4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

Nyelvészkedők - 2.o. ( 1-10.) helyezett csapatok az iskolai forduló után...
 (Max pont: 70) Pontok Csapat neve:  Település:          Intézmény neve:         Csapattagok neve: Felkésztő tanár neve:
1. 70+1! Nyelvbúvárok Nyíradony Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Benkovics Viktória Ildikó,Felföldi László,Kujbus Mercédesz,Szulyák Nóra Buzai Jánosné
1. 70 Nyelvújítók Mátészalka Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda Kárpáti Dóra ,Fecske Jázmin ,Kiss Dóra Diána,  Barta -Labojko Márta  Alföldiné Lovasi Ildikó
1. 70 Okos négyes  Nyíregyháza Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola Balogh Lili, Fényes Napsugár,Lendvai Lotti, Mihálka Zengő Jázmin Erdei Péterné
1. 70 Pengék  Hajdúböszörmény Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola Papp Karolina, Uzonyi Árpád, Gém Réka, Dániel László Lévainé Hasznosi Katalin
1. 70 Remekelők Mátészalka Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda Kárpáti Zsófia ,Cservenyák Lotti ,Gaál Dóra,  Kedves Bence   Alföldiné Lovasi Ildikó
1. 70 Szuper SSSS Hajdúböszörmény Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola Vanyóczky Lilla, Bácsi Sára, Vigh Dóra, Bereczki Károly Lévainé Hasznosi Katalin
2. 69 Magyarászok Hajdúböszörmény Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola Csóka Roland, Zolnai Réka, Éles Veronika, Győri Roland Lévainé Hasznosi Katalin
2. 69 Nyelvtan manók Abony Somogyi Imre Általános Iskola  Kánya Anna Zsófi , Polónyi Emma, Csányi Nóra, Sándor Boglárka   Kovácsné Dani Tünde
2. 69 Szenzációs négyes Hajdúböszörmény Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola László Tibor, Fehér Péter Pál, Kozma Donát, Takács Ákos Lévainé Hasznosi Katalin
2. 69 Szupercsapat Szeged Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI Pipicz Melani,Vaskó Bazsó Bendegúz, Pivárcsik Ramóna, Góg Levente Fullér Ildikó
3. 68 Bátor nyelvészkedők Nyíradony Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Csaba Szilárd, Kerek Levente Tamás, Rácz Anna Dorina, Terdik Dóra Buzai Jánosné
3. 68 Okos srácok Abony Somogyi Imre Általános Iskola  Tóth Maxim Gábor ,Tóth Levente, Csanádi Péter ,Pinviczki Mihály Kovácsné Dani Tünde
4. 67 Apródok Miskolc Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Leskó Hanna, Kovács Lacika, Csolák Lilla, Rakaczki János Béres Gáborné
4. 67 Kisnyelvészek Balkány  Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI Bihari Ábel, Főczén Zsolt ,Sándor Noel,Sebők Balázs Katonáné Simon Tímea
4. 67 Szuper négyes Gégény Gárdonyi Géza Általános Iskola  Imre Csenge, Koós Gréta, Mester Blanka, Szabó Gyula Dorkáné Gombkötő Mária
5. 66 Íródeákok Miskolc Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Geszti Réka, Berkő Dalma, Héthársi Ábel, Turcsányi Vendel  Béres Gáborné
6. 65 Okos négyes  Hajdúböszörmény Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola Deák Anna, Sebő Sára, Oláh Fruzsina, Gavallér Viktor Lévainé Hasznosi Katalin
6. 65 Villámdínók Tatabánya Dózsakerti V. M. Á. I. Dózsa György Sportiskolai Ált. Iskolája Gányai-Vass Máté,Vida Attila,Kollár Ottó, Mucha Natália Gerhát Csabáné
7. 63 Négy Tündér Tatabánya Dózsakerti V. M. Á. I. Dózsa György Sportiskolai Ált. Iskolája Topercer Anna,Molnár Flóra,Rácz Adrienn,Répás Regina Gerhát Csabáné
7. 63 Nyelvészkirályok Nyíregyháza  Szent Imre Katolikus Gimnázium,Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI

Hubai Blanka, Szakolczai Hanna,Nagy Blanka Jázmin,Jászai Henriett
Tatár Péterné Holik Krisztina
8. 60 Villám négyes Gégény Gárdonyi Géza Általános Iskola  Mártha Nóra, Spinyhért Bella, Tamás Panna, Varga Zsombor Dorkáné Gombkötő Mária
9. 58 KISOKOSOK Gyergyószentmiklós Fogarasy Mihály Általános Iskola Dezső Krisztina, Incze Nóra, Leopold Nikolett, Moldován Zsanett Bíró Anna-Mária
9. 58 Szivárvány gyöngyvirágok Nyíregyháza  Szent Imre Katolikus Gimnázium,Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI Bódvai Sára,Grajczárik Noémi Kira,Sipeki Liliána,Barkóczi Eszter Tatár Péterné Holik Krisztina
10. 55 Ászok Gyergyószentmiklós Fogarasy Mihály Általános Iskola György Kristóf, Kincses-Attila Csongor, Kiss-Gergő János, Mondics Márk Bíró Anna-Mária