4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

4. évf. MatekGuru 1-10. helyezett csapat listája az iskolai forduló után!
  pontsz. Csapat neve Település:          Intézmény neve:         Csapattagok neve: Felkésztő tanár neve:
1. 48 Agyforgatók Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Pergel Kinga, Zöldi Boróka, Szabó Domokos, Varga Dániel Bán Anikó
1. 48 Agymenők Csongrád Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola Papp Hunor, Mizere Bercell, Ormos -Gonda Csongor, Deli László Oroszi Marianna
1. 48 Aranyászok Miskolc Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Garad Bercel, Krizsek Dominik , Lupkovics Lázár, Terjék Temes Gállné Mészáros Zsuzsanna
1. 48 Buksitörők Balkány  Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI Minier Csanád, Füri Anna, Trella Lili, Szabó Zsombor Turán Zsuzsanna
1. 48 Észtornászok Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Darabos Eszter,Szaniszló Dóra,Lohonya László,Nagy Roland Bán Anikó
1. 48 Gézengúzok Kiskunhalas Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda Révész Péter,Herczeg Máté,Pap Csanád,Kovács Ákos Kovácsné Szűcs Zsuzsa
1. 48 Happy end Debrecen Talentum Baptista Általános Iskola Juhász Emma,Boros Flóra,Lakó Petra,Szilágyi Anna Száváné Török Emese
1. 48 IQ vadászok Abony Somogyi Imre Általános Iskola Baranyai Levente Sándor, Hamar Adrienn, Szarvák Boglárka, Szarvák Tibor Dobozyné Kovács Mária
1. 48 Kisokosok Balkány  Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI Bihari Boldizsár,Dankó Dominik,Katona Jázmin,Tímár Fanni Irinyi Sándorné
1. 48 Kisrefi4  Debrecen Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája Bubán Tamás; Juhász Gergely; Lévai Kristóf; Tarsoly Andor.  Cs. Kiss Andrásné
1. 48 M4T3K050K Budapest Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola Hargitai Dóra, Jereb Míra,Kosárka Bence, Verba György Szilárd Verba György András
1. 48 Mini Professzorok Budapest  Budapest XVII. Kerületi Czimra Gyula Általános Iskola Hajdu Sándor,Hangai István Balázs,Kovács Domonkos,Safranka-Timár Marcell Némethné Garancsi Zsuzsanna
1. 48 Sakk-matt Budapest Gyulai István Általános Iskola Demeter Anna, Demeter Sára, Kovács- Zágori Emma, Markó Luca Barnáné Kiss Erika
1. 48 Számkirályok Szolnok Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Gajdos Géza, Górán Zsombor, Kondor Zalán, Pálmai Kornél Mészáros Ágnes
1. 48 Számkirályok  Nádudvar Kövy Sándor Általános Iskola és AMI Fejes Vince, Kiss Attila, Mészáros Lilla, Őri Nóra Gál Ilona 
1. 48 Számológépek Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Kubuk Bence Attila,Miklós Máté Dániel,Potika Dániel,Tóth Bátor Bán Anikó
1. 48 Száműzők Halásztelek Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola Gimnázium Tóth Mátyás, Kovács Dávid,Tóth Tamás,  Tóth Zsombor Kapás Valéria
1. 48 Számvésők Abony Somogyi Imre Általános Iskola Berkó Barnabás Attila, Bodó Marcell Zsolt, Kiss Gábor, Zsemle Bálint Dobozyné Kovács Mária
1. 48 Szemfülesek Újfehértó Oltalom Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Papp Lili Antónia, Osikóczki Erika Boglárka,Korpai Csaba, Margitai Gergő Dr. Szilassyné Mészáros Mária
1. 48 Szuperhősök Tiszaújváros Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola  Gulácsi Márk, Kassai Bálint, Suba Dániel, Virág István Soma Petrikné Kiss Edina
1. 48 Szupernégyes Szolnok Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Ádám Rebeka, Bíró Dóra, Tashter Anahita,Zaka Gréta Mészáros Ágnes
1. 48 Tudás manók Tiszaújváros Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Fónagy-Árva Zsófia, Kovács Veronika, Ispán Gergely János, Csehovics Marcell Csernikné Nagy Mária Krisztina
1. 48 Varázsdobókockák Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Boross Kamilla Eszter,Számadó Kinga,Alföldi Rebeka,Kis-Szabó Zsóka Bán Anikó
1. 48 Veszélyes négyes Tápiószele Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Horváth Dániel, Nagy Róbert, Pesti Péter Barnabás,Verb Ferenc Pintérné Bontovics Judit
2. 44 1*1 Pilisvörösvár Piliscsabai Palánta Általános Iskola Kerényi Vilma, Szöllősy Fanni, Tóth Luca Lea, Pomozi Zsófia Esztergomi Katalin
2. 44 Agya-sok Rákóczifalva Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Ált. Iskola és AMI Bagi Nóra, Csőke Milán, Szakoli Dmán, Héja Pál. Szénási Mihályné 
2. 44 Dísztökök Szolnok Szolnoki Kőrősi Csoma Sándor Általános Iskola és AMI Berényi Péter Dénes,Horváth Nikolett,Ivánfi Gergő,Németh Balázs Miklós Gyárfás Győzőné
2. 44 Számbombázók Tiszaújváros Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Hatvani Benedek, Bársony Bálint, Skrobák Roland, Turjanicza Botond Bogdán Csernikné Nagy Mária Krisztina
2. 44 Unikornisok Miskolc Miskolci Görögkatólikus Általános Iskola  Gál Zsigmond,Gnándt Gergő,Molnár Levente,Karádi Bálint Csőszné Lőrincz Judit
3. 40 A 4 ezredes Debrecen Talentum Baptista Általános Iskola Juhász Panna,Ördög Zakariás,Tiba Lóránd,Horváth Dóra Száváné Török Emese
3. 40 Győztesek Szeged Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Szűcs Gergő, Sándor Kamilla, Bodor Blanka, Csiha Márk
 
Pajorné Rajnai Mónika
3. 40 Matekzsenik Szeged Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Szihalmi Levente, Szabó Gergő, Pivárcsik Márk, Domonkos Botond Pajorné Rajnai Mónika
3. 40 Varázsszámok Miskolc Miskolci Görögkatólikus Általános Iskola  Kiss Petra,Jármi Dorottya,Papp Durbák Dorottya,Purinszki Lea Csőszné Lőrincz Judit
4. 32 IQ-kommandó Debrecen Talentum Baptista Általános Iskola Horváth Domokos,Böszörményi Dániel,Puskás Zalán,Orosz Bence Száváné Török Emese
4. 32 Matek LOGIC Zalaegerszeg Eötvös József Általános Iskola Boncz Benjámin, Darabos Dániel, Pais Dominik, Szili Zalán Gál Mária
4. 32 Mini Menő Manó Túrkeve Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Rózsás Lili, Szentmihályi Sára, Vida Virág Lídia, Kereszti Bulcsú Lél Puskásné Túri Ildikó
5. 30 Fogalmam sincs! Keszthely  Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Czibor Mátyás, Mózer Lívia Mínea, Pálmai Viktória Kovács Éva
5. 30 Okosvirslik Szolnok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola Kovács Botond, Sándor Nimród, Pócz Máté, Zupkó Péter Galambosi Tímea
6. 29 Mit tudom én! Keszthely  Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Szente Marcell, Móringer Napsugár Effi, Gedeon Emília Zita Kovács Éva
7. 28 Szenzációs négyes Tatabánya Sárberki Általános Iskola Becsei Dominik,Fülöp Kevin,Kokas Noel Alexander,Lengyel Patrik Noel Kovács Roxána
8. 24 Géniuszok Budapest József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Kenéz Bulcsú, Kenéz Koppány, Nádas Petra, Rendes Nimród Palotainé Simon Ilona
9. 22 Okosubik Szolnok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola Bán Bianka, Györfy Noémi, Balogh Donát, Fülöp Gabriella Galambosi Tímea
10. 20 Számország Lovagjai Túrkeve Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Lovas Anna Zsófia, Árvai Noémi, Papp Zsombor, Boga Lőrincz Puskásné Túri Ildikó