4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

5. évf. MatekGuru 1-10. helyezett csapat listája az iskolai forduló után!
hely. pontsz. Csapat neve Település:          Intézmény neve:         Csapattagok neve: Felkésztő tanár neve:
1. 48 Agymanók Hosszúpályi Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Kiss Laura, Kovács Lili, Szabó Zsanna, Péterszegi Balázs. Szatmári Attila
1. 48 Csabai Észlények Piliscsaba Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola Molnár Emma, Molnár Lili, Pék Laura és Károly-Zombory Réka Szolomaierné Veibel Márta
1. 48 IQnuku Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Farkas Máté, Gáthi Donát Ádám, Ónodi Dávid, Turcsányi Vince Prekopné Hriczó Mária
1. 48 Csipet csapat Tiszafüred Bán Zsigmond Református Általános Iskola, AMI és Óvoda Tiszafüred Csetneki Csenge, Herczeg Kíra, Simon Patrik, Nagy Zsombor Gyöngyné Czikora Annamária
1. 48 Kókuszok Tatabánya Sárberki Általános Iskola Huber Kristóf,Takács Bernadett,Tujfl Mirkó,Takács Bernadett Aradi Erzsébet
1. 48 MatekRT Mátészalka Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda Juhos Zita ,Farkas Liliána ,Szamosvári Lilla,Papp Simon Milán  Kovácsné Stamusz Katalin
1. 48 Nokedlik Kazincbarcika Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája Várkoly Anna, Féderer Levente, Orosz Frichárd, Sikora Tamás Molnár Anna
1. 48 Noname Szolnok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola Perlaki Réka,Farkas Nóra, Péter Boglárka, Nagy Zoltán Soma Márki Enikő
1. 48 Villámeszek Hosszúpályi Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Takács Amélia, Jenei krisztián Imre, Magyar Milán, Ujvárosi Balázs. Szatmári Attila
2. 44 4K Tápiószele Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Király Olivér,Kiss Szabolcs,Kóré Emese,Kóré Zalán Kis-Szétsi Csaba
2. 44 Agymanók Újfehértó Oltalom Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Koltai Zorka, Tóth Viktória, Mitró Zita, Urr Levente Belme Lászlóné
2. 44 H2O Budapest Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Jánoska-Nagy Adorján,Márta Kíra,Sallai-Dintsér Marcell,Vu Quynh Giao Kertész Ilona
2. 44 Két lábon járó számológép Budapest Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. és Gimnázium Kollmann András , Vadász Kristóf , Szilágyi Kata , Wanderka Mór Buzek Tiborné
2. 44 Kisokosok Nádudvar Kövy Sándor Általános Iskola és AMI Nagy Fanni, Czibere Boglárka, Szabó Réka, Kovács Nina  Rásóné Újlaki Edit 
2. 44 Kisrefi5 Debrecen Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája Hodossy - Takács Ráhel; Vámosi Bendegúz Péter; Lesku Dóra; Kelemen Bence.  Kun Anikó
2. 44 NOODLS2 Abony Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és AMI   Antal Fruzsina, Tóth Florina, Telek Anikó, Fehér Lőrinc Tóthné Somodi Ildikó
2. 44 Törpök Nádudvar Kövy Sándor Általános Iskola és AMI Szőnyi Jázmin Anna, Csendes Lajos, Varga Flóra, Beke Éva Sára  Varga Ildikó 
3. 41 1+1 az 3 Győr Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Fekete Boldizsár,Horváth Hunor, Somossy Benedek, Takács Csongor Csiszárné Végh Adrienn
3. 41 Rubik kocka Báránd Sári Gusztáv Általános iskola és AMI Raffay Lajos Tagiskolája Papp Levente Boldizsár,Kovács Szabolcs Béla,Mester Ákos,Rákosi Balázs Kissné Széll Etelka
4. 40 Annyira mindegy Győr Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Gyidik Szonja, Sebők Lilla, Muraközi Orsolya, Bérces Bori Csiszárné Végh Adrienn
4. 40 Eszes 4-es Tiszaújváros Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Hanus Máté, Szlávik Levente, Tömösközy Hanga, Vass Virág Vargáné Takács Judit
4. 40 Kínai Matek Bank Budapest Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. és Gimnázium Takács Tamara, Dobán Emese, Révész Karina, Erdős Artúr Deák Irén
4. 40 Krajcár harcosok Budapest Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. és Gimnázium Király Samu , Balogh Odin, Hegedűs Árpád ,Bencs Dániel Deák Irén
4. 40 Logikuss Győr Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Horváth Máté, Tóth Tamás, Kégly Barna, Horváth Levente András Csiszárné Végh Adrienn
4. 40 Négyzetgyökerek Szeged Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Ács-Sánta Imre,Kocsis Tamás, Bús Ervin, Bencs Péter Fullér Ildikó
4. 40 Okoskodók Újfehértó Oltalom Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Hanzséros Milán, Mosolygó Viktor, Bogár Dániel, Kóródi Máté Belme Lászlóné
4. 40 Sajtosnégyes Tatabánya Sárberki Általános Iskola Gábor Luca
Ivanov Zorka,Kalmár Kata Dorka,Perenyei Noémi,
Aradi Erzsébet
4. 40 Számvarázslók Budapest József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Balog Dániel, Buzás Liliána, Kmeczó Csaba, Szalai Luca Laura Horváth Attiláné
5. 37 Matokosok Szeged Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Szarvas Csenge, Sándor Luca,  Balogh Izabella, Czeróczki Réka Fullér Ildikó
5. 37 Számkivetettek Újfehértó Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye Gincsai Viktória,Kiss Zalán Szilárd,Kovács Eszter,Tóth Zsófi Kiss Ernő
6. 36 Észguruk Budapest Gyulai István Általános Iskola Papp Tímea,Sipeki Andor,Sümeghi Nándor,Varga Nándor Kóródi Márta
6. 36 Győztesek Budapest Gyulai István Általános Iskola Csákányos Milán,László Csanád,Bognár Alex,Pilisy Botond Kóródi Márta
6. 36 Szorzótáblák csípős szósszal Budapest Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Ihász Miklós Márk,NguyenThai Quang Dung,Pintér Viktor,Sárosi Máté Kertész Ilona
7. 33 Észlények Budapest József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Kerekes Botond, Kelemen Péter, Kádár Balázs, Bodonyi Máté Rudolf Horváth Attiláné
8. 32 Banditák Kulcs Kulcsi Fekete István Általános Iskola Kovács Boglárka; Kun Júlia; Vercz Viktória; Hegedűs Míra Rábavölgyi Zoltánné
8. 32 Karácsonyfák Budapest Gyulai István Általános Iskola Sas Dániel,Szakács Martin,Kékesi András,Mézes Tibor Bendegúz Kóródi Márta
8. 32 Minyonok Túrkeve Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Németh Judit, Szőllősi Lóránt, Bencze István, Szabó Balázs Rózsásné Kalmár Tímea
8. 32 Számológépek Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Pete Zsombor, Nagy Botond, Szomorjai Bálint, Illés Bence Berecz Lászlóné
8. 32 Szerelmi bánat Budapest Gyulai István Általános Iskola Soltész Olivér,Lővey Saldana Diego,Kis Mátyás,Boncza Noel Kóródi Márta
8. 32 Zsenibogyók Tiszaújváros Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Farkas Panna, Gerőcs Panna, Puskás Laura, Molnár Teodóra Vargáné Takács Judit
9. 29 Szívószálas limonádé Százhalombatta  Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola Arányi Márk, Gazdik Nóra, Sebrek Enikő, Szilágyi Alíz Hodur Henrietta
10. 28 Szuper4-es Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola  Jakobicz Nándor, Becz Marcell, Varga Donát, Dobi Csongor Berecz Lászlóné
10. 28 Tetrisz Tatabánya Sárberki Általános Iskola Bánóczki Viktor,Majoros Ádám,Straubinger Péter Aradi Erzsébet
10. 28 Többszörösök Százhalombatta  Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola Zalavári Bence, Major Milán, Kovács Dorka, Hludek Anna Hodur Henrietta