4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

Nyelvészkedők - 4. évf. ( 1-10.) helyezett csapatok az iskolai forduló után...
Max . pontsz.: 90. Csapat neve:  Település:          Intézmény neve:         Csapattagok neve: Felkésztő tanár neve:
1. 90+3! Betűvetők  Újfehértó Oltalom Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Bige Fanni, Czira Noémi Jázmin, Petrus Eszter, Margitai Gergő Dr. Szilassyné Mászáros Mária
1. 90+3! Nyelv-ész Budapest Gyulai István Általános Iskola Lauf Emese, Mátrai Bíborka. Morvai Nimród. Szlanka Emma Barnáné Kiss Erika
1. 90+3! Szóforgatók Újfehértó Oltalom Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Osikóczki Erika Boglárka, Papp Antónia Lili, Sárosi Csenge, Korpai Csaba Dr. Szilassyné Mászáros Mária
1. 90+ 2 Betűtészták Nyíradony Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Meszesán Panna,Mezei Virág,Orosz Dominik,Terdik Tímea Terdik Mihályné
1. 90+ 2 Észkerék Abony Somogyi Imre Általános Iskola Ferkó Barnabás Attila, Kiss Gábor, Nagy Julianna,Rimóczi Zora
 
Mucsányiné Varga Zsuzsanna
1. 90+ 2 Kaméleonok Nyíradony Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Dévai Dorina,Horváth Lili Borostyán,Lukács Márta Stefánia,Szoták Erika Terdik Mihályné
1. 90+ 2 Kis Nyelvészek Mátészalka Móricz Zsigmond Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola  Mosolygó András, Simai Márk, Biró Kíra, Csák Antónia Mező Csabáné
1. 90+ 2 Nyelvkirályok Nádudvar Kövy Sándor Általános Iskola és AMI Barcsa Levente, Fejes Vince, Kiss Attila, Szilágyi Roland Zsolt Gál Ilona 
1. 90+ 2 Szuper négyes Szolnok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola Pócz Máté, Bozsányi Lara, Szilágyi Tímea, Szilvási-Wagner Zója Laura Kerekesné Gulyás Mária
1. 90+ 2 Tollforgatók Szolnok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola Hornyák Zenina, Tánczos Vivien, Lovász Andrea, Erdős Veronika Kerekesné Gulyás Mária
1. 90+ 1 Írókák Gyergyóújfalu- Tekerőpatak Elekes Vencel Általános Iskola Todor Emese,György Andrea, Bögözi Előd,Kertész Kristóf Biró Éva
1. 90+ 1 Jó Helyesírók Mátészalka Móricz Zsigmond Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola  Szabó Viktória, Sarkadi Csaba, Rhédi Botond, Szabó Zalán Mező Csabáné
1. 90+ 1 Négy Tündér Keszthely  Csány-Szendrey Általános Iskola és AMI Dávid Lora, Katona Léna,Kiss Veronika,Tóth Nóra Amira Kovács Károlyné
1. 90+ 1 Okos csigák Nyíregyháza  Szent Imre Katolikus Gimnázium,Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI Oláh Kristóf,Pósz Boglárka,Jakab Kata Krisztina,Hollósy Ádám Linzenboldné Nagy Katalin
1. 90 Betűszervíz Balkány  Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI Rau Patrícia, Minier Csanád, Trella Lili, Nagy Jázmin Turán Zsuzsanna
1. 90 KisCsiripek Balkány  Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI Béni Lejla,Katona Jázmin,Könnyű Lara,Tímár Fanni Irinyi Sándorné
1. 90 Nyelvtudósok Nyíradony Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Marján Eszter,Siket Ádám,Vámosi Lizett,Vígh Lajos Balázs Terdik Mihályné
1. 90 Szószátyárok Halásztelek Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola Gimnázium Benke Daniella, Cservenyák Viktória,Tóth Mátyás,Megyes Boróka Kapás Renáta
2. 88 Csíki Nyelvészkék Csíkszereda Petőfi Sándor Általános Iskola Vezsenyi Zselyke,György Boglárka,Bencze Dávid,Hategan Dávid Lakatos Ildikó
2. 88 Kisnyelvészek Érd Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium Katona Míra Jana, Bogó Barbara, Banai Alex, Lendvai Alexandra Szabó Mária
3. 86 Szótündérek Marosvásárhely Tudor Vladimirescu Általános Iskola Dászkel Adél, László Petra, Dénes Adrienn- Noémi, Székely Boróka- Noémi Gábor Lizetta
3. 86 Tudás királynők Tiszaújváros Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola Jánosi Laura, Görömbölyi Rebeka Zoé, Bártfai Rebeka,  Mitre Flóra  Csernikné Nagy Mária Krisztina
4. 84 Bárándi Nyelvelők Báránd Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI Raffay Lajos Tagiskolája Szabó Amina, Csercsák Petra, Kovács Zoé, Papp Dóra Rácz-Nagy Zsuzsa
5. 83 Betűvadászok Miskolc Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Köteles Adél, Kocsis Karola, Füzesi Vince,Herr Szonja Tarnai Éva
6. 82 Aranyászok Miskolc Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Krizsek Dominik,  Terjék Temes, Lupkovics Lázár,  Garad Bercel Gábor Tarnai Éva
7. 81 Bárándi Nyelvtörők Báránd Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI Raffay Lajos Tagiskolája Szabó Bence, Szegedi Levente, Kovács Hanna, Takács Hanna Erika Rácz-Nagy Zsuzsa
8. 80 Négy okos nyelvtanos Nyíregyháza Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola Horváth Rebeka, Kovács Luca, Turcsán Veronika, Zsarnai Anna Olívia Csatáriné Majláth Orsolya
9. 79 Négy ész sokra megy Nyíregyháza Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola Bojtor Liliána, Horváth Jamina, Tatár Hanga, Tóth Emma Csatáriné Majláth Orsolya
9. 79 Nyelvkirálynők Nádudvar Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Czirbusz Nóra Éva, Molnár Molli Mia, Őri Nóra, Varga Luca Gál Ilona 
10. 78 Szorgos hangyák Mátészalka Móricz Zsigmond Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola Erdei Zoltán, Kiss Nóra, Török Veronika, Varga Dóra Kádárné Balog Katalin