4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

MatekGuru 6. évf. -az 1-10. helyezett csapatok listája az iskolai forduló után!
hely. pontsz. Csapat neve:  Település:          Intézmény neve:         Csapattagok neve: Felkésztő tanár neve:
1. 48 Manipulátorok Mány Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola Ifju Anna, Fazekas Márk,Schmidt Dorka,Gönczi Fruzsina, Bálint Istvánné  
2. 44 Okoskodók Balkány  Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI Katona Hanna, Klepács Gábor Hunor, Kovács Balázs Attila, Molnár Zsófia Katona Ferenc
2. 44 Számkirályok Balkány  Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI Bihari Sára, Gyarmati Attila, Lovas Panna, Oláh Réka Katona Ferenc
2. 44 CsajosMatek Szigetszentmiklós  Bíró Lajos Általános Iskola Benkó Maja,Flórián Natália, Benka Sára, Tóth Viktória Maxim-Gyikó Erzsébet
2. 44 ZOTAKIÁK Nagyrábé Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola Karalyos Zoltán, Pásztor Tamás, Laczó Kitti,Gyenge Ákos Németh Emil
2. 44 Kutyaütők Tiszafüred Bán Zsigmond Református Általános Iskola, AMI és Óvoda Tiszafüred Fehérvári Gergely, Trungel Balázs, Tihanyi Zalán, Medve Martin Orosz Zsuzsanna
2. 44 Lángelmék Hosszúpályi Hosszúpályi Irinyi József Általános Iskola Balaton Kincső, Borók Bence, Szálkai Hédi, Szántó Hanna Szatmáriné Tóth Szilvia
2. 44 Szerénke Tatabánya Sárberki Általános Iskola Hárfa-Nagy Zorka,Juhász Lilien,Kovács Nikolett,Székelyhidi Luca Szokoli Kinga
3. 40 Kinder Kommandó  Abony Somogyi Imre Általános Iskola Koncsik Petra, Varga Tímea, Fazekas Máté, Varga Kristóf Csaba Józsefné
3. 40 MatekZsenik Szolnok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola Fábián Fruzsina, Jáger Olívia, Csór Laura, Varga Enikő Huszár Judit
3. 40 4-es Ákosfalva Ákosfalvi Általános Iskola Kiss Zsuzsanna,Koncz Erika Hilda,Nagy Beáta Zuzsanna,Papp Iringó Józsa Gabriella
3. 40 Négy a hatodikon Budapest Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola Gábor Benjámin,Réti Regő,Edvi Barbara,Tóth Panna  Micheller Valéria
4. 37 Tudorok Újfehértó Oltalom Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Schiff Eszter, Szántó Emese, Tóth János, Urr Dániel Belme Lászlóné
4. 37 Matek 1239 Újfehértó Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye Csegény Mihály,Kiss Mirabell,Papp Sándor,Suga Bíborka Tóthné Simai Ildikó
5. 36 Huncutkák Budapest Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Kispál László,Pálocska Patrik,Salamon Zsolt,Siklósi Panni Horváthné Farkas Ildikó
5. 36 Kubu Gang Budapest Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Albutiu Péter,Joó Marcell Bálint,Nguyen Nhat Duy Tóni,Tóth-Milei Ábel Félix Horváthné Farkas Ildikó
5. 36 π90 Budapest Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Bálizs Nándor,Hallgas Benedek,Heves Kristóf András,Nagy Janka Horváthné Farkas Ildikó
5. 36 Kisrefi6a Debrecen Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája Burai Csanád; Fésüs Marcell Péter; Tóth Miklós; Varga Bálint. Kun Anikó
5. 36 Szipirtyók Tatabánya Sárberki Általános Iskola Fleischmann Flóra,Gyuricza Eszter,Honvári Abigél,Zalaba Bendegúz Szokoli Kinga
6. 34 Pingvinek Túrkeve Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Acsádi Tamás, Tóth Lili Hanna, Nagy Gréta, Kereszti Villő Mikolt Rózsásné Kalmár Tímea
7. 33 F.I.R.K.A   Eger Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Műv.Isk. és Ped. Int. Eger Sütő Áron, Szabó Marcell, Sági Roland, Murányi Péter Nagyné Zsebe Alice
8. 32 MatekOsok Újfehértó Újfehértói Általános Iskola és AMI Erkef Ferenc Tagintézménye Bodnár Balázs,Kola Dávid,Szilágyi Máté,Tóth Máté Áncsán Sándor
8. 32 Függönyök Budapest Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Danóczy Réka,Meggyes Lilla,Szabó Gábor,Szász Ádám Horváthné Farkas Ildikó
8. 32 Babaradír Budapest Gyulai István Általános Iskola Baki Réka,Glósz Nikol,Nádor Boglárka,Rejtényi Regina Kóródi Márta
8. 32 Dani és a többiek Budapest Gyulai István Általános Iskola Kukely Dániel,Rajcsányi Barnabás,Bende Tihamér,Fojt Zalán Kóródi Márta
8. 32 MatekMojok Kazincbarcika Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája Béres Máté, Gagna Gábor, Suhai Erik, Hanász Milán Molnárné Madar Mária
9. 29 Kisrefi6b Debrecen Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája Bodnár Roland Gábor; Kálnai Márton Soma; Pólik Zalán; Vízhányó Márton,  Baranyai Éva 
9. 29 Tifu Budapest Gyulai István Általános Iskola Huszár Imre,Huri Gergő,Kubriczky Dániel,Makrai Norbert Kóródi Márta
10. 28 Fiúk a 6ából Budapest Gyulai István Általános Iskola László Mózes,Sebők-Bognár Olivér,Pavlik Gergely,Juhász Máté Kóródi Márta
10. 28 Gondolkodók Kazincbarcika Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája Orbán Orsolya, Szabó Gréta, Nemes Dóra, Kiss Nóra Molnárné Madar Mária
10. 28 Fantasztikus 4-es Kulcs Kulcsi Fekete István Általános Iskola Létay Szabolcs; Polányi Eszter; Mudra Nóra; Csasznyi Ramóna Rábavölgyi Zoltánné
10. 28 Vattacukor vidrák Debrecen Epreskerti Általános Iskola Veress Dóra, Tóth Viktória, Bagaméri- Nagy Kata, Nagy Luca Siposné Vesza Judit