4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

MatekGuru 7. évf. -az 1-10. helyezett csapatok listája az iskolai forduló után!
hely. pontsz. Csapat neve:  Település:          Intézmény neve:         Csapattagok neve: Felkésztő tanár neve:
1. 48 Ármin nélkül Győr Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Plózer Ákos, Mészáros György, Horváth J. Kata, Csepregi Márton Csiszárné Végh Adrienn
1. 48 Chapath Budapest, II. kerület Baár-Madas Református Gimnázium és Általános Iskola Bütösi Bálint,Germuska Nándor,Sebestyén József,Viczián Máté Laczik István 
1. 48 ELME Győr Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Reszkető Eszter, Varga Melinda, Molnár Liza Dorottya, Horváth Eszter Csiszárné Végh Adrienn
1. 48 Csillámpónik Abony Somogyi Imre Általános Iskola Molnár Vivien,  Tóth Máté, Molnár Benedek,Szikszay Milán Tóthné Kocsis Ildikó
2. 44 Angry matekosok Szolnok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola Berényi Marcell,Tószegi Tamás,Schneider Péter, Zupkó Máté Dr. Burkáné Beck Csilla
2. 44 Figedy vitézei Noszvaj Noszvaji Figedy János Általános Iskola és AMI Móré Csenge, Kaló Eszter, Kis Tamás, Herelai Martin Ivády Tamásné
2. 44 Number hunters Tatabánya Sárberki Általános Iskola Csővári Petra,Ignácz Péter,László Dominik,Lendvai Márton Kovaliczky Istvánné
2. 44 Aranypár Zalaegerszeg Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája Ferenczy Marcell,Gyimes Áron,Kálmán Bálint,Kovács Levente Pacsa András
2. 44 Kockák Zalaegerszeg Petőfi Sándor és Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája Novák-Téglás Patrik,Petrényi Marcell László,Szalai Balázs,Tóth Barnabás Pacsa András
3. 40 Piros Piranyák Abony Somogyi Imre Általános Iskola Medveczky Jázmin, Varga Dorina, Tóth Marcell, Zsáki Gábor Csaba Józsefné
3. 40 Alfa Budapest Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Hegedűs Kata Sára, Magyar Milla, Sánta Balázs, Szerb Mátyás Tóbiás. Császári Csilla
3. 40 Szuper4 Mátészalka Széchenyi István Katolikus Német nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda Imre Márton ,Szerdi Ádám ,Köblös Gergő ,Nyeste Botond  Móréné Szegedi Judit
4. 37 Mindegy Százhalombatta  Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola Bencs Lilla, Herceg Samu, Karner Márton, Mórocz Anett Baranyi Tamás 
5. 36 Fortnite team  Újfehértó Oltalom Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Kriston Ádám, Korpai János, Pulinka András, Zámbó János Belme Lászlóné
5. 36 4 Gamer Budapest Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. és Gimnázium  Badak Balázs, Kenyeres István, Kiss Domonkos , Kocsi Bence Deák Irén
6. 32 Kisokosok Mándok Sennyey Elza Általános Iskola Kertész Anita, Potyók Nóra,  Révész Anna, Szabó Nikolett Jámbrik Mária
6. 32 Túrógombóc Nyíregyháza Móricz Zsigmond Általános Iskola Gerda Zalán, Kovalecz Soma, Tóth Panna, Vaskó Panna Oroszvári-Molnár Anikó
7. 28 A Föld lapos Szeged Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Bak Ádám, Kocsis Máté, Szőke Gergő, Süli Lóránt Fullér Ildikó
7. 28 Inkompetensek Kiskunfélegyháza  Batthyány Lajos Általános Iskola és AMI Farkas Dominik,Kámán Ákos,Kis Domonkos,Oláh-Marcényi Balázs Rádiné Petróczi Márta
7. 28 Névtelenek Kiskunfélegyháza Batthyány Lajos Általános Iskola és AMI Borzai Viktória,Flóring Balázs,Kőfalvi Dorottya,Turcsányi Mátyás Rádiné Petróczi Márta
7. 28 Fantasztikus 4-es Szigetszentmiklós Bíró Lajos Általános Iskola  Gyüre Eszter, Gergely Petra,Klajkó Hanna,  Simkó Noémi Szilágyi Erzsébet
8. 24 Retró Zsiráf Mány Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola Fábián Léna,Benedek András,Varga Szonja,Szarka Csenge Bálint Istvánné  
8. 24 Kiszámíthatatlan Abony Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és AMI   Csizmadia Réka, Csányi Hunor, Varga Bálint, Kocsi Hanna Tóthné Somodi Ildikó
9. 22 Nyakbaakasztós Kulacs Budapest Gyulai István Általános Iskola Kovács Olivér,Kőmíves Tamás,Pieskó Tamás,Bátori Péter Kóródi Márta
10. 20 Oszlopok Szigetszentmiklós Bíró Lajos Általános Iskola Matyi Gábor, Porodán Zoltán,Szigeti Szabolcs, Czinege Selumiel Szilágyi Erzsébet