4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

„Olvasni nem ciki!” csapatverseny iskolai forduló

2. „Olvasni nem ciki!”
Kárpát-medencei - Szövegértési - Szövegalkotási csapatverseny
legtöbb pontot elérő csapatai

2. évfolyam - Iskolai forduló maximális pontszám: 90 pont

HELY PONTSZÁM CSAPAT  INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 88 Könyvmolyok Fehérgyarmat -Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda Kállai Zsombor, Szabó Dávid,Jakab Hanga,Mándy Bodza Boglárka Kelemenné Gyujtó Éva 
1. 88 Rumini Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Berta Dávid,  Brujmann Jázmin,  Kanta Laura Patrícia, Nagy Alexa Anna Pintérné Bontovics Judit
1. 88 Vörös Karmok  Nyíradony -Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Szemán Lelle,Horváth Alíz,Csaba László,Pósán Zoltán Deák Erzsébet
1. 88 Szövegelők Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Hernyák Botond,  Pálfi Gábor Pál,  Szász Ferenc,Tóth Andrea Pintérné Bontovics Judit
1. 88 Unikornis  Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Antal Enikő,  Kas Lili Zorka, Kókai Réka,  Németh Roxána Pintérné Bontovics Judit
2. 87 Betűfalók Nyíradony-Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Kádár Krisztina, Parfinov Levente, Szilágyi Réka, Török Bíborka Nyakacskáné Bihari Julianna
3. 85 Fürgék Nyárádszereda - Deák Farkas  Általános Iskola Butyurka Ákos, Gál Aba, Kislaki Sándor,Kolozsvári Gergő Nagy Eszter Gizella
4. 84 Könyvmolyok Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Czibak Flórián, Király Lorina,Makai Antónió, Nagy Gergely Kovácsné Sevella Zsuzsanna
5. 83 Tavi -prók Gárdony - Gárdonyi Géza Általános Iskola  Balcsik-Tamás Lili, Bondor Donát, Kovács Bence, Munkácsi Milán Fehér Judit 
6. 80 OKOSTOJÁSOK Egyes csapat Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Orosz Hanna,Lengyel Zita,Simon Csanád,Kota Dóra Polyák Attiláné
6. 80 Betűfaló Kalandorok Nyíregyháza - Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Pósz Zoltán ,Puskás Levente,Szabó Barnabás,Tölgyesi Hanga Tóthné Kolocsán Ildikó
6. 80 Nyírturai Észbontók Nyírturai Móra Ferenc Általános Iskola Dancs Evelin ,Kozsik Eszter,Gulyás Zoltán,Magyar Botond Adorjánné Szabó Magdolna
7. 79 ZÖLDBORSÓK   Kettes csapat Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola Lengyel Zénó,Kövér-Piller Maja,Szegedi-Orosz Csenge,Szabó Szonja Polyák Attiláné
8. 76 Betűfalók Újfehértó - Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Kocsis Viktória, Kristóf Kinga, Szabó Viktor , Tóth Alexander Káposznyákné Papp Ibolya
8. 76 Agymanók Újfehértó - Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Barna Véda, Karnai Zsombor, Suga Ildikó, Sándor Mercédesz Katonáné Kristóf Bernadett
8. 76 Buksitörők Újfehértó - Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Kolozsi Petra, Rák Bence, Sárosi Dorottya, Sárosi Sára Katonáné Kristóf Bernadett
9. 73 Könyvmolyok Marosvásárhely- Művészeti Szaklíceum Biró Mátyás, Bóta-Péter Gergely, Győrfi Mátyás, Kun Zsolt Cseh Ágnes 
10. 72 Négyes fogat Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola   Boros Hanna, Földes Petra, Szilárdi Levente, Túri Hunor Dr. Némethné Tarczali Nóra
11. 65 Mese-mese mátka Gárdony -Gárdonyi Géza Általános Iskola  Arató Hanna,Losonczi-Nagy Hanna,Schöl Domonkos Károly,Juhász Oliver Hoffmann Gáborné
12. 64 Locsifecsik Hajdúböszörmény - Baltazár Dezső Református Általános Iskola  Marjai-Tóth Hedvig,Molnár Ivett Csenge,Uzonyi Antónia,Rácz Lili Csukásné Bernáth Krisztina
13. 61 Könyvfalók  Nyárádremete - Dr. Nyulas Ferenc Általános Iskola Magyari Hanna, Lokodi Eszter, Sófalvi Dorottya, Kürti Csege László Fodor Flóra
14. 60 Dínószakik Nyárádszereda - Deák Farkas  Általános Iskola Biró Rúben,  Molnár Balázs,  Kiss Mátyás, Nagy Kristóf Nagy Eszter Gizella
15. 56 Bajnokok  Marosvásárhely - George Cosbuc Gimnázium Balázs Imola Emma, Demeter István, Suciu Erik, Oltean Andrea Éva Molnár-Kovács Emese
16. 54 Könyvforgatók Nyárádremete - Dr. Nyulas Ferenc Általános Iskola Sófalvi Barbara, Péter Edina Renáta, Szántó Katalin, Gáll Delenke Eszter Fodor Flóra
17. 50 Bátrak Marosvásárhely - George Cosbuc Gimnázium Jánosi Kende Kevin, Török Hunor, Ambrus Kitti Adrienn, Kőműves Márk Mihály  Molnár-Kovács Emese

3. évfolyam - Iskolai forduló maximális pontszám: 100 pont

HELY PONTSZÁM CSAPAT  INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 100 Olvasó nindzsák Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Baráth Bence,Ugrai György,Fejes Péter,Czika Petra Molnár Ilona
1. 100 Bölcs baglyok Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Nyíradony  Antal Tímea, Zabiák Diána, Kocsis Dorka, Keczán Noel  Veres Noémi
1. 100 Olvasó nindzsák Nádudvar -Kövy Sándor Általános és AMI  Baráth Bence,Ugrai György,Fejes Péter,Czika Petra Molnár Ilona
2. 99 Olvasás kalandorok  Nyíradony -Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Felföldi László,Kerek Levente,Kujbus Mercédesz,Rácz Anna Dorina Buzai Jánosné
3. 98 Böngészők Deák Farkas Általános Iskola, Nyárádszereda Nagy Kitti Nikolett, Falka Péter, Kolozsvári Boróka, Csiszér Viola Trufán Ildikó Rozália
4. 97 Könyvmolyok Bp. XVII. Kerületi Czimra Gyula Általános Iskola Kochnyák Dávid, Panyák Péter, Pásztor Lilla, Sztrikinácz Hanna Mester Mónika
5. 96 Hero Nyírturai Móra Ferenc Általános Iskola Kantár Csenge Eszter,Giba Zsófia,Szaniszló Nóra,Laczkó Fruzsina Horváthné Gerbár Anita
6. 94 Kalandorok Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola   Bodó Balázs,Cserkúti Péter,Sánta Boldizsár,Sántha Levente Kapusiné Oláh Edit
6. 94 Betűfalók Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola Farkas Rebeka Ágnes, Gáspár Marianna, Lévay Luca, Szanyi Zsolt Nagy Zsuzsa
7. 92 Sobelini Mátészalka -Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda     Ardai Soma,Kedves Bence,Papp Nikolett,Rozsnyai Lili Alföldiné Lovasi Ildikó
7. 92 Tündérbogyók Tiszaújváros-Széchenyi István Általános Iskola Benkő Léna, Gondos Fruzsina Anita,Kiss-Kulcsár Zsuzsanna,Suba Flóra Szabó Éva  
8. 90 Olvasó királyok Bp. XVII. Kerületi Czimra Gyula Általános Iskola Giret-Szabó Dávid, Pócsik Zalán,Ujlakán Kolos,Uvacsek Marcell Mester Mónika
9. 89 Könyvmolyok Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola   Gál Antónia,Fehér Gertrúd,Fekete Eszter,Szabó Anna Kapusiné Oláh Edit
10. 87 Szivárvány Nyárádmagyarósi Álalános Iskola  Bátori István, Lázár Ádám, Varga Nimród, Iszlai Éva-Hajnalka Adorjáni Éva  
11. 83 Kerepesi Kenguruk Kerepesi  Széchenyi István Általános Iskola Bényi Luca Gréta, Kurucz Kornél Ferenc, Bácsi Hanna Nóra, Barabás Szabolcs Bodnár Barbara 
12. 82 Könyvvadász Deák Farkas Általános Iskola, Nyárádszereda Nagy Keresztesi Balázs, László Gergő, Csiszér Tibor, Marton Tibor Trufán Ildikó Rozália
13. 81 OlvaSOK(K) Gárdony -Gárdonyi Géza Általános Iskola  Bingyu-Kovács Ervin,Vári Bejke,Gödör Gréta,Gál Veronika Boros Nikoletta
14. 77 Négy gengszter Gárdony -Gárdonyi Géza Általános Iskola  Nochta Dávid,Éger László Bulcsú,Schmidt Levente,Szelle Tamás Boros Nikoletta
14. 77 Gárdonyi villámok Gárdony -Gárdonyi Géza Általános Iskola  Támcsu Lara,Szigeti Vilmos,Krappai Anna,Kántor Liza Jákli Szilvia
15. 73 A nyerő négyes Gárdony -Gárdonyi Géza Általános Iskola Józsa Leila,Boskó Cintia Bernadett,Kolompár József,Danielovics Dorina Anna Jákli Szilvia
15. 73 Infókák Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola Czinege Botond, Katona Laura, Orosz Péter, Tóth Milán Bence  Nagy Zsuzsa
16. 47 Oroszlánok Gárdony -Gárdonyi Géza Általános Iskola  Halász Péter Tibor,Hogenadler Noel,Botos Panna Kata,Egri Áron Jákli Szilvia

4. évfolyam - Iskolai forduló maximális pontszám: 100 pont

HELY PONTSZÁM CSAPAT  INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
1. 100 Bölcs Baglyok Újpesti Karinthy Frigyes Magyar Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Hegedűs Donát, Hegedűs Júlia, Nagy Linda, Szőke Natasa Szófia Kállay Rita
1. 100 Szövegelők Mátészalka, Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda  Bacskó Regina, Kovács Anna, Laura, Kiss Dániel Ferenc, Szabó Gergő Farkas Győzőné
1. 100 Ropik bandája Nyíregyháza -Szent Miklós Görögkatolikus Óvoda Általános Iskola és Gimnázium  Czakó Lóránt,Jávor Dénes,Sulomán Levente,Sztupa András Czakóné Olesnyovics Veronika 
2. 99 Sárréti Könyvmolyok Szeghalom -Tildy Zoltán Általános Iskola és AMI  Borbíró Boglárka, Erdei Zoé, Pozsgai Antónia Kincső, Szívos Jázmin Pardi Rita
2. 99 Szeghalmi Könyvbúvárok Szeghalom -Tildy Zoltán Általános Iskola és AMI  Gyömbér Dominik, Herczeg Levente, Kiss Zsombor, Macsári Ákos Pardi Rita
2. 99 Betű Királyok  Szolnoki Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  Horváth Roland ,Daniels Emily Marie , Süle Karolin , Gyuricska Zorka Moldvai Ibolya 
2. 99 Pro Zsenik Szolnoki Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  Molnár Ármin Péter, Szécsi Péter Márton, Lakatos Lőrinc Bánk , Balázs Gergő Moldvai Ibolya 
3. 98 Betű Varázs  Szolnoki Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  Földházi Sára, Fülöp Jázmin, Tóth Laura Lilla , Makai Sára Moldvai Ibolya 
3. 98 Olvasóskák Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola Dósa Fruzsina, Juhos Lia, Mészáros Anna, Zsandár Zina Bóna Anikó
3. 98 Könyvbúvárok Újfehértó - Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Boros Csaba, Szántó Levente, Szilágyi Tamara, Zámbó Kinga Patainé Kósza Kisztina
3. 98 Lapozgatók Újfehértó - Oltalom Görögkatolikus Általános Iskola Barabás Balázs , Katona György, Kocsis Ferenc, Szabados Mátyás Patainé Kósza Kisztina
4. 96 Okostojások Gyergyószentmiklós - Fogarasy Mihály Általános Iskola Barabás Orsolya, Horváth Bíborka, Ilyés Sára, Szász Katalin Bíró Anna-Mária 
4. 96 Könyvbúvár Mátészalka, Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola és Óvoda  Borsos Luca, Nagy Eszter, Veres Réka, Szőke Benjámin Farkas Győzőné
5. 95 Betűvető Szolnoki Kassai Úti Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  Nózsi Hanna, Malatinszki Máté György , Lőrinc Anna Gabriella, Erdei Katica Kincső Moldvai Ibolya 
6. 90 Szövegelők Nyíregyháza - Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Fenyvesvölgyi Zille Anna,Papp Noémi,Pataki Anna Miléna,Simon Janka Ecsediné Hajnal Adrienn
6. 90 Betűfalók Nyíregyháza - Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Ecsedi László,Gyulai Kristóf,Szabó Dániel,Szilágyi Patrik Ecsediné Hajnal Adrienn
7. 89 Olvasó baglyok Túrkeve -Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Tóth Liza Dorka, Sebők Kinga, Máté Luca,Simon Bence Vincze Róbert
8. 88 Nyírturai Kisokosok  Nyírturai Móra Ferenc Általános Iskola Kotán Lilla,Varga Gréta Viola,Mikó Bence,Horváth János Nándor Antal-Orosz Judit
9. 87 Olvasó tacskók Túrkeve -Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Debreczeni Kíra Emma, Olajos Fanni, Bodó Berta, Papp Rebeka Vincze Róbert
10. 85 Okos baglyok Nyárádszereda - Deák Farkas  Általános Iskola Bartók Viktória,Dászkel Szabolcs, Ognean Cristian, Moldován Kinga Brigitta Szász Melinda Andrea

5. évfolyam - Iskolai forduló maximális pontszám: 100 pont

1. 97 Flamingók Bp. XVII. Kerületi Czimra Gyula Általános Iskola Bistey Brigitta Lilien, Bozsányi Ivett, Uvacsek Zsófia Anna, Varró Dorka Noella Vidra Erika
2. 96 Refisek Kisvárda -Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Goldman Zsuzsanna, Miklovicz Lili Nóra, Juhász Veronika, Pócsi Gyula Marcell Kovácsné Szabó Laura
3. 94 Benedek apó unokái Debreceni Benedek Elek Általános Iskola Nagy Laura, Volosinovszki Hanna, Iski Boglárka, Sándor Nóra Jankóné Árva Erzsébet 
4. 93 Pomelók 2 Bp. XVII. Kerületi Czimra Gyula Általános Iskola Albert Hanna Zsófia, Bicsák Nóra, Csige Johanna, Grnák Ádám Vidra Erika
5. 92 Szóvadászok Túrkeve -Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Szentmihályi Sára, Rácz Alexa Eszter, Kereszti Bulcsú Lél, Papp Zsombor Sebestyénné Balogh Erzsébet
6. 91 Meseírók Túrkeve -Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Árvai Noémi, Rózsás Lili, Szabó Tímea,  Lovas Anna Zsófia Sebestyénné Balogh Erzsébet
7. 69 I love grammatik  Parasznya -Pitypalatty - völgyi Református Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola  Csontos Márta Katalin , Kovács Kinga , Nagy Boglárka Beáta, Szabó Bíborka Torda- Orosz Mária
8. 52 Könyvmolyok Parasznya -Pitypalatty - völgyi Református Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola  Nagy Lehel, Rudák Bence, Szilágyi Dominik ,Váradi Csaba Milán Torda- Orosz Mária