4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

Itt látható a MatekGuru 3. évf. 1-10. helyezett csapat listája az iskolai forduló után!

Itt látható az 1- 10. helyezett csapat listája 14. MatekGuru Csapatverseny  3. évf.-  az iskolai forduló után! 

hely. pontsz. Csapat neve Település:          Intézmény neve:         Csapattagok neve: Felkésztő tanár neve:  
1. 48 Agyascsapat Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Domán Levente,Illés Péter,Sipos Dániel,Szomorjai Bercel Tóth Béláné  
1. 48 Bűvöskockák Tápiószecső Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és AMI Carcass Domonik Norton, Poór Bence, Lázár Izabella, Minkó Míra    Almási Krisztina  
1. 48 Fittmatek Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Bartók Zsombor,Majros Nyikita,Nagy Levente,Radnai-Kiss Tibor Holczerné Burgetti Mónika  
1. 48 Matekvilág Marosvásárhely Tudor Vladimirescu Általános Iskola Hegedűs  Zsanett,Major Dávid, Márton Noémi, Sütő Nimród  Czirják Izabella  
1. 48 Mesterokosok Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Balázs Bulcsú,Gárdonyi Zétény,Sáfi Réka,Viosz Levente Holczerné Burgetti Mónika  
1. 48 Műveleti Ászok! Abony Somogyi Imre Általános Iskola Csáki Gréta, Szendrei Virág, Bankó Bálint, Retkes Tímea Feke Miklósné   
1. 48 Számolgatók Marosvásárhely Tudor Vladimirescu Általános Iskola Szűcs Virág, Antal Dóra, Nagy Kórósi Anna, Túrós Réka Czirják Izabella  
1. 48 Szuper négyes Tiszaújváros Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Varga Richárd, Kerékgyártó Anna, Poór Mira, Kártik Alexa Bacsó Csilla  
2. 44 Best friend Szolnok Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  Molnár Ármin Péter, Malatinszki Máté György, Felker Dániel Alexander, Lakatos Lőrinc Bánk Moldvai Ibolya  
2. 44 Matek Zsenik Szolnok Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Szécsi Péter Márton, Szolnoki Zoltán, Fekete Blanka, Daniels Emily Marie Moldvai Ibolya  
2. 44 Menő Manó Szeghalom Tildy Zoltán Általános Iskola és AMI Kerékgyártó Kata,Molnár István Gyula,Pardi Ádám,Schultz Loren Árvai Gyöngyi  
2. 44 Miénk a matek! Abony Somogyi Imre Általános Iskola Bőszény Izabella, Gulyás Dorka, Varga Dzsenifer, Kis Mercédesz Kiara Feke Miklósné   
2. 44 Okos tojások Nádudvar Kövy Sándor Általános Iskola és AMI Szőllősi Lázár, Csendes Eliza, Balázs Réka, Bernadett, Szőnyi Milán Andor  Gémné Kovács Anita   
2. 44 Számpárok Tatabánya Sárberki Általános Iskola Pintér Hanna,Nagy Enikő,Scháffer-Csalló Barnabás,Goldfinger Vendel Barcs Istvánné  
3. 42 Ász 4-es  Abony Somogyi Imre Általános Iskola Mátyás Csoma, Magyar Viktor, Juhász Gergő, Juhász Máté  Feke Miklósné   
4. 41 Oltári csajok Szolnok Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Makai Sára, Fülöp Jázmin, Tóth Laura Lilla, Földházi Sára Moldvai Ibolya  
5. 40 Számhősök Tiszaújváros Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola  Herbák István, Mura Dávid, Rauch Ferdinánd, Szabó Martin. Czakóné Tanka Nikoletta  
5. 40 Számoló gepárdok Tápiószele Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Balázs Anna,Forgács Levente,Györgyei Eszter,Lázár Leila Kovácsné Sevella Zsuzsanna  
5. 40 Számtimrések Nyíregyháza  Szent Imre Katolikus Gimnázium,Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI Asztalos Nóra,Répás Balázs Ádám,Szenes Vencel Hunor,Szuhay Viktória Barna Rita  
5. 40 Villám gepárdok Szolnok Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Mucsina Léda, Gyuricska Zorka, Hózsi Hanna, Horváth Roland Moldvai Ibolya  
6. 36 +nyerők Nyíregyháza  Szent Imre Katolikus Gimnázium,Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI Ecsedi László,Gincsai Bulcsú,Szilágyi Patrik,Zombor Máté Balázs Ecsédiné Hajnal Adrienn  
6. 36 Apacsbanda Szeged Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Romák Csanád,Lajos Anikó, Kovács Péter, Kocsonyi Bálint Gyukity Anikó  
6. 36 Gábaleki Szolnok Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és AMI Balogh Levente Géza, Szabó Gábor, Csomor Kincső, Mészáros Balázs Bodroginé Gémes Viktória  
6. 36 Számkirályok Újfehértó Oltalom Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Barabás Balázs, Katona György, Kriston Bálint, Petrus László Patainé Kósza Krisztina  
6. 36 Szögedi gurusok Sajószöged Sajószögedi Kölcsey Ferenc Általános iskola és AMI Hajdu Evelin Anna, Ignácz Lénárd, Juhász Gábor, Répási Péter Mészáros-Ferenczi Sára  
7. 33 Kalandos Matematikusok Szeged Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Rieger Hunor,  Tóth-Sági Márton, Kostyál Hanna, Gubik Marcell Gyukity Anikó  
8. 32 Arany négyes Újfehértó Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye Árvai Bence,Hegedűs Attila,Órendi Göncöl,Puskás Bence Lengyel Judit  
8. 32 Fantasztikus négyes Tatabánya Tatabányai Kodály Zoltán Általános Iskola Kishonti Zalán, Hajas Dávid, Szabó Sára, Vas Martin Petrik Szeibert Imréné  
9. 28 Méhecskék Budapest Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és AMI Flammer Tekla Valéria, Egedi Bence, Fajka Léda Zsófia, Menyhárt Csenge Laura Kovácsné Prágai Ilona  
10. 24 Észmenők Miskolc Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Hornyák Dorián, Imre Veronika Erzsébet, Őrfi Ádám, Tótszegi Domonkos Zajáczné Gulácsi Edit  
10. 24 Okos szarvasok Szolnok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola Árokszállási Adrián, Balázs Bence, Nagy Botond, Sári Balázs Trébics Sándor  
10. 24 Szám mesterek  Abony Somogyi Imre Általános Iskola Mészáros Álmos, Kökény Mihály,Kocsis Bálint, Szabó József  Dobozyné Kovács Mária