4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

MatekGuru csapatverseny Iskolai forduló

15. MatekGuru Matematika Csapatverseny
Iskolai forduló 1-10. helyezett csapatai

2. évfolyam - Iskolai forduló maximális pontszám: 50 pont

HELY PONTSZÁM CSAPAT  INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 50 Minervások Tatabányai Sárberki Általános Iskola Benedek-Tóth Ádám,Benedek-Tóth Zsófia, Boros Botond, Pándi Sára Sturczné Borbás Tünde
1. 50 Matek Négyes Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Botos Alexandra, Fehér Dorka, Király Lorina, Molnár Milán Csépes-Homoki Marianna
1. 50 Megoldalak Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola Bartha Edit,  Dienes Sebestyén, Dósa Csenge,Tóth Rebeka Irma Kiss Piroska
1. 50 1x1 Újfehértó - Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Barna Véda, Karnai Zsombor, Sándor Mercédesz, Sárosi Dorottya Bogárné Kristóf Mónika
1. 50 Okos(k)odók Balmazújvárosi Általános Iskola, Kalmár Zoltán Tagintézmény Kapitány Nándor, Véniger Benett Attila, Varga Botond Bendegúz, Hűse Dániel Pálné Bajkor Beáta
1. 50 Okoskodók Újfehértó - Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Kocsis Viktória, Kristóf Kinga, Sinka Szabolcs, Tóth Alexander Káposznyákné Papp Ibolya
1. 50 Számkirályok Jánoshidai Alsójászsági Petőfi Sándor Általános Iskola Bori Benedek,  Bató Attila,Tóth Leonóra, Oláh Zsófia Kerepesiné Antal Ibolya
1. 50 Szuper matekosok    Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Berta Dávid, Hernyák Botond János, Németh Roxána, Tóth Andrea Pintérné Bontovics Judit
2. 45 Agyasok Miskolc- Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda Általános Iskola Gimnázium  Koncz Olivér,Kóródi Boróka,Morvai Míra,Vígh Zalán Kóródiné Csomós Anikó
2. 45 Görög Okoskák  Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Simon Csanád, Szebényi Kristóf, Fülöp Vince, Palkó Noémi Lili Molnár Marietta
2. 45 Huszonhét Szolnoki Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  Barabás Zille Boróka,Bordács Kata Kornélia,Kollár Csenge,Sulyok Ákos Siklósi Szabina
2. 45 Sasok Miskolc- Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda Általános Iskola Gimnázium  Bakó Marcell,Láda Brigitta,Lehotai Léna,Vas Flóra Kóródiné Csomós Anikó
2. 45 Számok Háza Szolnoki Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  Csató Zalán,Szabó Dénes Zsolt,Szilágyi Csilla Luca,Zelei Viktória Siklósi Szabina
3. 42 Menő Matek Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Németh Hanna,Horváth Fanni,Becz Regina,Laczkó Rúben Hanácsek Lászlóné, Csikós Dóra, Holczerné Burgetti Mónika
4. 41 Matek ászok Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Kerekes Dorka,Macher Mira,Ésik Olivér,Györke Attila Hanácsek Lászlóné, Csikós Dóra, Holczerné Burgetti Mónika
5. 40 Nyitott fül Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Sebők Léna, Sipos Linda, Gémes Gergő, Herczeg Benedek Sajgó Lászlóné
5. 40 Nyitott száj Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Farkas Flóra, Hornyák Jázmin, Kovács-Esztián Hanga, Lukács Léna Sajgó Lászlóné
5. 40 Nyitott szem Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Füzesi Vince, Koós Levente, Skornyák Áron, Szabó Márton Sajgó Lászlóné
5. 40 Titánok  Nyíradony -Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Bujdosó Marcell Zoltán,Szilágyi Bence,Pataki Kira,Sarkadi Csaba Deák Erzsébet
6. 38 Bűvös számok Bp. Gyulai István Általános Iskola  Arady Hunor, Kékesi Zente Ferenc, Tasnádi Olivér, Tejfalussy Balázs Pirbuszné Nagy Katalin    
6. 38 Számolóbajnokok Debrecen - Talentum Baptista Általános Iskola Vigh Natália,Alce Anna Maximilla,Gulyás Ráchel.Juhász Anna Léna Szarkáné Farkas Anikó
7. 37 Számok végtelenig Bp. József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Bencs Dorina, Cseh Petra,  Kósa Tímea, Szikszai Boróka Major Judit
8. 36 Számharmónia Művészeti Szaklíceum, Marosvásárhely Biró Mátyás, Bóta-Péter Gergely, Győrfi Mátyás, Kun Zsolt Cseh Ágnes 
9. 35 Matek-tenger kalózai Nyíregyháza - Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Ágoston Tamás,Dobrosi Péter,Sinka Ádám,Szigili Dávid Tóthné Kolocsán Ildikó
9. 35 Okoskák Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola Guttman Tibor Leo, Hogya Ádám, Kovács-Pintye  Csenge Katalin, Kárai Bella Sándor Péterné
9. 35 Sportos fiúk Bp. Gyulai István Általános Iskola Gerhauser Bendegúz, Kiss Bulcsú, Kovács Márton, Zatrok Pierre Florin Együdné Szegedi Andrea 
10. 31 Tudós Törpök Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Farkas Ákos, Bene Bálint, Halkovics Hédi, Sári Luca Berényiné Farkas Edit

3. évfolyam - Iskolai forduló maximális pontszám: 45 pont ***

*** A 3. osztály 2. feladatát a feladat hibás volta miatt a versenybizottság törölte.

HELY PONTSZÁM CSAPAT  INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 45 Tudorok Zalaegerszegi Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Kálmán Milán,  Antal Bálint, Boda Márk, Kamondi Dominik Kissné Tóth Viktória
1. 45 Dóri és a Matek MáNi(J)ások Mátészalka -Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda     Barta -Labojko Márta, Fecske Jázmin, Papp Nikolett, Kárpáti Dóra Apátiné Bodó Katalin
1. 45 Matekmanók Gyergyószentmiklós - Fogarasy Mihály Általános Iskola Erdős Bernadett, Ferenczi Balázs, Kincses Attila-Csongor, Romfeld Fanni Bíró Anna-Mária 
1. 45 Rettenthetetlenek Mátészalka -Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda     Fazekas Ákos,  Jáger Áron,Nagy Szilárd, Rozsnyai Lili       Apátiné Bodó Katalin
1. 45 Zsombi és a csajok  Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola Szabó Zsombor, Horváth Lilla, Kovács Adél, Schneider Viola Grófné Györkös Valéria
2. 41 Kis tudósok Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola  Kánya Anna Zsófia,  Sándor Boglárka, Imre Nikolett, Csanádi Péter Gönczölné Mádi Friderika   
3. 40 2x2 Újfehértó - Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Boros Marcell, Nagy Máté, Rák Balázs, Verse Koppány Csukrán Zsoltné
3. 40 A legjobb matekosok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Értékes Simon, Kiss Roland, Czipő Gergő, Cseh Balázs Kovács Ágnes
3. 40 Agy osztag Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Beke Laura,Czika Petra,Garai Nóra,Kocsis Lora Molnár Ilona
3. 40 Kisokosok I. Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Benő Márton, Kovács Véda, Uj Zóra, Zováth Miklós Rásóné Újlaki Edit
3. 40 Kisokosok II. Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Kovács Kevin,Gál Péter,Majoros Hanna,Fejes Péter Molnár Ilona
3. 40 Matekászok Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Gortva Csanád,Knauer Botond,Patkós Bence,Csirke Maximilián Rituper Csilla, Holczerné Burgetti Mónika
3. 40 MatekKirályok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Tolvaj Levente,Rómer Noémi, Boros Laura, Dóra Viktória Kovács Ágnes
3. 40 Matekzsenik Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola  Domoszlai Zóra, Szőke Liliána Dorka, Mayer Anna Zsófia, Berta Dániel Dósa-Fehér Margit   
3. 40 Matekzsenik Balkányi  Szabolcs Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Bihari Ábel, Sándor Noel, Sebők Balázs, Vida Olívia Hanna Katonáné Simon Tímea
3. 40 Okos négyes Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola  Pinviczki Mihály, Szabados Dorina,Jakab Marcell Milán, Polónyi Emma Gönczölné Mádi Friderika   
3. 40 Okoskodók Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Posta Bence, Mészáros Péter, Tarcsi Jázmin, Molnár Mendel Tőzsér Jánosné
3. 40 Számfaló Fókák Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola  Csikász Áron, Czinege Botond, Katona Laura, Makkai Rebeka Rácz Zita
3. 40 Számkirályok Balkányi  Szabolcs Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Jendrek Bence, Marsi Lia Dorina, Pataki Angelika, Vass Gabriella Katonáné Simon Tímea
3. 40 Számkirályok Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Lázár Zsombor,Ozorai Zsombor,Fritz Dóra,Tóth Péter Benedek Rituper Csilla, Holczerné Burgetti Mónika
3. 40 Számszakik Szolnok-Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Sarkadi Édua Lotti, Kovács Patrik, Kovács Levente, Koczka Áron Fábi Andrea
3. 40 Szuper Agyasok Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Becz Máté,Ördögh Máté,Szabó László Barnabás,Horváth Bianka Rituper Csilla, Holczerné Burgetti Mónika
3. 40 Szuper matekosok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Papp Nimród Mátyás, Bene Regina, Nagy Gréta, Moha Nedda Kovács Ágnes
3. 40 Szupermatekosok Szeged - Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Góg Levente,Pivárcsik Ramóna,Huber Szabolcs,Kostyál András Tánczosné Fullér Ildkó
4. 35 Fantasztikus négyes Gyergyószentmiklós - Vaskertes Általános Iskola Gál Botond , György Ákos, Kabucz Nimród Attila, Lukács Hunor Ambrus Carmen Gabriella
4. 35 Gárdonyi okoSOK(K) Gárdony -Gárdonyi Géza Általános Iskola  Nochta Dávid,Gödör Gréta,Vári Bejke,Bingyu-Kovács Ervin Boros Nikoletta
4. 35 Sportokosok Miskolc- Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola Csüri Antal, Boholy Hunor, Dankó Richárd, Mátyus Botond Makónyiné Adorján Éva 
4. 35 Zsenik Gyergyószentmiklós - Fogarasy Mihály Általános Iskola Dezső Krisztina, Leopold Nikolett, Mátyás Panna, Moldován Zsanett Bíró Anna-Mária 
5. 31 Okoskák Szeged - Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Pipicz Melani,Mészáros Botond,Vaskó Bazsó,Hornyácsek Hanna Tánczosné Fullér Ildkó
6. 30 Törpikék Szeged - Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Visi Máté,Pajor Zsombor,Domonkos Hunor,Nacsa Péter Tánczosné Fullér Ildkó
7. 26 3 testőr  Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola Csegezy Bendegúz, Németh Balázs, Rettegi Hanna Grófné Györkös Valéria
8. 21 Pumuklik Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola Koltai László, Németh Csongor, Sali Dávid, Török Dominik Mikóné Kocsis Éva
 
9. 20 Promatekosok Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola  Pélyi-Tóth Ármin, Mucza István Nimród, Viszkok Bence Martin,Balázs Bence Dósa-Fehér Margit   
10. 11 Zozi és a srácok  Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola Bors Anna Zoé, Bruchner Máté, Németh Dániel, Takács Gergő Grófné Györkös Valéria

4. évfolyam - Iskolai forduló maximális pontszám: 50 pont

HELY PONTSZÁM CSAPAT  INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 50 Rejtélyes négyes Zalaegerszegi Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Horváth Lili Jázmin, Böcskey Boglárka, Martinov Barnabás, Borbély Dániel Horváth Judit
1. 50 Agyascsapat Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Illés Péter,Radnai-Kiss Tibor,Sipos Dániel,Szomorjai Bercel Tóth Béláné, Holczerné Burgetti Mónika
1. 50 Táltosok Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Szőllősi Lázár, Szőnyi Milán Andor, Csendes Eliza, Sallai Gréta Gémné Kovács Anita
1. 50 Fittmatek Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Bartók Zsombor,Nagy Levente,Rózsás Gergely,Varga Zsigmond Tóth Béláné, Holczerné Burgetti Mónika
1. 50 Mesterokosok Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Balázs Bulcsú,Gárdonyi Zétény,Majoros Nyikita,Viosz Levente Tóth Béláné, Holczerné Burgetti Mónika
2. 45 Abszolút érték Szolnoki Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  Gyuricska Zorka, Vincze Petra, Nózsi Hanna, Fülöp Jázmin Moldvai Ibolya 
2. 45 Négy az egyben Szolnoki Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  Daniels Emily Marie, Mucsina Léda, Szolnoki Zoltán, Szécsi Péter Márton Moldvai Ibolya 
2. 45 Számhősök Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola Mura Dávid, Rauch Ferdinánd, Herbák István, Szabó Martin Biczó Zsolt
3. 40 AgybanNagy Nyíregyháza - Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Ecsedi László,Gyulai Kristóf,Szilágyi Patrik,Zombor Máté Balázs Ecsediné Hajnal Adrienn
3. 40 Észkerekek Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Hugyi Márk, Kocsis Nóra,  Raduly Bence, Tóth Alexander Kovácsné Sevella Zsuzsanna
3. 40 IQ Ninják Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola  Magyar Viktor, Mátyás Csoma, Juhász Máté, Juhász Gergő Feke Miklósné 
3. 40 Matekosok 4.a Tildy Zoltán Ált Isk. és AMI , Szeghalom Kerékgyártó Kata, Molnár István Gyula, Pardi Ádám, Schultz Loren Árvai Gyöngyi
3. 40 Pro Zsenik Szolnoki Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  Molnár Ármin Péter, Lakatos Lőrinc Bánk, Malatinszki Máté György, Horváth Roland Moldvai Ibolya 
3. 40 Számoló baglyok         Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Balázs Anna, Lázár Leila,  Forgács Levente, Molnár Nóra Kovácsné Sevella Zsuzsanna
4. 36 Mc is big mac Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola  Gulyás Dorka, Bőszény Izabella, Csáki Gréta,Varga Kristóf Feke Miklósné 
4. 36 SzáMesterek Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye Gombos Levente,Órendi Göncöl,Puskás Bence,Szilágyi Bence Lengyel Judit
5. 35 Matekzsenik Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Marján Míra,Papp Erika Edit, Péntek Gergő,Tóth Vanda Csilla Borosné Kiss Annamária
5. 35 Sajtok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Bognár Attila, Guo Bence, Nagy Botond, Péter Noel Trébics Sándor
5. 35 Számlovagok Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Bodnár Petra,Czibere Petra Janka, Szőnyi Márton,Tóth Vanda Csilla Borosné Kiss Annamária
5. 35 Tenger-ész Nyíregyháza - Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Linzenbold Diána,Répás Balázs Ádám,Szuhay Viktória,Tar Milán Barna Rita
6. 32 Észbontogatók Tiszaújváros- Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Kártik Alexa, Kerékgyártó Anna, Fekete Nóra, Poór Mira Bacsó Csilla
7. 31 Csiga  Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Csizi Károly, Darázs László, Munkácsi Mária, Sári Balázs Trébics Sándor
8. 30 Aranycsapat Szeged - Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Rieger Hunor,Lajos Anikó,Gubik Marcell,Hrivnák Alex Tánczosné Fullér Ildkó
8. 30 Gárdonyi πngWINek Gárdony -Gárdonyi Géza Általános Iskola  Németh Zerénd,Varga Réka,Varga Olivér,Fejes Luca Ágnes Juraszkó Tamás
8. 30 Kisokosok Bp. József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola  Bula Noémi, Gulyás Réka, Rózsa-Vass Diána, Szabó Balázs Palotainé Simon Ilona 
8. 30 Matek zsenik Tiszafüred -Bán Zsigmond Református Általános Iskola, AMI és Óvoda Erős Anna, Nagy Lőrinc, Godó Dóra, Serucza Márk Berkesné Szabó Márta
8. 30 Számolóagyak Bp. József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola  Kass Tamás Dániel,Giesz-Békefi Benett,Koller Baláz,Tótik Tamás Palotainé Simon Ilona 
9. 26 Agyasok Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola  Retkes Tímea, Szendrei Virág,Bankó Bálint, Bártfai Krisztián Feke Miklósné 
10. 25 Promalacok Szeged - Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Kovács Péter,Romák Csanád,Varga Nándor,Tóth-Sági Márton Tánczosné Fullér Ildkó
10. 25 Számoló unikornisok Túrkeve -Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Debreczeni Kíra Emma, Bodó Berta, Máté Luca, Szilágyi Hanga Enéh Vincze Róbert

5. évfolyam - Iskolai forduló maximális pontszám: 50 pont

HELY PONTSZÁM CSAPAT  INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 50 Fantasztikus 4-es Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI Füri Anna Regina,Minier Csanád,Nagy Jázmin,-Szabó Zsombor Szabóné Varga Georgina
2. 45 Számvésők Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola  Bodó Marcell Zsolt, Kiss Gábor, Zsemle Bálint, Baranyai Levente Sándor Tóthné Kocsis Ildikó
3. 40 Agya-sokk Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI Bagi Nóra, Csőke Milán, Héja Pál, Magyar Ádám János Timár Antalné
4. 36 Ötcé Tatabányai Sárberki Általános Iskola  Kokas Noel,Hadobás Csaba, Lengyel Patrik, Pintér Lóránt Szokoli Kinga
5. 35 Kisokosok Balkányi  Szabolcs Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Katona Jázmin, Sándor Zoltán,Tímár Fanni, Tóth Gréta Könnyűné Szabó Ildikó
5. 35 Sakk-matt Bp. Gyulai István Általános Iskola  Demeter Anna,Demeter Sára,Kovács-Zágori Emma,Markó Luca Kóródi Márta
5. 35 Szemfülesek Újfehértó - Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Csobai Imre Patrik, Korpai Csaba, Margitai Gergő, Szemán Dániel Belme Lászlóné
6. 32 Kockák Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Nakechbandi Munir, Pócz Máté, Kovács Botond, Zupkó Péter Badó Norbert
7. 30 Okos Négyes Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye Horváth Bianka,Kálmánchey Zorka,Nagy Iván,Nagy Rebeka Meglécz József
7. 30 Okosok Bp. Gyulai István Általános Iskola  Hatvani Csanád,Orosz Bence,Torjai Lóránd,Tóth Vendel Kóródi Márta
7. 30 Okos-Ubik Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Balogh Donát, Bán Bianka, Fülöp Gabriella, Györfi Noémi Badó Norbert
7. 30 Szárnyaló Dobókockák Bp. Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Bencze Anna Borbála, Szegner Vanda Alexandra, Simai Sándor, Szerb Lukács Illés Császári Csilla
8. 25 Kisrefi5a Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája  Bubán Tamás, Juhász Gergely, Lévai Kristóf, Rácz András  Győriné Kun Anikó 
8. 25 Kisrefi5b Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája  Reszegi Dániel, Szentkirályi Botond, Szuhai Zoltán, Török Zalán  Silye Andrea 
8. 25 Okoskák Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Bozóki Róbert, Káplár Diána,  Nagy Róbert, Verb Ferenc Kis-Szétsi Csaba
8. 25 Pöttyös guru Tiszafüred -Bán Zsigmond Református Általános Iskola, AMI és Óvoda Szabó Lukács Ákos, Cseh Levente, Tihanyi Olivér, Kovács Csongor Orosz Zsuzsanna
8. 25 Rocker póni Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola Nagy Nimród, Nagy Noel, Csák Zétény, László Csongor Hodur Henrietta
9. 20 Alma Bp. Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Bánhegyi Artúr, Le Minh Quan Norbi, Réti Nimród Róbert, Rimbás Hunor Vik Kertész Ilona   
9. 20 Bicós matekosok  Bp. Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola Krasnyánszki Gergő,Korbély Dávid,Léhárt Bendegúz,Takács Marcell Micheller Valéria
9. 20 Csajszik Bp. Gyulai István Általános Iskola  Barna Imola,Csuport Réka,Gerbár Dóra,Lévay Viktória Kóródi Márta
9. 20 Főnixek Tiszafüred -Bán Zsigmond Református Általános Iskola, AMI és Óvoda Szalontai Bendegúz, Novák Benedek, Újlakán Nándor, Vaszil Csaba Orosz Zsuzsanna
9. 20 Lila hagymák Túrkeve -Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Szentmihályi Sára,Vida Virág Lídia,Kereszti Bulcsú Lél,Rózsás Lili Rózsásné Kalmár Tímea
9. 20 Sportos Agyak Bp. Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Cserhegyi Bence, Fábián Márton Attila,Kiss Balázs, Lukács Vilmos Kertész Ilona   
10. 18 Számfalók Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola Semsey Anna, Korsós Lilla, Józsa Gréta, Iváncsevics Flóra Hodur Henrietta

6. évfolyam - Iskolai forduló maximális pontszám: 50 pont

HELY PONTSZÁM CSAPAT  INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 50 Kisrefi6.1 Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája  Guba Dávid, Hodossy-Takács Ráhel, Kelemen Bence, Vámosi Bendegúz Bándiné Gacsó Judit
1. 50 Kiszámíthatatlan Ok Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye Kiss Zalán Szilárd,Kolozsi Korina,Kovács Eszter,Tóth Zsófi Kiss Ernő
2. 45 4K Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Kóré Emese, Kóré Zalán, Király Olivér, Kiss Szabolcs Kis-Szétsi Csaba
2. 45 Durian-EUW Bp. Kispesti Gábor Áron Általános Iskola NguyenThai Quang Dung,Sárosi Máté,Virág Gergő, Vu Hoang Khang Kertész Ilona   
2. 45 Kobakosok Röszkei Orbán Dénes Általános Iskola Szurcsik Nóra; Ördögh Benedek; Szücs Vilmos; Császár Richárd Szécsényi Marianna
2. 45 Matekzsenik Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Perlaki Tímea, Pócz Réka, Kobolák Lili, Voulgarakisz Phedra Huszár Judit, Márki Enikő
2. 45 Noname Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Perlaki Réka, Farkas Nóra, Péter Boglárka, Nagy Zoltán Soma Huszár Judit, Márki Enikő
2. 45 Szeletelőőkés Bp. József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Balog Dániel, Buzás Liliána,  Kmeczó Csaba, Szalai Luca Laura Horváth Attiláné
2. 45 Szuper 4-es Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI Agárdi Nándor,Juhász Adorján Imre,Katona Roland,Kévés Áron Szabóné Varga Georgina
3. 40 200 IQ Újfehértó - Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Mitró Zita, Mosolygó Viktor, Tóth Viktória, Urr Levente Belme Lászlóné
3. 40 Csipet csapat Tiszafüred -Bán Zsigmond Református Általános Iskola, AMI és Óvoda Nagy Zsombor, Godó László, Simon Patrik, Budai Bence Orosz Zsuzsanna
3. 40 Kockahálók Szeged - Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Huzián Zsigmond,Bencs Péter,Bús Ervin, Ács-Sánta Imre Tánczosné Fullér Ildkó
3. 40 Matokosok Szeged - Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Ormándlaky Katalin,Szarvas Csenge,Balogh Izabella,Sándor Luca Tánczosné Fullér Ildkó
4. 36 Bátrak Bp. Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium Kollmann András, Wanderka Mór, Szilágyi Kata,Vadász Kristóf Ajtonyné Firtos Erzsébet
5. 35 AÉP Bp. Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Jánoska-Nagy Adorján, Márta Kíra, Szkladányi Krisztián,  Vu Quynh Giao Kertész Ilona   
5. 35 Eszes 4-es Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Hanus Máté, Szlávik Levente, Tömösközy Hanga Zsófia, Vass Virág Majoros Lászlóné 
6. 32 Friss kiflik Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Kovács Patrik, Szarvas Bence, Yeddou Nassim, Bene Botond Márki Enikő
7. 31 Kisrefi6.2 Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája  Csathó Emese, Lesku Dóra, Sarkadi Adél, Vértesi Janka  Bándiné Gacsó Judit
7. 31 Kókuszok Tatabányai Sárberki Általános Iskola  Virág Réka, Takács Bernadett, Huber Kristóf, Tujfl Mirkó Szántó Adrienn
8. 30 Erőműtengely-szöghelyzetérzékelőszenzorok Bp. Gyulai István Általános Iskola Bor Milán, Kiss Mátyás, Mézes Tibor Bendegúz Kóródi Márta
8. 30 Észguruk Bp. Gyulai István Általános Iskola  Papp Timea,Sipeki Andor,Sümegi Nándor,Varga Nándor Kóródi Márta
9. 27 Mindentudók Bp. József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Cseh Antónia Eszter, Nagy Noémi, Rácz Barbara, Urbán Anna Júlia Horváth Attiláné
10. 25 50reszelt burgonya almaszósszal Bp. Gyulai István Általános Iskola  Kékesi András,Lővey-Saldana Diego,Boncza Noel,  Elekes Attila Kóródi Márta
10. 25 Amcsikapcsik Bp. Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Földi Botond,Ihász Miklós, Pintér Viktor, Sallai-Dintsér Marcell Kertész Ilona   
10. 25 HMMM! Bp. Gyulai István Általános Iskola  Huri Gábor,Szakács Martin,Mészáros Hanna, Szakács Kira Kóródi Márta
10. 25 Logikuss Győri Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, AMI és Kollégium Horváth Levente András,Tóth Tamás,Horváth Máté,Kégly Barna Darázs György
10. 25 MIND1 Győri Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, AMI és Kollégium Muraközi Orsolya,Muraközi Veronika,Muraközi Péter,Horváth Helka Darázs György
10. 25 Születésre készek  Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola Kovács Dorka, Zalavári Bence, Major Milán, Szabó-Kertész Levente Hodur Henrietta
10. 25 Törpök Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Beke Éva Sára, Csendes Lajos, Varga Flóra, Szőnyi Jázmin Anna Varga Ildikó

7. évfolyam - Iskolai forduló maximális pontszám: 50 pont

HELY PONTSZÁM CSAPAT  INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 50 Pöttyös Guruk Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye Csegény Mihály,Kiss Mirabell,Papp Sándor,Suga Bíborka Tóthné Simai Ildikó
1. 50 ZoTaKiÁk Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola Karalyos Zoltán,Pásztor Tamás, Laczó Kitti, Gyenge Ákos Németh Emil
2. 46 IQ-NUQ Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Fábián Fruzsina, Guo Fanni, Csór Laura, Jáger Olívia Huszár Judit
2. 46 Labello Tatabányai Sárberki Általános Iskola  Háfra-Nagy Adél, Juhász Lilien, Gyuricza Eszter, Székelyhidi Luca Szokoli Kinga
3. 45 Okoskodók Balkányi  Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI Katona Hanna, Klepács Gábor Hunor, Kovács Balázs Attila, Molnár Zsófia Katona Ferenc 
3. 45 Számvadászok Balkányi  Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI Balogh Nikolett, Gyarmati Attila, Lovas Panna, Oláh Réka Flóra Katona Ferenc 
4. 40 Eyjafjallajökull Egri  Dobó István Gimnázium Sütő Áron, Sági Roland Kristóf, Szabó Marcell, Murányi Péter Bárányné Rum Györgyi
4. 40 Hatványozók  Bp. Mátyás Király Általános Iskola  Horváth Dóra, Musbeth Szonja,Forgács Nelli, Ács Regina Plank Györgyné
4. 40 Kubu Gang Bp. Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Albutiu Péter,Heves Kristóf,Joó Marcell Bálint,Nguyen Nhat Duy Horváthné Farkas Ildikó  
4. 40 Szuper 4 Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Fodor László,Csák Attila,Hanga Dávid, Rőczey Zoltán Huszár Judit
5. 36 Matek(o)kosok Tiszaújváros - Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Bodri Bánk, Eke Laura, Gál Gréta Vivien, Kiss Hunor Magyarné Simon Anita
6. 35 Erőleves Bp. Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Gombi-Nagy Flóra,Gombi-Nagy Luca,Kovács Laura,Le Hoang Dat Horváthné Farkas Ildikó  
6. 35 Kisrefi7 Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája  Burai Csanád, Szekeres Blanka, Tóth Miklós, Török Róbert Győriné Kun Anikó 
7. 31 HeJesírás Bp. Kispesti Gábor Áron Általános Iskola Halgass Benedek,Kispál László,Nagy Janka,Salamon Zsolt Horváthné Farkas Ildikó  
7. 31 Paralelepipedon Túrkeve- Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Acsádi Tamás,Horváth Orsolya Luca,Csernák Róbert,Molnár Bánk Rózsásné Kalmár Tímea
8. 30 4 a hetediken Bp. Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola Gergely Lilla,Szabó Patrícia,Pelbárt Patrik,Edvi Barbara Micheller Valéria
8. 30 Gondolkodók Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola  Koncsik Petra, Varga Tímea, Fazekas Máté, Varga Máté Csaba Józsefné 
9. 26 Matek Medvék Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI Kovalcsik Marcell,Svank Nikolett,Szénás Levente,Ungvári Dorina Fruzsina Áncsán Sándor
10. 22 Mászok Csíkfalvi Általános Iskola Mihocsa Szilárd, Pál Johanna Bea, Tóth Cintia, Kacsó Robert Tibor Szász Réka
10. 22 Matek Kosok Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI Kola Dávid,Mészáros Mátyás Antal,Szilágyi Máté,Tóth Máté Áncsán Sándor

8. évfolyam - Iskolai forduló maximális pontszám: 50 pont

HELY PONTSZÁM CSAPAT  INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 50 Akik tavaly is Bp. Baár-Madas Református Gimnázium Germuska Nándor, Kása Dániel, Kühne Merse, Sebestyén József Tas Laczik István
1. 50 Jó próbálkozás Győri Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, AMI és Kollégium Konrád Alida,Tóth Tamara,Czinger Hanna,Takács Ármin Csiszárné Végh Adrienn
1. 50 Mindenkit viszünk! Győri Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, AMI és Kollégium Csepregi Márton,Mátrai Levente,Mészáros György Ipoly,Reszkető Eszter Csiszárné Végh Adrienn
1. 50 Svábbogarak Győri Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, AMI és Kollégium Plózer Ákos,Horváth Eszter,Horváth Júlia Kata,Varga Melinda Csiszárné Végh Adrienn
1. 50 Számdarálók Balkányi  Szabolcs Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Hanzel Gergő,Jaksi Gergő,Katona Andrea,Szabó Kristóf Pappné Terdik Anita
 
2. 45 Aranypár Zalaegerszegi Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Ferenczy Marcell,Gyimes Áron,Kovács Levente,Wrana Ákos Pacsa András
2. 45 Késbak Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola  Molnár Vivien, Tóth Máté, Molnár Benedek,Szikszay Milán Tóthné Kocsis Ildikó
2. 45 Kockák  Zalaegerszegi Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Novák-Téglás Patrik,Petrényi Marcell László,Szalai Balázs,Tóth Barnabás Pacsa András
2. 45 Nincs ilyen Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola Bencs Lilla, Kellner Viktória, Mórocz Anett, Viktória, Nagy Zsófia Janka Hodur Henrietta, Baranyi Tamás
3. 41 Számtalan-Ok Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye Bodnár Boglárka,Horváth Bence,Magyar Zétény,Szűcs Zsófi Áncsán Sándor
4. 40 Alpha Bp. Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium Hegedűs Kata Sára, Sánta Balázs, Magyar Milla, Szerb Mátyás Tóbiás Császári Csilla
4. 40 Begyűrte Bp. Grassalkovich Antal Általános Iskola Dancs Ábel,Kiss Barnabás,Pintér Máté,Szamay István Lopatovszkiné Kasza Éva
4. 40 Harcosok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Kovács Dominik, Magyar Krisztián, Oláh Róbert, Szekér Zoltán Dr. Burkáné Beck Csilla
4. 40 Sárga Röfik Bp. Grassalkovich Antal Általános Iskola Hofmeister Adrienn,Honti Petra,Kovács Fanni,Weller Kamilla Lopatovszkiné Kasza Éva
5. 36 Angry matekosok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola  Berényi Marcell,Tószegi Tamás, Schneider Péter, Zupkó Máté Dr. Burkáné Beck Csilla
6. 35 Lányok Bp. Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola Vinis Anita,Erdei-Nagy Evelin,Steczina Martina,Seidova Narmin Kóra Márta
7. 26 Nekem 8 Túrkeve- Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Faragó Anikó,Szabó Levente,Kiss László József,Vass Norbert Rózsásné Kalmár Tímea
8. 25 Fertőző matematikusok   Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola  Vadkerti-Tóth Ádám, Barna Bence,  Kecső Bence,Csuka Tamás Jankovszki Zoltánné
8. 25 Number Hunters   Tatabányai Sárberki Általános Iskola  Csővári Petra,Ignácz Péter, László Dominik, Lendvai Márton Kovaliczky Istvánné
9. 20 Négyeszű sárkányok   Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola  Horváth Sámson,Udvardi Dominik, Szarka Gréta, Kun Diána Jankovszki Zoltánné
9. 20 Nokedlee Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kadafalvi Általános Iskolája Furdan Milán,  Kis Patrícia Fanni,  Karai Szintia, Zsiros Katalin Szilvia Horváthné Sári Katalin