4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

"OLVASNI NEM CIKI!” Csapatverseny 3. osztály, házi forduló eredmények

Tisztelt Kollégák, kedves csapattagok!
Itt látható a legtöbb pontot elérő csapatok listája az  " Olvasni nem ciki!" Csapatverseny  3. évf.-  a házi forduló után!

Iskolai, 2. forduló ideje: 2019. április 12. 14.00 óra. Döntő ideje: 2019. május 15. (szerda) 11.00  óra. Ebben a fordulóban legfeljebb 50 pontot lehetett elérni!

  PONT CSAPAT  TELEPÜLÉS INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 50 Lapozgatók Újfehértó Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Zámbó Kinga, Szilágyi Tamara, Barabás Balázs, Katona György Patainé Kósza Krisztina
1. 50 Könyvbarátok Nyíregyháza Jókai Mór Református Általános Iskola Gyuris Dóra, Mozga Katinka, Nagy Dóra, Vilmányi Polett Téglásiné Nagy Éva
1. 50 Könyvbúvárok Újfehértó Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Szántó Levente, Petrus László, Szabados Mátyás, Boros Csaba Patainé Kósza Krisztina
1. 50 MagyarÁSZok Nyíregyháza Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Fenyvesvölgyi Zille Anna,Gyulai Kristóf,Papp Noémi,Pataki Anna Miléna Ecsediné Hajnal Adrienn
1. 50 Nyírturai Kisokosok Nyírtura Nyírturai Móra Ferenc Általános Iskola  Kotán Lilla, Varga Gréta Viola, Horváth János Nándor, Mikó Bence Antal-Orosz Judit 
1. 50 Szövegelők Mátészalka Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola         Kovács Anna Laura, Bacskó Regina, Kiss Dániel Ferenc, Szabó Gergő Farkas Győzőné
2. 49 Habarjoli Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola Fedor Johanna Luca,  Kutykó Hanna Róza, Hensperger Lilla,  Szviridov Barnabás Kemecseiné Rusz Eleonóra
2. 49 Megaszerkesztők Szigetszentmiklós  Bíró Lajos Általános Iskola   Akli Barnabás,Majoros Nyikita,Varga Zsigmond,Viosz Levente  Áschinné Török Zsuzsanna
2. 49 Nyelvpörgetők Szigetszentmiklós Bíró Lajos Általános Iskola   Abrahám Zsófia,Marsi Lara Málna,Fehér Emma Laura,Őz Balázs Áschinné Török Zsuzsanna
3. 48 Bölcs Bagoly  Nyíregyháza Túróczy Zoltán Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Nagy Hanna Boglárka, Kovács Dorottya, Dudás Jázmin, Obsitos Julianna Frankné Somogyi Zsuzsanna
3. 48 Olvasó Baglyok Szirmabesenyő Szinyei Merse Pál Általános Iskola Kajtor Kincső,Lukács Petra,Mizser Jázmin Gesztenye,Vass Dóra Augusztin Zsuzsanna
3. 48 Ropik bandája Nyíregyháza Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda Általános Iskola Czakó Lóránt,Jávor Dénes,Sztupa András,Sulomán Levente Czakóné Olesnyovics Veronika
4. 47 A könyvek hősei Nyíregyháza Jókai Mór Református Általános Iskola Révész Dorottya, Révész Margaréta, Tilki Flóra, Tóth Villő Téglásiné Nagy Éva
4. 47 Olvasókör Nyíregyháza Jókai Mór Református Általános Iskola Kenéz Luca, Mezei Gábor, Nagy Álmos, Zloczky-Tóth Alma Téglásiné Nagy Éva
5. 46 Csillagok Gyergyószentmiklós                Fogarasy Mihály Általános Iskola BARABÁS ORSOLYA,HORVÁTH BÍBORKA, ILYÉS SÁRA, SZÁSZ KATALIN SÁNDOR PIROSKA
5. 46 Könyvelők Debrecen Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola  Baranyai Bulcsu, Bauer Melinda, Bodnár Adrienn, Zipszer Zalán Tóthné Orgován Zsuzsa
5. 46 OLVASÓSKÁK Tiszaújváros Széchenyi István Általános Iskola Bakos Márk, Dósa Fruzsina,Juhos Lia,Mészáros Anna, Bóna Anikó
6. 45 Könyvmolyok Nyíregyháza Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola Kocsis Balázs, Dallos Emma, Susla Lőrinc, Kalapos Ármin Ágoston Gyöngyi
7. 44 Jóbarátok Nyíregyháza Jókai Mór Református Általános Iskola Szentesi Kristóf, Sztányi Róbert, Tilki Dániel, Uray Konrád Téglásiné Nagy Éva
7. 44 Olvasó csillagok Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Cserkuti Zsófia,László Eszter,Ó Szabó Blanka,Zolnai Nóra Szigeti Éva
7. 44 Üstökösök Nyíregyháza Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola Szilágyi Szilárd, Király Lili, Tóth Gréta , Lőrinczi Blanka Ágoston Gyöngyi
8. 43 Fogalmazók Nyíregyháza Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola Debrószki Léna, Bukovenszki Hanga, Minya Szabolcs, Ster Lilla Ágoston Gyöngyi
8. 43 Kaméleonok Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Kovács Ákos,Szabó Réka,Török Attila,Venter Dávid Szigeti Éva
8. 43 Könyvkosok Debrecen Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola  Burai Zita, Kotormán Mihály, Ungai Dávid, Vörös Lóránt Tóthné Orgován Zsuzsa
9. 41 Aranytollak Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Barkó Zsófia,Kulcsár Borbála,Rab Boglárka,Szabó Hanna Szigeti Éva
10. 40 Betűőrök Debrecen Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola  Juhász Péter, Nagy Tamara, Németi Bence, Pocsay Renáta Tóthné Orgován Zsuzsa
10. 40 Szövegelők Túrkeve Kaszap Nagy István Református Általános Iskola Tóth Liza Dorka,Sebők Kinga,Olajos Fanni,Szöllősi Balázs Vincze Róbert
11. 38 Könyvmolyok Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Csatári Kitti,Fróna Jázmin,Jánosi Sára,Lévai Petra Szigeti Éva
12. 35 Unikornisok Túrkeve Kaszap Nagy István Református Általános Iskola Debreczeni Kíra Emma,Bodó Berta,Papp Rebeka,Máté Luca Vincze Róbert