4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

MatekGuru 8. évf. -az 1-10. helyezett csapatok listája az iskolai forduló után!
    Csapat neve:  Település:          Intézmény neve:         Csapattagok neve: Felkésztő tanár neve:
1. 48 Hajrá! Budapest Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola Gábor Kiara,Edvi László,Marossy András,Kubovics Martin Kóra Márta
1. 48 Kocka - labor Szolnok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Deák Gergely, Nagy Zétény, Vona Imre Lukács, Oskola Milán Csákányi Györgyné
1. 48 Mákos nokedli Noszvaj Noszvaji Figedy János Általános Iskola és AMI Magyar Gábor, Szeberin Dániel, Pályi Ádám, Kurtz Levente Ivády Tamásné
1. 48 Paralelepipedon Túrkeve Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Gáva László Máté, Szabó Sára Réka, Eszenyi Alexandra, Kereszti Édua Sarolt Rózsásné Kalmár Tímea
2. 44 Csak összejött Abony Somogyi Imre Általános Iskola Balázs Dorka, Bodri-Balog Lara,Szőke Anasztázia, Matócsi Dénes Farády Csilla
2. 44 Másnaposok Szolnok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola Darabos Gyula,Földes Balázs,Torda Patrik,Fenyvesi Dániel Csákányi Györgyné
2. 44 MegMikrózott   Kefir  Balatonfűzfő  Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakgimnázium és AMI Juhász Máté Levente, Kárász Nimród,Oszvald Bence Dániel, Szücs Barnabás Czermann Andrea
2. 44 Unicornisok Szolnok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Berki Petra Daniella, Boronkai Csenge Kata,Fábián Fanni Evelin,Marton Kinga Csákányi Györgyné
3. 40 ENNYI! Kiskunfélegyháza  Batthyány Lajos Általános Iskola és AMI Fricska Gábor,Görög Nándor,Ottó Tamás,Palotás László, Rádiné Petróczi Márta
3. 40 Karzati négyes Szeged Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Hangai Balázs , Szőke Panna, Vándor Barnabás, Gárdián Ádám Fullér Ildikó
3. 40 ZöKéLiRó Százhalombatta  Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola Fabó Zsófia, Köröskényi Eszter, Nguyen Thien Kim, Szigeti Zsombor Baranyi Tamás 
4. 38 A világ 8.-os csodái Újfehértó Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye Kemecsei Márk,Kolozsi Lizett,Horváth Gábor,Pásztor Kitti Meglécz József
5. 37 Fradisták Abony Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és AMI   Dudok Bence, Dudok Máté, Gangel Hunor, Kaczúr Bálint Tóthné Somodi Ildikó
5. 37 IQNUKU Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Szűcs Zsófia,  Kovács László, Novák Zsolt, Kovács Bendegúz Barváné Schuszter Ildikó
5. 37 Parampara Kiskunfélegyháza Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola Bodor Bernadett, Gondi Dorottya, Sallai Richárd, Szabó Ágnes Szabóné Demeter Edit
6. 36 Anonimus Budapest XXI.Máyás Király Általános Iskola Simon Marcell, Kondrát Liza,Szolyka Adrienn, Szabó Kamilla Plank Györgyné
6. 36 b közép Tiszafüred Bán Zsigmond Református Általános Iskola, AMI és Óvoda Tiszafüred Trungel Tamás, Kendrei Kálmán, Simon Sándor, Tajta Máté Orosz Zsuzsanna
6. 36 Fefe Abony Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és AMI   Dudok Boglárka, Fehér Eszter, Tánczos Ildikó, Varga Zsófia. Tóthné Somodi Ildikó
6. 36 Inasok Budapest Gyulai István Általános Iskola Murguly Iván,Nagy Alex,Őrsi Álmos,Tóth Olivér Kóródi Márta
6. 36 Maki 2018 Budapest Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. és Gimnázium  Kollmann Bálint , Nagy Péter, Molnár Zoltán Barnabás , Bokor Ádám Szénási Andrea
6. 36 Mazomák Szeged Tabán Általános Iskola és AMI Michl Marcell,Kiss Zoltán,Barta Máté,Szenczi Kristóf Machánné Tatár Rita
6. 36 Radioaktiv Negró Mány Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola Tóth Mihály, Witt Olivér,Kovács Péter,Varga Dániel Bálint Istvánné  
6. 36 Zsíroskenyér 3.0 Kazincbarcika  Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája Balogh Martin, Dabis Ádám, Lukács Gergő, Viktor Ákos Hajde Éva
7. 32 1Nletek Kiskunfélegyháza Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és AMI Fehér Ivett, Fekete Bálint,Terbe Ivett,Rádi Anna Márta, Selyem Erika
7. 32 Várjanak egy pillanatot Budapest Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola Bessenyei Lilla,Vajdics Virág,Gönczöl Lívia,Vitális Liza Micheller Valéria
8. 29 Tégla Százhalombatta Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola Goldinger Dávid, Paule András, Puskás András, Riskó Bence Baranyi Tamás 
9. 28 Retardáltak Budapest Gyulai István Általános Iskola Tóth Viktória,Nemcsics István,Endrődi Ádám,Szalay Zsombor Kóródi Márta
10. 20 1 lány 3 fiú Budapest Gyulai István Általános Iskola Pavlik Réka,Suba Róbert,Spitzer Dénes,Nyerlucz Kristóf Kóródi Márta
10. 20 Malac Százhalombatta Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola Molnár Máté, Tomasovics Bence, Petrény Áron, Sebrek Kristóf Baranyi Tamás