4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

Nyelvészkedők - 3. évf. ( 1-10.) helyezett csapatok az iskolai forduló után...
Max  pontsz.: 80. Csapat neve Település:          Intézmény neve:         Csapattagok neve: Felkésztő tanár neve:
1. 80 Betűfalók Abony Somogyi Imre Általános Iskola  Bártfai Krisztián, Magyar Viktor Krisztián,Mátyás Csoma,Róna Balázs Csaba Pál-Szabó Andrea
1. 80 Fejtörők Mátészalka Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi általános Iskola és Óvoda Kiss Dániel Ferenc, Borsos Luca, Papp Ferenc, Bohus Máté Farkas Győzőné
1. 80 Gepárd Mátészalka Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi általános Iskola és Óvoda Jakab Panna, Kovács Anna, Veres Réka, Papp Petra Farkas Győzőné
1. 80 Írásjelek Abony Somogyi Imre Általános Iskola  Gulyás Dorka, Juhász Gergő, Juhász Máté,   Szekeres Vivien Pál-Szabó Andrea
1. 80 Okos négyes Abony Somogyi Imre Általános Iskola  Bőszény Izabella, Csáki Gréta Panna, Kis Mercédesz Kiara,Retkes Tímea Pál-Szabó Andrea
1. 80 Pillangó Mátészalka Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi általános Iskola és Óvoda Nagyhaju Anna, Kállai Hanga Enikő, Bacskó Regina, Erdődi Lilla Farkas Győzőné
2.  79 Bajnokok Mátészalka Móricz Zsigmond Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola Fekete Márk,  Kapitor Zoárd,  Prekub Cintia,  Somlyai Zselyke  Katona Erzsébet
2.  79 Bölcs baglyok Kazincbarcika Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája Tóth Panna Boglárka, Veres Gréta, Geiszelhardt Nikol, Kopasz Lili Lukácsné Gaál Ágnes
2.  79 Szivárványlányok  Mátészalka Móricz Zsigmond Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola Gulyás Panka, Hegedüs Dóra, Lőrincz Gréta, Molnár Marianna  Katona Erzsébet
3. 78 Nyelvpörgetők Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Őz Balázs,Fehér Emma,Ábrahám Zsófia,Marsi Lara Málna Áschinné Török Zsuzsanna 
4. 77 Betűkirálynők Tápiószele Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Baráth Jázmin,Berta Kata,Molnár Nóra,Sass Kamilla Vidékiné Kovács Beáta
4. 77 Betűvetők  Újfehértó Oltalom Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Kóródi Anna, Zámbó Kinga, Barabás Balázs, Katona György Patainé Kózsa Krisztina
5. 75 Betűvilág Marosvásárhely Tudor Vladimirescu Általános Iskola Antal Dóra,Nagy-Kórodi Anna,Szűcs Virág,Turos Réka Czirják Izabella
5. 75 Meganyelvész Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola Majoros Nyikita,Akli Barnabás,Viosz Levente,Varga Zsigmond Áschinné Török Zsuzsanna 
6. 72 Bölcs Ész Nyíregyháza  Szent Imre Katolikus Gimnázium,Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI Balogh Bora,Gyulai Kristóf,Pataki Anna Miléna,Simon Janka Ecsediné Hajnal Adrienn
7. 69 Active Kings Nyíregyháza  Jókai Mór Református Általános Iskola Bukovenszky Balázs, Lovas Ákos, Vasas Géza Bendegúz, Szűcs Ádám Andrásiné Fábián Ágnes  
7. 69 TengerÉsz Nyíregyháza  Szent Imre Katolikus Gimnázium,Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI Fabu Rozina ,Krámer Míra,Kulcsár Eliza,Kiss Csenge Noémi Ecsediné Hajnal Adrienn
8. 68 Manók Gyergyóújfalu Elekes Vencel Általános Iskola Egyed Katinka-Regina,Egyed Nelli,György Kitti,Tamás Nóra Fákó Hajnal
8. 68 Nyelvtan zsenik  Nyíregyháza  Szent Imre Katolikus Gimnázium,Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI
Fülöp Noémi Viktória,Kapin Zina Diána,Nánási Anna,Szuhay Viktória
Barna Rita
8. 68 Okos manók Nyíregyháza  Jókai Mór Református Általános Iskola Nagy Dóra, Olajos Csenge, Szondi Regina, Vilmányi Polett Téglásiné Nagy Éva
9. 67 Bölcs baglyok  Nyíregyháza  Jókai Mór Református Általános Iskola Révész Margaréta, Sztányi Róbert, Tilki Flóra, Tilki Dániel Téglásiné Nagy Éva
9. 67 Nyelvőr Szatmárnémeti Aurel Popp Művészeti Líceum     Sebő Kata, Fodor Fiona, Matécsa Amália, Zay Máté Papp Fejér Olga 
10. 66 Nyelvtan zsenik  Nyíregyháza  Jókai Mór Református Általános Iskola Lőrincz Márton, Mezei Gábor, Papp Diána Sára, Zloczky-Tóth Alma Andrásiné Fábián Ágnes