4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

"OLVASNI NEM CIKI!” Csapatverseny 4. osztály, házi forduló eredmények

Tisztelt Kollégák, kedves csapattagok!
Itt látható a legtöbb pontot elérő csapatok listája az  " Olvasni nem ciki!" Csapatverseny  4. évf.-  a házi forduló után!

Iskolai, 2. forduló ideje: 2019. április 12. 14.00 óra. Döntő ideje: 2019. május 24. (PÉNTEK) 11.00  óra. Ebben a fordulóban legfeljebb 60 pontot lehetett elérni!

 

  PONT CSAPAT  TELEPÜLÉS INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 60 Csodabogarak  Nyíregyháza Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézmény Antal Dorina, Gucsa Emese Csenge, Huszár Alexandra, Rácz Lili Szuhár Eszter Anett
1. 60 Unikornis Mátészalka Móricz Zsigmond Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola  Kiss Nóra, Lőrincz Viktória,Török Veronika,Kiss Dóra Kádárné Balogh Katalin
2. 59 Bölcsek köre Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola    Darabos Eszter,Kis-Szabó Zsóka,Miklós Máté Dániel,Zöldi Boróka Pákay Andrea
2. 59 ELMÉLKEDŐ NYELVÉSZKEDŐK Hajdúböszörmény Baltazár Dezső Református Általános Iskola  BUJDOSÓ NÓRA, FÁBIÁN EMMA,NAGY RÉKA,VÉBER BARBARA,. Kathiné Molnár Marianna
2. 59 Szövegbúvárok Nádudvar Kövy Sándor Ált. Isk. és AMI Fejes Vince, Kiss Attila, Nagy Attila, Őri Nóra Gál Ilona
3. 58 Pamelok Budapest Czimra Gyula Általános Iskola Albert Zsófia,Bicsák Nóra,Csige Johanna,Grnák Ádám Mester Mónika
4. 57 Aranytoll Csapat Nyíregyháza Szent Imre Katolikus Gimnázium,Általános Iskola Szrogh Zsófia,Papp Zoltán Sámuel,Pásztor Botond Levente,Jászai Nikolett Linzenboldné Nagy Katalin
4. 57 Betűtészták Nyíradony Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Meszesán Panna,Mezei Virág,Orosz Dominik,Terdik Tímea Terdik Mihályné
4. 57 Tintatitánok Nyíregyháza Szent Imre Katolikus Gimnázium,Általános Iskola Oláh Kristóf,Jakab Kata Krisztina,Hollósy Ádám,Pósz Boglárka Linzenboldné Nagy Katalin
5. 56 CBA -s varázs Debrecen Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola  Fejér Anna Sára, Lipták Álmos,Tibay Sára, Borbás Bendegúz Szimáné Vlajk Mária
5. 56 Szövegelők Mátészalka Móricz Zsigmond Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola Ivancsó Ábel, Szűcs Regő, Mosolygó András, Szabó Zalán Mező Csabáné
6. 55 Bölcsbaglyok Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Balogh Brigitta, Balogh Krisztina, Dobó Alexandra, Nagy Dániel Kapusiné Oláh Edit
6. 55 Fekete párducok Nyíradony Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Barna Hédi, Mátyus Janka Tímea,Lábszki Szabolcs Norbert,  Varga Zsolt Bucskóné Magyar Ildikó
6. 55 Gamer csirkék Debrecen Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola  Kóthay Balázs,Dede Boglárka, Csernua Anna Lili , Kovács Kata Zita Szimáné Vlajk Mária
6. 55 Könyvmolyok Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola   Rigó Kitti,Számadó Kinga,Boross Kamilla Eszter,Vigh Johanna Jassóné Tóth Angéla
6. 55 Szövegértés mesterei Nyíregyháza Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola Horváth Rebeka, Nagy Réka, Tóth Emma, Mandzák Márton Csatáriné Majláth Orsolya
7. 54 Áron és a csajok Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola Verbai Luca, Péter Alíz, Mikó Nóra,Pirint Áron Némethné Hegedüs Melinda
7. 54 Bakkecskék Debrecen Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola  Dövényi-Nagy Sára, Czifra Kitti, Kasza Dávid ,Nagy Anna Eszter    Szimáné Vlajk Mária
7. 54 Szövegelők Nyíregyháza Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola Felföldi Flóra, Szuhóczki Hanna, Turcsán Veronika, Tatár Hanga Csatáriné Majláth Orsolya
8. 53 Unikornisok Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Iváncsó Nikolett, Kathi Boglárka, Kiss Adrienn, Mádi Mira Kapusiné Oláh Edit
9. 52 Londoni taxik Szolnok Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola Bácsmegi Mirjam, Berecz Dániel , Oláh Gábor ,Sándor Nimród  Lajkóné Bálint Éva
9. 52 Okos tojások Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Diószegi Márk, Antal Ádám, Munkácsi László, Zsupos Gábo Kapusiné Oláh Edit
9. 52 Rainbow chickens Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Lukácsi Eszter, Boros Nóra, Szolnoki Zsombor, Nagy Virág Kapusiné Oláh Edit
10. 51 Könyvimádók Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola   Kovács Izabella,Nagy Zimra Vivien,Pergel Kinga,Varga Nóra, Bán Anikó
10. 51 Roxfort Budapest Czimra Gyula Általános Iskola Bistey Brigitta,Bozsányi Ivett,Csovcsics Maja,Uvacsek Zsófia Mester Mónika
10. 51 Soma és a csajok Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola Szücs Dorottya, Décsi Dorottya, Karácsony Liliána, Császári Soma Némethné Hegedüs Melinda
11. 50 GTA4 Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola   Kubuk Bence Attila,Potika Dániel Jácint,Takács Máté,Tóth Báto Bán Anikó
12. 49 Négy eszes szöveges Nyíregyháza Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola Dudics Enikő Márta, Zsarnai Anna Olívia, Horváth Jamina, Bojtor Liliána Csatáriné Majláth Orsolya
13. 47 Olvasó Négyek Szigetszentmiklós Szigetszentmiklósi Bíró Lajos Általános Iskola   Haász Nándor,Kiss Gergely,Szaniszló Dóra,Tinnyei Borbála Rozi Eisenbacherné Németh Aranka