4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

13. "Rigó Énekeljen!" Csapatverseny 8. évf. döntő

8. évf. "Rigó Énekeljen!" Csapatverseny   döntő: 2018. április 20  -  21. 
Helye: Kis Vakond Gyermektábor 4431 Nyíregyháza –Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4 - 6.
Maximális pontszám: 100 pont.

Végeredmény:

 

1. Pingvinek  (Balogh Lilla Dorottya,  Bétéri Dóra, Lengyel Jázmin Ida , Varga Simon)  96 pont.
Mátészalkai Képes Géza Általános Iskola.
Felkészítő tanár: Angyal Jánosné tanárnő.

2.  Kócsagok  (Monostori Borka,Pócs Zília,Staud Luca, Tóth Réka)  95 pont.
Szolnoki II.Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola. Felkészítő tanár: Ligárt Márta  tanárnő.

3. ZöldTerra​​​​​​​  (Kukuts Levente,Tóth Roland,Tóth Bence,Dancs Marcell)  94 pont.
Nyírmadai Patay István Általános Iskola. 
Felkészítő tanár: Kukuts Csilla tanárnő.

4. Szelek(d)ívák  (Gyöngyösi Nóra Lili, Kircsi Dorottya , Kiss Bianka Mária, Kiss Brigitta)  88 pont.
Hajdúszoboszlói Hőgyes Endre Gimnázium és Szakgimnázium​​​​​​​. Felkészítő tanár: Ugrai Zoltán  tanár úr.

5. Szemétmentők  (Nyeste Patrik, Glaser Márk, Csordás Levente, Lovassy György)  87 pont.

Diósgyőri Gimnázium. Felkészítő tanár: Kónya György  tanár úr.

6. Öko-menők  (Hlavács Adrián, Kiss Dániel, Bárdi Péter, Liptál Bence)  86 pont.
Kazincbarcikai  Ádám Jenő Tagiskola. 
Felkészítő tanár: Gólya Zoltán  tanár úr.

7. Green team​​​​​​​  (Garai Boglárka,Szendrei Regina,Burkovics Balázs,Horváth Ágoston) 85 pont.
Nádudvari Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola . Felkészítő tanár: Fejes Éva tanárnő.

7 . Kinder -solymok​​​​​​​ (Jakab Fruzsina, Pesti Gréta, Pótor Eszter, Szabó Zsófia) 85 pont.
Mátészalkai Kálvin János Református Általános Iskola. Felkészítő tanár: Győrfiné Herman Katalin tanárnő.

8. Reményközpont​​​​​​​  (Nagy Yvett,Miklósi Kincső,Szilágyi Orsolya,Szőcs Hadasa)  83 pont.
Nyárádszeredai Deák Farkas Általános Iskola.
Felkészítő tanár: Antal Ilka tanárnő.

9. Dream -Team​​​​​​​   (Dankó Bence, Cserkuti Ákos, Lukács Lilla, Puskás Zsófi)  82 pont.
Kazincbarcikai  Ádám Jenő Tagiskola. Felkészítő tanár: Görcsös Lászlóné  tanárnő.

10. Ökoszisz-team   (Mezei Tamás,Siklódi Csaba,Szabó Szabolcs, Székely-Bencédi Kinga)     80 pont.
Csíkfalvi Általános Iskola. Felkészítő tanár: Antal Ilka tanárnő.

11. Gazon-gúzok  (Ábrahám Dávid,Csiszér Zalán,Kacsó Andrea,Tőkés Andrea)  79 pont.
Nyárádszeredai Deák Farkas Általános Iskola. Felkészítő tanár: Antal Ilka tanárnő.

12. UNIKORNIS  (Kovács Anna Zsófia ,Magyar Édua ,Kun Rebeka ,Baranyi Vanda)  77 pont,
Hódmezővásárhelyi Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola. 
Felkészítő tanár: Hézső Magdolna tanárnő.