4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

"OLVASNI NEM CIKI!” Csapatverseny 2. osztály, házi forduló eredmények

Tisztelt Kollégák, kedves csapattagok!
Itt látható a legtöbb pontot elérő csapatok listája az  " Olvasni nem ciki!" Csapatverseny  2. évf.-  a házi forduló után!

Iskolai, 2. forduló ideje: 2019. április 12. 14.00 óra. Döntő ideje: 2019. június 11. (kedd) 11.00  óra. Ebben a fordulóban legfeljebb 40 pontot lehetett elérni!

 

  PONT CSAPAT  TELEPÜLÉS INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 40 Könyvfalók Nyíregyháza Jókai Mór Református Általános Iskola Barabás Ádám, Halász Máté,  Hutás Levente,  Rubóczki Márk Felföldiné Ortman Csilla
1. 40 KÖNYVMOLYOCSKÁK Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Vanyóczky Lilla, Bácsi Sára, Vigh Dóra, Deák Anna Lévainé Hasznosi Katalin
1. 40 Kunbabák Karcag Györffy István Katolikus Általános Iskola Darabos Sarolta, Gergely Rebeka, Győri Zita, Keserű Marcell Szabó Edit
1. 40 Olvasó Mackók Nyíregyháza Jókai Mór Református Általános Iskola Bezzeg Anna, Gutyán Zorka,  Papp Zille Kisó,  Szabó Csenge Zsófia Felföldiné Ortman Csilla
1. 40 SZENZÁCIÓS NÉGYES Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola László Tibor, Fehér Péter Pál, Kozma Donát, Takács Ákos Lévainé Hasznosi Katalin
1. 40 Túlélők Tiszaújváros Széchenyi István Általános Iskola Csikász Áron, Csikász Márton, Szanyi Zsolt, Tóth Milán Nagy Zsuzsa
2. 39 Csodálatos négyes Tiszaújváros Széchenyi István Általános Iskola Czinege Botond, Dojcsák Milán, Katona Laura, Orosz Péter Nagy Zsuzsa
2. 39 Értő Cukiságok  Gégény Gárdonyi Géza Általános Iskola Mártha Nóra,Koós Gréta,Imre Csenge,Szabó Gyula Dorkáné Gombkötő Mária
2. 39 Zsenik Tiszaújváros Széchenyi István Általános Iskola Farkas Rebeka, Gáspár Marianna, Lévay Luca, Makkai Rebeka Nagy Zsuzsa
3. 38 Ciki-Cuki Könyvkukacok Jászapáti Szent Imre Katolikus Általános Iskola Mihályi András László, Mihályi Szandra, Nagy Tamás Márk, Nagypál Péter Schmidtné Hiczfel Erzsébet
3. 38 Olvasó Cukiságok  Gégény Gárdonyi Géza Általános Iskola Béres Milán,Csonka Andrea,Tamás Panna,Varga Zsombor Dorkáné Gombkötő Mária
4. 35 BETŰFALÓK Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Papp Karolina, Uzonyi Árpád, Gém Réka, Dániel László Lévainé Hasznosi Katalin
4. 35 Bogyók és Babóca Gárdony Gárdonyi Géza Általános Iskola Éger László Bulcsú, Vári Bejke, Szelle Tamás, Gál Veronika Boros Nikoletta
4. 35 Gyöngyszemek Parasznya Pitypalatty -völgyi Református Általános Iskola Hetesi Szófia, Hudák Donát, Szilágyi Manuéla, Tóth Vivien Tóthné Szternai Ágota Sára
4. 35 Hero Nyírtura Nyírturai Móra Ferenc Általános Iskola  Giba Zsófia, Kantár Csenge Eszter, Szaniszló Nóra, Laczkó Fruzsina Horváthné Gerbár Anita
4. 35 KÖNYVJELZŐK Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Sebő Sára, Oláh Fruzsina, Gavallér Viktor, Szegedi Zsombor Lévainé Hasznosi Katalin
4. 35 Könyvmolyok Újfehértó Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Tiszai Johanna, Magdus Tímea, Kajati Ádám, Rák Balázs Csukrán Zsoltné
4. 35 Mesemakik Gyergyószentmiklós Fogarasy Mihály Általános Iskola DEZSŐ KRISZTINA, INCZE NÓRA, KOLUMBÁN MÁTYÁS, LEOPOLD NIKOLETT     Bíró Anna-Mária
4. 35 Mesemanók Gyergyószentmiklós Fogarasy Mihály Általános Iskola ERDŐS BERNADETT,  GYÖRGY KRISTÓF, KINCSES ATTILA-CSONGOR, ROMFELD FANNI      Bíró Anna-Mária
4. 35 OLVASÓ MANÓK Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Csóka Roland, Zolnai Réka, Éles Veronika, Győri Dóra Lévainé Hasznosi Katalin
4. 35 Oroszlánok Nyíradony Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola    Antal Tímea, Kocsis Dorka, Zabiák Diána, Keczán Noel Veres Noémi
4. 35 Szuper négyes Nyíradony Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola    Csaba Szilárd, Felföldi László, Kujbus Mercédesz, Szulyák Nóra Buzai Jánosné
4. 35 Tündérek Mátészalka Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola       Cservenyák Lotti, Fecske Jázmin, Papp Nikolett,  Rozsnyai Lili Krisztina Alföldiné Lovasi Ildikó
5. 34 Csokigolyók Nyíregyháza Eötvös József Gyakorló Általános Iskola Nagy Dorina, Látos Fanni, Varga Réka Eszter, Adamecz Imre Pirosné Szikora Edit
5. 34 Gumibogyók Karcag Györffy István Katolikus Általános Iskola Dobos Lelle, Kovács Vilmos, Nagy Bence, Szopkó Éva Boldizsár Istvánné
5. 34 Hihetetlen négyes Nyíregyháza Eötvös József Gyakorló Általános Iskola Nagy Dávid, Bulátkó András, Novák Dávid, Jánvári Zsombor Pirosné Szikora Edit
5. 34 Olvasni jó Gyergyószentmiklós Vaskerte Általános Iskola György Ákos,Kabucz Nimród,Lukács Hunor,Antal Dávid Ambrus Carmen Gabriella
6. 32 Négy évszak Tápiószele Blaskovich János Általános Iskola Balajti Kovács Szabolcs,Györgyei Szabolcs Balázs, Balázs Nikoletta, Nagy Ferenc        Ráti Erika