4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

13. Rigó Énekeljen Csapatverseny 4. évf.- a verseny állása a 2. forduló után
Helyezés 1.f. 2.f. össz CSAPAT NEVE Település Intézmény Felkészítő tanár Megye
1. 100 100 200 Csalogányok Ákosfalva Ákosfalvi Általános Iskola Máthé Delinke Maros
1. 100 100 200 ERDÉLYI BOCSOK  Nyárádszereda  DEÁK FARKAS ÁLTALÁNOS ISKOLA Kátai Judit  Maros
1. 100 100 200 Hasznos vagy haszontalan?  ZALAEGERSZEG Eötvös József és Liszt Ferenc Általános Iskola  Pál Gabriella ZALA
1. 100 100 200 Ökológusok TÁPIÓSZELE Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Pintérné Bontovics Judit PEST
1. 100 100 200 VADMÁLNÁK TISZADOB Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és AMI Porkolábné Gadnai Katalin SZABOLCS
1. 100 100 200 Zöldülők TÁPIÓSZELE Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Pintérné Bontovics Judit PEST
2. 100 99 199 Biológusok SZOLNOK Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI Kulinné Kupai Márta  SZOLNOK
2. 99 100 199 Erdei Unikornisok Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Török Ágnes  CSONGRÁD
2. 100 99 199 Hópárduc SZOLNOK Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI Kulinné Kupai Márta  SZOLNOK
2. 100 99 199 Kistudósok SZOLNOK Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI Kulinné Kupai Márta  SZOLNOK
2. 100 99 199 Réti sasok Nyíradony Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Deák Erzsébet HAJDU
2. 100 99 199 Sasok SZOLNOK Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI Kulinné Kupai Márta  SZOLNOK
2. 100 99 199 Természetbúvárok SZOLNOK Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI Kulinné Kupai Márta  SZOLNOK
2. 100 99 199 Tudós baglyok SZOLNOK Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI Kulinné Kupai Márta  SZOLNOK
3. 100 98 198 Szelek-team TÁPIÓSZELE Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Kovácsné Sevella Zsuzsanna PEST
3. 100 98 198 ZÖLDIKÉK NYÍREGYHÁZA  Szent Imre Katolikus Gimnázium,  Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI   Tóthné Kolocsán Ildikó SZABOLCS
4. 98 99 197 Frank N. Stein SZOLNOK Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI Kulinné Kupai Márta  SZOLNOK
4. 100 97 197 Tápiókák TÁPIÓSZELE Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Kovácsné Sevella Zsuzsanna PEST
5. 100 95 195 Bajszos Poszáta MISKOLC Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium Kóródiné Csomós Anikó BORSOD
5. 100 95 195 Emma a szupersztár MISKOLC Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium Kóródiné Csomós Anikó BORSOD
5. 100 95 195 Pingvinek MISKOLC Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium Kóródiné Csomós Anikó BORSOD
5. 95 100 195 Természetvédők Nagydobrony Nagydobronyi Középiskola Hadar Judit UKRAJNA
6. 95 99 194 Erdőmanók MISKOLC Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Sajgó Lászlóné BORSOD
6. 95 99 194 FORRÁSok MISKOLC Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Sajgó Lászlóné BORSOD
6. 95 99 194 SZEDREK MISKOLC Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Sajgó Lászlóné BORSOD
6. 94 100 194 Viperagyíkok Hódmezővásárhely Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Kovácsné Mónus Renáta CSONGRÁD
7. 100 93 193 Tőkésrécék KAZINCBARCIKA KPMÁI Ádám Jenő Tagiskola Fodorné Zagyva Judit BORSOD
8. 92 99 191 SASOK MISKOLC Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Sajgó Lászlóné BORSOD
8. 94 97 191 Zsenipalánták HÓDMEZŐVÁSÁRHELY Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola  Véber-Mamuzsits Anna CSONGRÁD
9. 92 97 189 Környi tudósok HÓDMEZŐVÁSÁRHELY Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola  Véber-Mamuzsits Anna CSONGRÁD
10. 89 96 185 Huskyk MISKOLC Miskolci Görög Katólikus Általános Iskola Csőszné Lőrincz Judit BORSOD