, Járó Julianna, Anducska Anna, Kiss-Batta Rozália
6.
195
A nagy semmi Kecskemét Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola Bense Erzsébet Lukács Martin, Kárpáti Roland, Ditzendy Péter, Lipótzy Anna, Kulmán Eszter, Borsos Botond
7.
194
Kőrösisek Érd  Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Tóth Lászlóné Gróff Roland, Nagy Ádám, Nagy Dávid, Sukola Patrik, Szemán Dávid, Végh Norbert
7.
194
Számvadászok Jászszentandrás Kunráth Sándor Általános Iskola, Óvoda, és AMI Nagyné Zsák Ilona Csőke Anna, Farkas Bianka, Kókai Lilla, hamza Barbara, Kóczián Patrik, Kozma Kristóf
8.
193
Vakondokosok Nyíradony Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola Magyar Gabriella Berna Bence, Blascsák János, Boros Dorina, Felföldi Kitti, Katona Erik, Koszta Éva
9.
192
BAGLYOK Hódmezővásárhely Varga Tamás Általános Iskola Jungné Tóth Katalin Kecskeméti Bence, Lakatos Boglárka, Molnár Sándor, Rácz Kristóf, Neumann György, Rostás Martin
9.
192
OKI-DOKI Hódmezővásárhely Varga Tamás Általános Iskola Jungné Tóth Katalin Hódi Bence, Hemző Nikoletta, László Renáta, Németh Dávid, Olasz Patrik, Mucsi Attila
9.
192
Belvárosi Nebulók Kalocsa Kalocsa és Térsége Általános Iskolája Takácsné Hajdú Katalin Kancsár Dávid, Holló Bettina, Szalai Szilárd, Király Mercédesz, Kollár Fruzsina, Lehőcz Roland
9.
192
Egyszeregy Szajol Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda Kiss Imréné Illés Benedek, Andó Tamás, Terék Márton, Boros Luca, Szép Viktória, Kovács Patrik
10.
191
VIOLIN KULCSOK Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola Dalos Andrea Véber Fanni, Kiss Boglárka, Tóth Renáta, Vincze Virág, Vincze Adél, Stummer Krisztina
11.
190
Számfaló Abony  Somogyi Imre Általános Iskola Berényiné Farkas Edit Csáki Mónika, Gálik János, Habony Bence, Duka Péter, Varga Regina, Mészáros Zoltán
11.
190
Tudorok Hajdúböszörmény Bethlen Gábor Általános Iskola  Várdai Gáborné Dóka Péter, Cselei Csaba, Ferenczi Péter, Hajdú Ádám, Szepesi György, Mezei Zoltán, Szabó Roland
12.
189
Matek Koboldok Nyíradony Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola Magyar Gabriella Illés Ádám, Ivánta Ferenc, Kerti Balázs, Kiss János, Magyar Bettina, Varga Cintia
13.
188
SPORTOLÓK Acsa Petőfi Sándor ÁMK Általános Iskola Korenné Turán Gyöngyi   
14.
187
TUDOROK Szombathely Paragvári Utcai Általános Iskola Dalos Andrea Bódi Virág, Iváncsics Ágnes, Tari Tamara, Schrődl Enikő, Varga Martin, Séllei Lilla
15.
183
Fekete párducok Halimba Dr. Szalai Miklós Általános Iskola Véber Ferencné Mráz Anna, Noszloi Ádám, Gfellner Fanni, Domonkos Adrienn, Tárnok Martin, Cséri Viktória
15.
183
3x2 Ész Miskolc Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola Kuthi Rita Fekete Blanka, Futó Máté, Bártfai Krisztián, Papp Dániel, Porcsalmi Marcell, Vitelki Balázs
15.
183
Pöttyös dominó Miskolc Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola Kuthi Rita Ötvös Anna, Oláh Dominika, Kundra Melissza, Szokoly Bettina, Deák Levente, Szilágyi Tamás
16.
182
MATLÉTÁK Petőfibánya Petőfi Sándor Általános Iskola Kánya Zsuzsanna Ambrúzs Dominik, Burai Patrik, Madlena Eszter, Polhorszkij Levente, Ravasz Bálint, Váli István
17.
96
ABAKUSZÁLÓ Balkány Szabolcs Vezér Oktatási Központ Sajtosné Zemanek Erika Paraicz Csilla, Gilányi Petra, Gilányi Flóra, Gilányi Szabolcs, Turán Mátyás, Karsai István
18.
95
FŐTÖRŐK Újfehértó Erkel Ferenc Tagiskola, Újfehértó Lázárné Palcsu Márta Lázár Gergely, Tóth Csaba, Simoncsik Petra, Szűcs Zsolt, Juhász István, Antal Balázs
19.
94
SZÁMZSONGLŐR Újfehértó Erkel Ferenc Tagiskola, Újfehértó Lázárné Palcsu Márta Fábián Fruzsina, Támcsu Hanna, Barabás Máté, Puskás Máté, Csegény Panna, Tóth László
20.
91
Tudorkák Bér Veres Pálné Általános Iskola, Tagiskola Komárominé Kovács Éva Bán Eszter, Mihalik Róbert, Grenyó Dominik, Nikodém Daniella, Puporka Adrián, Üveges Brigitta



Vissza a lap tetejére...



5. osztály

Sziasztok!
Az 5. osztályosok CSAPATVERSENYÉNEK 2. FORDULÓ utáni állását láthatjátok.
A maximális pontszám ebben a fordulóban is 100 pont volt.
Szeretettel várjuk kérdéseiteket: info@megnovok.hu
Üdvözlettel: a Míg Megnövök Alapítvány munkatársai

Helyezés
Pont
Csapatnév
Város
Iskola
Felkészítő tanár
Csapattagok
1.
200
MÓKUSOK Barcs BNI Széchényi Ferenc Középiskola és Kollégium Szili Istvánné Tálosi György, Nagy Alíz, Ungvári Sára, Egyed Noémi, Gurdán Enikő, Horváth Réka
1.
200
IQSOKKK Debrecen Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája Bándiné Gacsó Judit, Dávid Lajos Vámosi Ábel, Tóth Bálint, Farkas Máté, Csik Levente, Gombos Ervin, Turányi Szilárd
1.
200
Számvarázslók Gádoros Némann Valéria Általános Iskola Lengyel Krisztián Papp Csilla, Varga Bence, Benkő Tibor, Szolga Petra, Bárány Mónika, Szabó Enikő
1.
200
Matektank Jászalsószentgyörgy Lippay Lajos Alsó-jászsági Óvodai, Iskolai és AMI Jakusné Vámos Mária Danyi Bernadett, Törőcsik Szabina, Bajzáth Márton, Tóth Bence, Koczka Tamás, Konka Konrád
1.
200
Aranycsapat Kaposvár Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Székely Edit Borsi Dániel, Andrásofszky Péter, Gombos Luca, Csonka Dorina, Szaka Péter, Utasi Dominika
1.
200
Picúr Tudorok Miskolc Rónai Ferenc Tagiskola Nagy Istvánné Smid Károly, Szegeczki Imre, Becsei Patricia, Molnár Eszter, Kriston Ágnes, Laki Gerda
1.
200
MATEK 4EVER Tiszaújváros Ált. Iskola, Alapfokú Művészetokt. és Pedagógiai - Szakmai Szolg. Intézmény Ruszkai Gizella Lencsés Ádám, Lévai Dorottya, Karsza Máté, Kovács Bence, Nagy Stella, Tompa Tamás
1.
200
Minitudósok Túrkeve Petőfi Sándor Általános Iskola Pozsonyiné Vad Ilona Fórizs Ákos, Debreczeni Dorina, Debreczeni Vanda, Takács Edit, Balogh Renáta, Fábián Zoltán
1.
200
Démonok Túrkeve Petőfi Sándor Általános Iskola Pozsonyiné Vad Ilona Révész Barbara, Mihály Enikő, Kovács Petra, Kovács Flávió, Kalmár Patrik, Bíró Brigitta
2.
199
Okos matekosok Jászalsószentgyörgy Lippay Lajos Alsó-jászsági Óvodai, Iskolai és AMI Jakusné Vámos Mária Tóth Zsófia, Kerekes Patrik, Szabó Kata, Molnár Dániel, Lázár Martin, Poredák Stefánia
2.
199
Einsteinkék Nyíradony Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola Szilágyi Györgyné Beke Bence, Groholy Gréta, Groholy Gitta, Barnácz Fanni, Bucsku Viktória, Szűcs Sándor
2.
199
Okos tojások Nyírlugos Általános Iskola Justyák Tünde, Vojnárovits Ágnes Kupecz Amanda, Kupecz Regina, Árvai Patrícia, Hegedüs Dorina, Fecskó Bence, Madarász Kristóf
2.
199
OKOSOKK Solymár Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Ált. és Művészeti Alapiskola  Budavári Ildikó Berényi Luca, Moór Anna, Pálfalvi Kata, Lakó Boldizsár, Kesztyűs Dániel, Berta Bálint
2.
199
VIDÁM FIÚK Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Lantos Sándorné Szabó Dávid, Géczy Patrik, Varga Bence, Kanyó Norman, Petrovics János, Vágvölgyi Szabolcs
2.
199
Fáraók Szigetújfalu Móra Ferenc Általános Iskola Árvai Nagy Mónika Balogh Enikő, Czencz Boldizsár, Gulyás Dávid, Juhász Krisztián, Kabai István, Kovács Mónika
2.
199
Sarki rókák Szolnok Fiumei úti Általános Iskola Balázs Sándorné Algay Szabolcs, Kovács Dávid, Kiss Csaba Attila, Wesniczky Albert, Molnár Erik, Borbáth-Székely Varga Szabolcs
2.
199
VADMACSKÁK Tiszaújváros Ált. Iskola, Alapfokú Művészetokt. és Pedagógiai - Szakmai Szolg. Intézmény Dózsa Imre Farkas Simon, Mannheim Dorián, Nagy Levente, Makrányi Dávid, Szegő Márk Botond, Mészáros Dániel
3.
198
Ötös fogat Dabas-Gyón  Gyóni Géza Általános Iskola Füzy Éva Lukács Sándor, Pelikán Petra, Zelovics Szabolcs, Sponga Eszter, Kereskényi Livina, Bosnyák Réka
3.
198
Okoskák Debrecen Bocskai István Általános Iskola Katona Péterné Csák László, Lente István, Kállai Árpád, Kozma Szabolcs, Pál Dániel, Pásztor Balázs
3.
198
Vidám barátok Herceghalom Általános Iskola, Óvoda és Könyvtár Széchenyi Zoltánné Benedek András, Herczeg Adél, Horváth Dániel, Tóth Angéla, Tárai Dóra, Vass Dániel
3.
198
PAKSI MATEKOSOK Paks II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Kissné Molnár Tünde Kovács Áron, Róka Bence, Tornai Péter, lakatos Gergő, Szép Zsóka, Simon Bence
3.
198
Agymenők Solymár Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Ált. és Művészeti Alapiskola  Budavári Ildikó Nádor Nikitits Benedek, Drevena Domonkos, Botka Ákos, Poszmik István, Forgács Tamás, Kerkápoly Tibor
3.
198
TIPP-MIX Szarvas Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Révész Éva, Juhászné Kurucz Edit Buzás Balázs, Fabó Norbert, Jakab Máté, Kiss Norbert, Prjevara Zsombor, Velky Anna
4.
197
PROFESSZOROK Acsa Petőfi Sándor ÁMK Általános Iskola Korenné Turán Gyöngyi   
4.
197
Nagyszentjánosi Zsenipalánták Nagyszentjános  Hunyadi Mátyás Általános Iskola Németh Tamásné Unti Vanessza, Hujber Ágnes, Kocsis Viktória, Mihalovics Fruzsina, Kránicz Júlia, Soós Krisztina
4.
197
A ZSENIK Okány  Okány-Sarkadkeresztúr Általános Iskola és Óvoda Pesti Györgyné Hugyecz Kinga, Balogh Viola, Hőgyes Csenge, Bodó Debóra, Sárközi Márk, Korda Imre
4.
197
Totál Matek Penyige  Bárdos Lajos ÁMKK és AMI tagiskola Penyige Kiss Zoltánné Balku Péter, Farkas János, Fejes Alex, Mándi Dzsenifer, Molnár Enikő, Szarka Roland
4.
197
Okos Tojások Ságújfalu Ságújfalu Körzeti Általános és AMI és Napközi Otthonos Óvoda Hegedűs Gergő Máté Baranyi Adrien, Bódi Gergő, Győri Regina, Kaszás Enikő, Kazareczki Mihály, Varga Veronika
4.
197
Szajol I. Szajol Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda Forró Márta Tóth Csenge, Rácz Jolán, Vinnai Attila, Hegedűs Kamilla, Póta Krisztina, Nagy Fanni
4.
197
MATEKZSENIK Tiszaújváros Ált. Iskola, Alapfokú Művészetokt. és Pedagógiai - Szakmai Szolg. Intézmény Dózsa Imre Vigh Evelin, Molnár Fanni, Filep Zsanna, Bóna Réka, Vigh Franciska, Yousif Emma
5.
196
Okoska-törpök Csemő Ladányi Mihály Általános Iskola és AMI Oszláncziné Dalos Zita Bartsch Sarah, Bíró István, Farkas Friderika, Károlyi Máté, Oláh Alexandra, Olgyay Ágnes
5.
196
Okostojások Kalocsa Kalocsa és Térsége Általános Iskolája Tamás Krisztina Bagó Johanna, Kalányos Róbert, Kapitány Réka, Megyesi Norbert, Mezei Attila, Vitéz Dániel
5.
196
VEMABÁRO Szolnok  Belvárosi Általános Iskola Fazekas Aranka Kányási Veronika, Farkas Martin, Klement Martin, Szikszai Bálint, Rochlitz Róbert, Mester Bálint
5.
196
Taktaharkány I. Taktaharkány Apáczai Csere János Általános Iskola Gömöri Józsefné Sinka Tamara, Madarasi Erik, Urbán Kinga, Éles Bálint, Cseh Szabolcs, Rabócz Szilvia
5.
196
OKOSKA Tiszaújváros Ált. Iskola, Alapfokú Művészetokt. és Pedagógiai - Szakmai Szolg. Intézmény Vanczó Sándorné Berta Noémi, Gombos-Juhász Réka, Gyuricskó András, Stefanovics Viktória, Tompa Andrea, Zavarkó Zita
6.
195
Éleseszűek Győr Váci Mihály Általános Iskola Solyomné Bognár Mária Takács Tünde, Stern Dzsenifer, Héincs Dominik, Csikár Tamás, Nagy Tamás, Körmendi Attila
6.
195
SZORGOS HANGYÁK Jászfényszaru Általános Iskola, AMI és Szakképző Iskola Balogh Zsuzsanna Dobai Viktória, Drabos Tamás, Kovács Bence, Kovács Viktória, Szilágyi Máté
6.
195
Matek születik Kiskunfélegyháza Darvas József Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Lajkóné Solymosi Marianna Nemcsok Evelin, Hajagos Szilvia, Zsígó Eszter, Balog Ákos, Hartyáni Flóra, Rácz Adrián Xavér
7.
194
LOGIKA Bagamér Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bagamér Szakács Sándor Bécsi Beáta, Elek Zsófia, Kertész Sándor, Mészáros Vivien, Pál Andrea, Varga Ilona
7.
194
Dóri és csapata Gyúró Sajnovics János Egyesített Általános Iskola, Gyúrói Tagiskola Vinisné Hegedűs Jolán Pásztor Dóra, Blaskó Gergő, Csőgör Balázs, Koczkás Botond, Szelei Tamás, Varga Dávid
7.
194
ZSENIK Kalocsa Kalocsa és Térsége Általános Iskolája - Kertvárosi Tagiskola Kötelesné Tumbász Teréz Petike Ivett, Decsák Vivien, Kocsis Adrienn, Kocsis András, Svecz Máté, Jánosi Milán
7.
194
Okoskák Kalocsa Kalocsa és Térsége Általános Iskolája Vörös Tiborné Kurucz Dominika, Néder Ivett, Kistamás Tímea, Tóth Richárd, Simon Nikoletta, Ács Fanni
8.
193
Szerencsés hatos Dabas-Gyón  Gyóni Géza Általános Iskola Szente Vargáné Mohácsi Edit Deminger Fanni, Gáspár Viktória, Tarr Tamara, Tar Petra, Kövesdi Petra, Lagzi Zoltán
8.
193
GYILKOS ELMÉK Kalocsa Kalocsa és Térsége Általános Iskolája - Kertvárosi Tagiskola Kötelesné Tumbász Teréz Kardos Larissza, Flaisz Kíra, Varga Károly, Kovács Roland, Hargitai Réka, Báthy Anna
8.
193
MÁTRIXOK Rábatamási Móra Ferenc Általános Iskola Csonka Jánosné Balogh Anett, Bankó László, Farkas Milán, Fazekas Bence, Németh Réka, Varga Máté
8.
193
Matek Molyok Szarvas Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Révész Éva, Juhászné Kurucz Edit Sallai Márton, Hortobágyi Máté, Horváth Edit, Kondacs Renáta, Mozsis Fanni, Pavlovics Daniella
9.
192
ÉSZKERÉK Petőfibánya Petőfi Sándor Általános Iskola Seres Józsefné Ambrus Enikő, Balogh Bence, Hegedűs Dávid, Horváth Titusz, Kelemen Attila, Tahu Patrik
10.
191
Hatfejű Sárkány Dabas-Gyón  Gyóni Géza Általános Iskola Szente Vargáné Mohácsi Edit Feth Szandra, Beleczki Bettina, Farkas Barbara, Barsi Dóra, Őrhegyi Edina, Misek Beáta
11.
190
Matek Ferrári Dabas-Gyón  Gyóni Géza Általános Iskola Szente Vargáné Mohácsi Edit Kmetyó László, Zelovics Attila, Sponga Balázs, Kovács Marcell, Balázs József, Garajszki Máté
11.
190
Zsenipockok Kiskunfélegyháza Darvas József Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Lajkóné Solymosi Marianna Ádám Enikő, Rácz Vivien, Nagy Viktória, Dobi Erik, Timafalvi Gergő, Takács Zoltán
12.
189
Szuperhatos Halimba Dr. Szalai Miklós Általános Iskola Vajainé Dabosi Márta Torma Lúcia, Vajai Balázs, Szabó Bence, Baksa Krisztián, Szarka Martina, Szarka Patrícia
12.
189
Rákóczi csapat Orosháza Orosháza Város Általános Iskola Vörösmarty Mihály Tagintézmény Szilasi László  
12.
189
X csapat Pétervására Tamási Áron Általános Iskola Pál Miklósné Sztolár Adrienn, Nagy Orsolya, Klajban Noémi, Kovács Marcell, Bódi Tamara, Hangácsi Renátó
13.
188
Újságírók Abony  Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola, AMI Mészáros Krisztina Murvai Noémi, Bartucz Kristóf, Petrezselyem Zsófia, Mucza Antónia, Berkó Zsanett, Kelemen Dorottya
13.
188
Matek Manó Pétervására Tamási Áron Általános Iskola Pál Miklósné Szlahorek Zsófia, Horváth Dorina, Kaszab Péter, Sály Dominika, Kása Nikolett, Kovács Dávid
14.
187
Zsenikék Pétervására Tamási Áron Általános Iskola Pál Miklósné Frander Rebeka, Zsadányi Virág, Kulcsár Boglárka, Bánfi Dzsenifer, Ádám Melani, Hamar Alexandra
15.
186
Pécs I. Pécs Megyervárosi Iskola Illyés Gyula Általános Iskolája és Óvodája Óbertné Fürst Valéria  
16.
184
Matek Zsenik Gyál Zrínyi Miklós Általános Iskola Dr. Simon Natalia Nemada Arnold, Hegedűs Enikő, Semega Tamás, Bosnyák Alexandra, Buzás Anna, Hásás Zsolt
17.
183
Bátaszéki matekguruk Bátaszék B-A-P Mikrotéségi Nevelési-Oktatási Központ Kanizsai Dorottya Ált. Iskola Nagyné Fekete Tünde  
17.
183
Matek Profik Zalaszentgrót Csányi-Zrínyi Általános Iskola Tima Márta Kökössy Krisztián, Szabó Regina, Bokor Friderika, Tóth Balázs, Vincze Viktória, Fincza Marcell
18.
181
Red Bull Kulcs Fekete István Általános Iskola és AMI Rábavölgyi Zoltánné Marczi Bernadett, Jankovics Lídia, Fodor Gergő, Cserna Gábor, Papp Dorottya
19.
177
Csontdarálók Kulcs Fekete István Általános Iskola és AMI Rábavölgyi Zoltánné Bagi Patrik, Bágyi Márton, Kézi Zoltán, Nagy Franciska, Bartkó Violetta, Nyári Napsugár
20.
175
Arany Hatos Pétervására Tamási Áron Általános Iskola Pál Miklósné Kotroczó Bálint, Földesi Krisztofer, Jakab Boglárka, Nagy Dalma, Kiss Dávid, Tar Ákos
21.
123
Kis matekosok Gyál Zrínyi Miklós Általános Iskola Dr. Simon Natalia Stember Dániel, Bencze Martin, Burszán Attila, Terenyi Dániel, Torkos Norbert, Gégény Márk

Vissza a lap tetejére...



6. osztály

Sziasztok!
A 6. osztályosok CSAPATVERSENYÉNEK 2. FORDULÓ utáni állását láthatjátok.
A maximális pontszám ebben a fordulóban is 100 pont volt.
Szeretettel várjuk kérdéseiteket: info@megnovok.hu
Üdvözlettel: a Míg Megnövök Alapítvány munkatársai

Helyezés
Pont
Csapatnév
Város
Iskola
Felkészítő tanár
Csapattagok
1.
200
BŰVÖS HATOS Bagamér Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bagamér Szakács Sándor Bécsi János, Katona Dorottya, Mózes Nikoletta, Silye Viktória, Rostás Kitti, Vámos Enikő
1.
200
MÁTRIX Balatonboglár Boglári Általános Iskola AMI és Óvoda Horváth László Fenyvesi Áron, Gurubi Barnabás, Jankovics Ádám, Jankovics Bálint, Muca András, Szalay Szabolcs
1.
200
ARANYOSOK Barcs BNI Széchényi Ferenc Középiskola és Kollégium Szili Istvánné Bíró Kristóf, Cserti Zsófia, Pandur Máté, Péter Attila, Cserna Benjámin, Czebei Gábor
1.
200
Dorottyák  Bátaszék B-A-P Mikrotéségi Nevelési-Oktatási Központ Kanizsai Dorottya Ált. Iskola Gráma Jánosné  
1.
200
MIND1 Bőcs Bőcsi Általános és Szakiskola, Alapfokú Művészetokt. Intézmény Csicsekné Lővei Eszter Csicsek Péter, Deák Laura, Göndör Mátyás, Nagy Dániel, Ujlaki Róbert, Varga Lajos Péter
1.
200
Csoda-csapat Csemő Ladányi Mihály Általános Iskola és AMI Szűcs Ferencné Atkári Dávid, Dobos Barbara, Móricz Milán, Olgyay Márton, Szkulinecz Judit, Verebes Erika
1.
200
Ravasz kamasz Encs Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI Szabóné Varga Éva Balázs Fanni, Rózsa Mátyás, Schultz Gellért, Soltész László, Csordás Márk, Zsíros Ákos
1.
200
Hatosfogat Fót  Fáy András Általános Iskola  Balog Józsefné Bakos István, Bagyánszky Ákos, Juhász Zsolt, Láng Csaba, Misák Dávid, Sz Kovács István
1.
200
HAJCSATOK Győr Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakközépiskola Jung Márta Eyassu-Vincze Barbara, Harangozó Lili Júlia, Horváth Laura Zsóka, Mondovics Rebeka, Pantyuhin Rómeó, Tóth Dalma
1.
200
GURU GIRLS Hajdúdorog Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola Nagy Gáborné Posta Dóra, Körtefái Dóra, Bódi Enikő, Török Regina, Kelemen Tünde, Szigeti Vanessza
1.
200
MATHS NON-STOP Hajdúszoboszló Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola Hofgártné Czeglédi Etelka Nagy Ákos, Hegedűs Eszter, Erdősi Éva, Kaszás Orsolya, Nyirkos Fanni, Czeglédi János
1.
200
Nevenincs Hajdúszoboszló Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola Hofgártné Czeglédi Etelka Kiss Levente, Gönczi Barbara, Kis Bianka Lilla, Molnár Levente, Farkas Balázs, Boross Gergő
1.
200
ÉSZLÉNYEK Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Harsányi Józsefné Kovács Roland, Szántó Imre, Tóth Norbert, Brázda Lajos, Kemecsei József, Vásári Norbert
1.
200
IQ NINJÁK Kalocsa Kalocsa és Térsége Általános Iskolája - Kertvárosi Tagiskola Varjúné Urbaniczki Edit Marton Ildikó, Varga Leó, Henzel Erik, Polyák Anna, Romsics Petra, Greksa Gábor
1.
200
Ifjú Platánok Laskod Váci Mihály Általános Iskola és Óvoda Tagiskolája Szőkéné Islai Katalin Czipka Vivien, Kristófi Erzsébet, Molnár Tifani, Szilágyi Bernadett, Szabó Márk, Virág Beatrix
1.
200
KICSI CSÍRA Madocsa D-B-M MONI Madocsai Tagintézmény Sebestyénné Venczel Andrea Erb Ferenc, Kovács Gergő, Millei Melinda, Pongrácz Pál, Puch Adrienn
1.
200
OKOSTOJÁSOK Mezőnagymihály Arany János Általános Iskola Agócs László Demeter Orsolya, Gulyás Péter, Holló Boglárka, Jersey Roland, Nagy Kevin, Németh Fanni
1.
200
KICSI RIGÓK Miskolc Herman Ottó Gimnázium Gulyásné Nemes Katalin Csáki Norbert, Gergely Dominik Brúnó, Hajdú Daniella, Heiner Attila Levente, Rem Lili, Szamosfalvi Benjámin Balázs
1.
200
ALAPMŰVELETEK Paks II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Zántóné Sélley Katalin Bodroghalmi Levente, Vidéki Márta, Pámer Krisztián, Horváth Ákos, Drótos Barnabás, Brackó Zsombor
1.
200
HEXAGONÁL Rábatamási Móra Ferenc Általános Iskola Elekné Erdős Veronika Fülöp Zoltán, Huszár Eszter, Kovács Dávid, Pápai Patrícia, Peszlen Alexandra, Varga Laura
1.
200
Számfoglalók Solymár Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Ált. és Művészeti Alapiskola  Jägerné Nagy Ágota Uri Imre, Janni-Illés Zsigmond, Péter Julianna, Kökényesi Örs, Lukács Zsófia, Gulyás Péter Gábris
1.
200
G-Force Szigetújfalu Móra Ferenc Általános Iskola Árvai Nagy Mónika Biró Judit Dóra, Czencz Ágoston, Deák Gergely, Kiss Martin, Wágner Vanda, Zayzon Priszcilla
1.
200
MATEK-O-KOSOK Téglás II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI Fekete Tamás Vass Orsolya, Tóth Petra, Petruska Petra, Kozma Eszter, Görög Demeter, Lőrincz Zsanett
2.
199
PARALELOGRAMMÁK Kalocsa Kalocsa és Térsége Általános Iskolája - Kertvárosi Tagiskola Varjúné Urbaniczki Edit Katona Tamás, Szabó Tamás, Török Ádám, Molnár Eszter, Szabó Patrik, Balatoni Marcell
2.
199
Kaffkamaszok Miskolc Kaffka Margit Általános Iskola és AMI Polák Zsuzsanna Kovács Eszter, Ács Petra, Tóth Viktória, Kiss Balázs Bence, Bodó Szonja, Naár Csaba
2.
199
bÁmSZkOdóK Nagyvárad   Lorántffy Zsuzsanna Református Gimnázium Nagyvárad Zsíros Anikó Kimpán Norbert, Kovács Ivett, Kelemen Henrietta, Harsány Boglárka, Bittenbinder Éva, Sziki Bettina
2.
199
Picinkék Pécs  Ciszterci Nevelési Központ Alföldi Csabáné Arató Anna, Balassa Sándor, Bertalan Dávid, Csordás Gergő, Tibáld Máté, Vecsernyés Villő
2.
199
Észkerék Szarvas Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Révész Éva Babák Botond, Furár Dominika, Makan Máté, Slajchó Ágota, Új Berta, Új Sára,
2.
199
KisGaussok Törökbálint Zimándy Ignác Általános Iskola Szkiba Ivánné Gyöngyössy Natabara Máté, Király Bálint, Majoros Cserne Gabriella, Berta Botond, Mucsi Levente, Hajnal Balázs
2.
199
Kockák Zalaszentgrót Csányi-Zrínyi Általános Iskola Tarsolyné Németh Ildikó Szabó Melitta, Borsos Vivien, Horváth Ákos, Rozner Regina, Kovács Alexandra, Marancsics Fanni
3.
198
BÁRNAI GÉNIUSZOK Bárna Általános Iskola Bárna Boros Ágnes Csíkos Alexa, Kis Bence, Tóth Flóra, Répás Izabella, Torják Noémi, Sztrémi Niké
3.
198
Good Girls Csolnok  Csolnok és Környéke Körzeti Általános Iskola Mátyási Mónika Pethő Cintia, Búcs Johanna, Vincze Réka, Mészáros Ágnes, Hercegfalvi Szófia, Lóth Szabina
3.
198
Celebek Jászalsószentgyörgy Lippay Lajos Alsó-jászsági Óvodai, Iskolai és AMI Simonné Kiss Mária Baranyi Petra, Kis Bence, Grósz Attila, Andor Fanni, Kovács Dorina, Szatmári Kinga
3.
198
Okos csajok Jászfényszaru Általános Iskola, AMI és Szakképző Iskola Balogh Zsuzsanna Bujáki Anna, Dobos Dominika, Garas Vivien, Jarábik Lili Sára, Rusai Dóra, Török Mária
4.
197
Biatorbágy I. Biatorbágy Biatorbágyi Általános Iskola Fülöp Ottilia Steer Ádám, Pecsenka Miklós, Zsolnai Lilla, Gönczi Viktória, Nagy Botond, Király Zalán
4.
197
SZÁMOL-6 Nyírbátor  Nyírbátori Angol-Magyar Kéttannyelvű Ált. Iskola Édesanyák úti Intézményegysége Némethné Sztán Ilona  
4.
197
Cinkék Pécs  Ciszterci Nevelési Központ Alföldi Csabáné Benkovics Zsombor, Csikós András, Horváth Eszter, Peták Mór Mátyás, Schmalz Dániel, Tari Edina
4.
197
SRÁC-OK Tiszaújváros Ált. Iskola, Alapfokú Művészetokt. és Pedagógiai - Szakmai Szolg. Intézmény Dózsa Imre Sebe Ádám, Lovász Dávid, Holló Dávid, Süveges Zalán, Orbán Lehel, Czibere Tamás
4.
197
Analfabéták Túrkeve Petőfi Sándor Általános Iskola Törökné Semegi Éva Bíró Tamás, Csernyák Attila, Csíki Martin, Orbán Tamás Zoltán, Papp Tibor, Somogyi Péter
4.
197
Matek Manók Zalaszentgrót Csányi-Zrínyi Általános Iskola Tarsolyné Németh Ildikó Domján Johanna, Nyerges Kincső, Molnár Valentina, Németh Anna, Litrai Bálint, Makk Zoltán
5.
196
WÉBERESEK Helvécia  Helvécia-Ballószög Ált. Iskola és Óvoda Wéber Ede Központi Ált. Iskola Frecskné Gudricza Ágota Geiszt Viktor, Nagy Szandra, Oláh Norbert, Szabó László, Thám Evelin, Thám Renáta
5.
196
SZÁMOLÁS MESTEREI Okány  Okány-Sarkadkeresztúr Általános Iskola és Óvoda Pesti Györgyné Ceglédi Renáta, Tremmel Fanni, Hégely Adrienn, Nagy Renáta, Kakas Béla, Krucsó Noémi
5.
196
ÉSZMORZSÁK Szigetszentmárton  Általános Iskola és Könyvtár Szigetszentmárton Joszkin Ferencné Finszter Zsófia, Holecz Gál, Juhász Csanád, Orosházi Luca, Szalai Zsuzsanna, Tóth Alaxandra
5.
196
FANTASZTIKUS HATOS (F6) Tarhos Békési Kistérségi Iskola Tarhosi Tagintézménye Jakucs Gyöngyi Dugmonits Enikő, Kovács Enikő, Kozma István, Molnár István, Peres Petra, Varga Gyöngyi
6.
195
Mátrixok Győr Váci Mihály Általános Iskola Solyomné Bognár Mária Lelkes Réka, Galambos Simon, Vincze Szabolcs, Kovács Gábor, Polócz Máté, Józsa Norbert
6.
195
Fékezhetetlen agyvelejű nyulak Kalocsa Kalocsa és Térsége Általános Iskolája Varjúné Urbaniczki Edit Dombovári Dominik, Koncz Dániel, Rosta Richárd, Gáspár Csaba, Okvátovity Szonja, Kacúr Flórián
6.
195
Vihar Sólymok Nyírlugos Általános Iskola Justyák Tünde, Vojnárovits Ágnes Körtvélyessy Dóra, Haramura Daniella, Farkas Anikó, Nagy Zoltán, Viski Ádám, Lukács István
6.
195
Kockafejűek Solymár Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Ált. és Művészeti Alapiskola  Jägerné Nagy Ágota Blum Balázs, Erdős Balázs, Hőgye Mihály, Geiselhardt István, Güngör János, Rath André
6.
195
LOLLYPOP Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Lantos Sándorné Kovács Dániel, Laczkó Tamás, Lotharidesz Máté, Balázs Eszter, Makovínyi Krisztina, Botos Róbert
7.
194
KOCKAFEJEK Siófok Siok Vak Bottyán János Általános Iskola Dr. Nyárádiné Szőllősi Judit Bakó Franciska, Brettner Zsófia, Cocieanga Letícia, Drobilich Dóra, Pech Dávid, Csepregi Katalin
8.
193
Kárpátia Jászfényszaru Általános Iskola, AMI és Szakképző Iskola Balogh Zsuzsanna Annus Dániel, Czakó Patrik, Görbe Bence, Kirják Sándor, Kovács Sándor, Kríger Konrád
8.
193
PittBullok Kétegyháza Márki Sándor Általános Iskola Szekeres Gabriella Darócz Achilles, Fekete Adrienn, Grósz Mihály, Kolompár Áhim, Majorovics Flóra, Szilágyi Katalin
8.
193
Vidám stréberek Mány Hársfadombi Általános Iskola Bálint Istvánné Molnár Zsombor, Nagy Gabriella, Palkovics Gábor, Varga Gábor, Gál Levente, Pártl Miklós
9.
192
Gigaagyak Szurdokpüspöki Általános Iskola Bunesné M. Sarolta  
10.
191
Gyóni hatos Dabas-Gyón  Gyóni Géza Általános Iskola Kozmáné Dori Edit Barta Viktória, Pusztai Klaudia, Méhes Márk, Frics Milán, Kocsis Gabriella, Surugli Noémi
10.
191
Padányi VI. csapat  Veszprém  Padányi Katolikus Gyakorlóiskola  Bischofné Szabó Klára Molnár Csaba , Mihálykó Péter, Ferencz András, Szijártó Dániel, Gerse Márk, Gyarmati László 
11.
184
Okosok Gyöngyöshalász GYÁMK Széchenyi I. Általános Iskola Tihanyiné Szabó Krisztina Győri Cintia, Tihanyi Krisztina, Pásztor Iván, Molnár Dominik, Bernáth Miklós, Didriksen Endre
12.
180
Extrém group Kulcs Fekete István Általános Iskola és AMI Rábavölgyi Zoltánné Péczi Eszter, Rend Izabella, Papp Adrienn, Szabó Levente, Kósa Mátyás, Nagy Krisztián
12.
180
Kismatematikusok Kecskemét-Méntelek Kálmán Lajos NOMH Ménteleki Általános Iskola Hóka Zsuzsanna  
13.
159
Sajtbucik Cegléd  Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola Mód Vilmosné Etédi Barnabás, Szabó Benjamin, Horváth Jákob, Radics Vera, Boros Máté, Horgos Bence
14.
97
BriBePaMeTaMa-tek Magyarnándor Magyarnándori Körzeti Általános Iskola Bögös Tamásné Kiss Patrícia, Kiss Martin, Kepler Dániel, Sági Bence, Hajdú Viktor, Veszelka Tamara



Vissza a lap tetejére...



7. osztály

Sziasztok!
A 7. osztályosok CSAPATVERSENYÉNEK 2. FORDULÓ utáni állását láthatjátok.
A maximális pontszám ebben a fordulóban is 100 pont volt.
Szeretettel várjuk kérdéseiteket: info@megnovok.hu
Üdvözlettel: a Míg Megnövök Alapítvány munkatársai

Helyezés
Pont
Csapatnév
Város
Iskola
Felkészítő tanár
Csapattagok
1.
200
FIMASZ Mátészalka  Széchenyi István Általános Iskola Stumpf Györgyné Bakos Bernadett, Rozgonyi Lili, Varga Zsófia, Kondor Dávid, Baranyi Donát, Stelén Péter
2.
198
TOP 6 Budapest Grassalkovich Antal Általános Iskola Lopatovszkiné Kasza Éva Juhász Kristóf, Süli Lehel, Juhász Georgina, Bella Lúcia, Bíró Valentina, Horváth Nóra
2.
198
Csolnoki Lányok Csolnok  Csolnok és Környéke Körzeti Általános Iskola Vinklárik Lászlóné Holl Angéla, Kniezl Fruzsina, Mihalovics Cintia, Szabó Evelin, Szilasi Patrícia, Turi Rebeka
3.
197
Vadhajtás Katymár Bácskai ÁMK Általános Iskolájának Katymári Tagintézménye Szabó Zoltán Batinkov Róbert, Csordás Norbert, Kövecses Biszerka Veszna, Madarasi Bence, Patarcsity Levente, Vígh Tamás
4.
196
MATEK ZSENIK Helvécia  Helvécia-Ballószög Ált. Iskola és Óvoda Wéber Ede Központi Ált. Iskola Frecskné Gudricza Ágota Baranyi Márk, Bársony Tamás, Börönde Ferenc, Fekete Lilla, Marton Ágnes, Török Veronika
4.
196
KETAM Tiszaújváros Ált. Iskola, Alapfokú Művészetokt. és Pedagógiai - Szakmai Szolg. Intézmény Kovácsné Pintér Éva Vámosi Panna, Kiss Brigitta, Farkas Dániel, Gulyás Zsuzsanna, Tóth Dénes, Hegedűs Gergő
5.
195
ALL STAR Paks Vak Bottyán Gimnázium Árokszállási Eszter Tirnyei Petra, Horváth Csanád, Szőke Bence, Sztakó Júlia Helga, Kárer Fanni, Németh Panna Dorka
5.
195
PAKSI 6-os Paks II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Berkóné Németh Irén  Racskó Zsófia, Pfeffer Anita, Tárnok Maya, Miholics Bence, Makai Milán, Sima Tamás
5.
195
FG&OB Újfehértó Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görög Katolikus Óvoda és Ált. Iskola Áncsán Sándor  Bánkus Klaudia, Káposznyák Adél, Mihajla Beáta, Patai Petra, Kemény Kinga, Tóth Béla
6.
193
Renessme Kiskunfélegyháza Darvas József Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Csergőné Kertész Hermina Kurucz Gergely, Magony Kitti, Horváth Brigitta, Tímár Vanessza, Berekszászi Norbert, Cseh Dániel
6.
193
Zselici Zsenik Mindszentgodisa  Mindszentgodisai Általános Iskola Fuchs Károlyné Adamkó Dániel, Mándi Norbert, Kismarci József, László Lajos, Kulcsár Tamás, Nagy Erika
6.
193
KESZI REFI Tiszakeszi Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola Pályi Csaba Csorba Gyula, Hűse Friderika, Fodor Bálint, Ládi Alexandra, Mészáros Tibor, Gábor Babett
6.
193
MATLÉTÁK Tiszaújváros Ált. Iskola, Alapfokú Művészetokt. és Pedagógiai - Szakmai Szolg. Intézmény Tölgyesiné Liktor Mária Bodri Blanka, Kirizs Nóra, Sipeki Lilla, Klein Ádám, Miskolci Máté, Papp Tamás
7.
192
Gyógyegerek Kalocsa Kalocsa és Térsége Általános Iskolája Vörös Tiborné Szabadi Szilveszter, Iván Adrienn, P. Szabó Ráchel, Bagó Bence, Esztergomi Patrik, Krieg Bence
8.
191
NO NAME Gyöngyöstarján Általános Művelődési Központ Általános Iskola Móczer Zsófia Szőke Zsófia, Lőrincz Kristóf, Nagy Júlia, Godó Gerda, Huszár Vivien, Lovász Márton
9.
190
ABACUS Bagamér Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bagamér Szakács Sándor Barna Máté, Jelinek Valentin, Kelemen Dévald, Mohácsi Zsolt, Rózsás Raul, Zsanda György
9.
190
Manócskák Nagyvárad   Lorántffy Zsuzsanna Református Gimnázium Nagyvárad - George Cosbuc Általános Iskola Zsíros Anikó Boros Hanna, Csucsuj Réka, Szakáll Zsófia, Caba Erik, Gyenes-Kristófi Gergely, Varga-Szűcs Árpád
10.
189
Crazy Gombák Miskolc Rónai Ferenc Tagiskola Nagy Istvánné Bajnóczi Erik, Laki Hilda, Bazin Vanda, Veleczki Patrik, Guba Csongor, Daragó Eszter
10.
189
Fantasztikus Négyes Penyige  Bárdos Lajos ÁMKK és AMI tagiskola Penyige Kiss Zoltánné Farkas István, Kiss András, Molnár Levente, Szabó Norbert
10.
189
Szajol II. Szajol Kölcsey Ferenc Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda Kurucz Ferencné Demeter Lea, Hegedűs Dávid, Hegedűs Dorina, Hegedűs Zsófia, Göblyös Cintia, Benei Nóra
11.
188
NYERŐ CSAPAT Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Sándor Éva Buga Rebeka, Bárány Fruzsina, Bocsó Blanka, Kiss Klaudia, Oláh Diána, Lénárt Anna
12.
187
SZERÉNYEK Écs Ált., Óvoda-Bölcsöde és AMI Écs-Ravazd Közoktatási Társulása Jámbor Lászlóné Bekő Cintia, Horváth Hajnalka, Nagy Lehel, Nemoda Kristóf, Tóth Fanni, Tóth Zsanett
12.
187
Bűvös kockák Mány Hársfadombi Általános Iskola Bálint Istvánné Gulyás Réka, Fakó Viktória, Sallai Imre, Vörös Dániel, Sölch Ádám, Kimmel Klaudia
12.
187
VÉNUSZ Nagyiván Kossuth Lajos Gimnázium Nagyiváni Általános Iskolája Fejes-Nagyfejeő Imréné Balasi Tünde Bakos Fatima,Bodnár Laura, Fejes-Nagyfejeő Regina, Urbán Kinga
13.
186
Matekosok Túrkeve Petőfi Sándor Általános Iskola Bedőné Homoki Márta Ozsváth Klaudia, Rácz István, Szabó Roland, Török Róbert, Simon Árpád, Nádudvari Nóra
14.
185
Észbontó Kobakok Gádoros Némann Valéria Általános Iskola Lengyel Krisztián Kabai Vivien, Mihók Dóra, Szabó K Brigitta, Kishonti Noel, Sprok László, Csányi László
15.
183
RECIP-RÓKÁK Kalocsa Kalocsa és Térsége Általános Iskolája - Kertvárosi Tagiskola Varjúné Urbaniczki Edit Dudás Dominika, Sárközi Beatrix, Újvári Gréta, Zorván Szilárd, Kardos Dzsenifer, Sebestyén Márk
15.
183
Állatok Százhalombatta 1. Sz. Általános Iskola Baksa Ilona Balogh Viktor, Bagdán Regina, Hajdú Krisztián, Kálmán Gábor, Marku Tímea, Simon Krisztián
16.
181
GÁBOR Hódmezővásárhely Szent István Általános Iskola Szabóné Takács Váléria  
16.
181
HATALMASOK Tiszaújváros Ált. Iskola, Alapfokú Művészetokt. és Pedagógiai - Szakmai Szolg. Intézmény Molnárné Szabó Terézia Demeter Anikó, Dunai Virág, Kapus Barbara, Révász Réka, Farkas Norbert, Tóth Máté
17.
180
Elit matek alakulat Kulcs Fekete István Általános Iskola és AMI Rábavölgyi Zoltánné Bagi Mihály, Telkes Tamás, Kozma István Richárd, Harmati Alex, Szántó Arnold, Bíró Gyula
17.
180
Matek-tenger kalózai Rábatamási Móra Ferenc Általános Iskola Csonka Jánosné Babos Zoltán, Kovács Kata, Magyar Fanni, Major Petra, Nagy András, Peres Róbert
18.
179
Hangyák a gyök alatt Dabas-Gyón  Gyóni Géza Általános Iskola Szente Vargáné Mohácsi Edit Szeidenléder Sára, Fózer Tímea, Zelovics Dóra, Volenszki Gábor, Pelikán Pál, Hriazik József
19.
178
Észbontók Nyírlugos Általános Iskola Justyák Tünde, Vojnárovits Ágnes Justyák Adrienn, Fecskó Fatime, Madarász Petra, Fábián Géza Zsolt, Körtvélyessy Gergely, Molnár István
20.
177
Nemtom Solymár Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Ált. és Művészeti Alapiskola  Jägerné Nagy Ágota Piri Zsófia, Rozványi Anna, Szabó Péter, Málik Kristóf, Vajdorich Márton, Lévay Péter
21.
175
Rózsaszín sündisznócska  Cegléd  Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola Mód Vilmosné Szücs Maja, Farsang Mátyás, Farkas Richárd, Horváth Bálint, Madár Tamás, Holovecz Imre
21.
175
Mátyás hollói Pécs Városközponti Mátyás Király utcai Általános Iskola Alföldi Csabáné Ehrbar Antal, Kiss Dániel, Kovács Boglárka, Pesti Fanni, Tóth Máté, Végső Cintia
22.
172
Csúcsszögek Dabas-Gyón  Gyóni Géza Általános Iskola Szente Vargáné Mohácsi Edit Medve Bence, Gáspár Tamás, Pelikán Balázs, Lőrinczki Renáta, Szkicsák Hébel Mónika, Lakos Patrik
23.
168
MARCI Hódmezővásárhely Szent István Általános Iskola Szabóné Takács Váléria  
24.
160
Kengru-guruk Mende NOKI ÁMK Géza Fejedelem Általnos Iskola Bálintné Marsik Katalin Farkas Márk, Konda Dániel, Juhász Krisztián, Urbán Attila, Fülöp Levente, László Levente
25.
158
Hat Mat Zalaszentgrót Csányi-Zrínyi Általános Iskola Tima Márta Németh Márió, Pápai Roland, Nagy Dávid, Farkas Richárd, Hardi Anna, Sümegi Flavián
26.
95
Einstein gyermekei Kecskemét-Méntelek Kálmán Lajos NOMH Ménteleki Általános Iskola Hóka Zsuzsanna  
27.
93
KISOKOSOK Zalaegerszeg Belvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola - Petőfi S. Székhelyiskola Törökné Horváth Gabriella Vass Beatrix, Horváth Alíz, Kiss Kornél, Révész Gergő, Varjú Levente, Major Márk



Vissza a lap tetejére...



8. osztály

Sziasztok!
A 8. osztályosok CSAPATVERSENYÉNEK 2. FORDULÓ utáni állását láthatjátok.
A maximális pontszám ebben a fordulóban is 100 pont volt.
Szeretettel várjuk kérdéseiteket: info@megnovok.hu
Üdvözlettel: a Míg Megnövök Alapítvány munkatársai

Helyezés
Pont
Csapatnév
Város
Iskola
Felkészítő tanár
Csapattagok
1.
200
Csolnoki Boszik Csapata Csolnok  Csolnok és Környéke Körzeti Általános Iskola Mátyási Mónika Nagy Ramóna, Lóth Alexandra, Rietling Viktória, Deme Barbara, Kovács Liza, Szax Dóra
1.
200
CECELEGYEK Hajdúszoboszló Hőgyes Endre Gimnázium és Szakközépiskola Deli Lajos Bakó Aletta, Hajagos Emese, Kányási Nikolett, Kordás Pétert, Lebedi Réka, Ulveczki Balázs
1.
200
Mesterhatos  Mátészalka  Széchenyi István Általános Iskola Enyedy Gyuláné, Stumpf Györgyné Somogyi László, Torma Dávid, Losonczi Petra, Sárközi Gyopárka, Ördög Tímea, Somotowszki Vivien
1.
200
ZWEINSTEIN 2195 Szeged Rókusi Általános Iskola Szikoráné Duba Ida, Juhász Nándor Dávid Anna, Józsa Kornél, Makk László, Rovó Judit, Szalai Zsolt, Török Réka
1.
200
MAZSOLÁK Tiszaújváros Ált. Iskola, Alapfokú Művészetokt. és Pedagógiai - Szakmai Szolg. Intézmény Hevesiné Cserés Margit Ádám Dorottya, Drahos Dorina, Ducsai Dalma, Kaszás Bíborka, Kiss Szabolcs, Yousif Ármin
2.
198
BOLONDOS TUDOROK Paks II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Boa Andrásné Süveges Ágnes Gologi Sarolta, Lehoczki Laura, Simon Rebeka, Vámosi Achilles, Leimszieder Ákos, Blága Csaba
2.
198
KISOKOS Tiszanána Tiszanána, Kömlő Általános Iskola és Óvoda Himer Józsefné Vajda Zsófi, Tóth Nelli, Nagy Borbála, Miklovicz Klaudia, Lakatos Fanni, Tóth Róbert
3.
195
Összevonás Encs Zrínyi Ilona Általános Iskola és AMI Tarr Tamásné Matkovics Gábor, Pető Zoltán, Horváth Renátó, Tóth Alex, Gottfried Máté, Nyíri Kristóf
4.
193
Balaton szelet csapat Veszprém  Padányi Katolikus Gyakorlóiskola  Bischofné Szabó Klára Bara István , Stefán Kornél, Kiss Máté, Kis Bálint, Horváth Róbert, Udvardy Péter 
5.
192
Kalocsa I. Kalocsa Kalocsa és Térsége Általános Iskolája Vörös Tiborné Szabó Róbert, Szabadi Nóra I., Szabadi Nóra II., Mészáros Maja, Krecsmarik Erzsébet, Horváth Zsófia
5.
192
U14 Túrkeve Petőfi Sándor Általános Iskola Pozsonyiné Vad Ilona Dékány Veronika, Kánya László, Soós Bence, Bognár Dávid, Somogyi Réka, Tóth Károly
6.
191
Kit-kat csapat Veszprém  Padányi Katolikus Gyakorlóiskola  Bischofné Szabó Klára Kovács Alexandra, Kovács Patrícia, Harmati Hajnalka, Kun Boglárka, Bara Bernadett, Soltis Vanda
7.
190
KIS ÖRDÖGÖK Bagamér Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bagamér Szűcsné Szabados Margit Bicskei Béla, Karsai Attila, Kovács Bacsó Barnabás, Rózsás Jenifer, Vecsei Patricia, Veres Vivien
8.
189
√6E4 tizenhatosban Miskolc Herman Ottó Gimnázium Juhász Attila, Madarász Péter Büki Ádám, Büki Dávid, Csáki Dániel, Kaposvári Péter, Kóródi Brúnó Zoltán, Kozár Eszter
9.
188
Nyerőhatos Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Szatmáriné Tóth Szilvia Büte Norbert, Montlika Gábor, Molnár László, Nagy János, Orbán Milán, Tyukodi Zsolt
9.
188
6 almásπte (6 almáspite) Kiskunfélegyháza Darvas József Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Csergőné Kertész Hermina Kürtösi Bernadett, Horváth Andrea, Pap-Szigeti Eszter, Schmidt Réka, Ádám Kornél, Dányi Gábor
10.
187
Legendák vagyunk Mány Hársfadombi Általános Iskola Bálint Istvánné Szűcs Emánuéla, Serfőző Réka, Sátori Kristóf, Fakó Dóra, Nacsa Debóra, Butti Gina
10.
187
Csabai 5+1 Piliscsaba Hanch János Német Nemzetiségi Általános Iskola Szolomaierné Veibel Márta Aranyi Benedek, Aszalós Roland, Eigher Kathrin, Gáspár Roland, Bélik Márk, Szekeres Tamás
11.
185
MAT1-LET Madocsa D-B-M MONI Madocsai Tagintézmény Sebestyénné Venczel Andrea Bán Réka, Borzavári Róza, Englert Éva Rebeka, Gábor Mihály, Pozsgai Fruzsina, Szabó Vivien
11.
185
4 in 1 Szarvas Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda Révész Éva Babák Bence, Bae Sun Young, Furár Adrienn, Fabó Nóra, Hárskúti Noémi, Tinka Norbert
12.
184
MATEK FIGHTERS Igal ÁMK Batthyány Károly Körzeti Általános Iskola Csizmadiáné Tóth Éva Apró Richárd, Balogh Alíz, Balogh Gábor, Kocsis Gyula, Péczeli Zsolt, Tóth Benjamin
13.
183
Jászalsószentgyörgy I. Jászalsószentgyörgy Lippay Lajos Alsó-jászsági Óvodai, Iskolai és AMI Menyhártné Kormos Klára Bajzáth Soma, Szatmári István, Tóth Dávid, Tóth Rebeka, Tureczki Bence, Veress Melitta
13.
183
MATEKMANÓ Tiszaújváros Ált. Iskola, Alapfokú Művészetokt. és Pedagógiai - Szakmai Szolg. Intézmény Molnárné Szabó Terézia Balogh Szabolcs, Havasi Anikó, Sávolyi Álmos, Komonyi Máté, Vizi Viktória, Bessenyei Nikoletta
14.
182
Eszeveszett  Matekesek Beregszász Beregszászi Magyar Gimnázium Balázsi Borbála Borbély Katalin, Márton Otília, Tóth Anett, Ilosvai Dániel, Mátyus Szabolcs, Szabó Péter
14.
182
VALEX Tiszaújváros Ált. Iskola, Alapfokú Művészetokt. és Pedagógiai - Szakmai Szolg. Intézmény Vanczó Sándorné Guba Vanessza, Oláh Bence, Németh Sándor, Pelyhe Réka, Szabó Márk, Vass Alexandra
15.
180
Professzorok Győr Váci Mihály Általános Iskola Solyomné Bognár Mária Molnár Andrea, Kiss Benjamin, Németh Csaba, Tóth Dávid, Baracskai Bence, Rábai Balázs
16.
179
Pizsamás Banánok Győr Váci Mihály Általános Iskola Solyomné Bognár Mária Csikár Enikő, Tengelics Enikő, Török Alexandra, Sipőcz Izabella, Lenhardt Szandra, Kasper Benjamin
16.
179
Nekünk hat Jászszentandrás Kunráth Sándor Általános Iskola, Óvoda, és AMI Kordiszné Pintér Katalin Antal Judit, Kóczián Vivien, Tőzsér Ádám, Deli Dániel, Pető Márk, Vajda Márk
17.
178
DENI Hódmezővásárhely Szent István Általános Iskola Szabóné Takács Váléria  
18.
177
SADO Tiszaújváros Ált. Iskola, Alapfokú Művészetokt. és Pedagógiai - Szakmai Szolg. Intézmény Vanczó Sándorné Bardi János, Budai Erika, Farkas Bende, Orosz Alex, Süveges Zsombor, Szabó Dorina
18.
177
Ide nekünk az oroszlánt is… Kecskemét-Méntelek Kálmán Lajos NOMH Ménteleki Általános Iskola Hóka Zsuzsanna  
19.
174
High Landers Kétegyháza Márki Sándor Általános Iskola Szekeres Gabriella Ilyés Barbara, Kaposi Attila, Sárosi Áron, Séner Anikó, Virók András, Zemencsik Tamás
19.
174
Prímelők Solymár Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Ált. és Művészeti Alapiskola  Jägerné Nagy Ágota Bakocs Krisztián, Lovassy Zoltán, Szabó András, Kárpáti Zsombor, Gubcsi Gergő, Poppert Márco
20.
167
Észbontók Szurdokpüspöki Általános Iskola Bunesné M. Sarolta  
21.
162
ÜGYI-FOGYI Szécsény II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Ált. Iskola, Gimnázium és SZKI Pancsovai Gergely Bocskay Kinga, Lovász Lilla, Szeles Szilvia, Rádi Martin, Csizmadia Dalma, Gregus Richárd
22.
95
ÁDBAMOPATEVI Magyarnándor Magyarnándori Körzeti Általános Iskola Török Anna Barna Kinga, Ádám Nikolett, Vitéz Dorothy, Molnár Martina, Paróczi Viktória, Teplánszki Dóra
22.
95
Pithagoras Lányai Ságújfalu Ságújfalu Körzeti Általános és AMI és Napközi Otthonos Óvoda Hegedűs Gergő Máté Baranyi Bianka, Berki Brigitta, Mester Dóra, Nagy Regina, Percze Fruzsina, Szaniszló Csilla
23.
92
EGYÜTT OKOSABBAK VAGYUNK Zalaegerszeg Belvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Iskola - Petőfi S. Székhelyiskola Konrád Lászlóné Törőcsik Bence, Máté Szabolcs, Molnár Marcell, Egyed Dániel, Handrik László, Hörcsög Zoltán

Vissza a lap tetejére...