4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

"Rigó Énekeljen!" csapatverseny gyakorlati és iskolai forduló

15. "Rigó Énekeljen!" Kárpát-medencei Környezetvédelmi  Csapatverseny
két forduló után legtöbb pontot elérő csapatai

Alsó tagozat - Gyakorlati és iskolai forduló maximális pontszám: 300 pont

GYAKORLATI FORDULÓ ISKOLAI FORDULÓ ÖSSZESEN CSAPAT  INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
150 150

300

Konyhamesterek Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és AMI  Carcass Dominik Norton, Gazsi Réka Anita,Szabó Tímea, Kalmár Noémi Almási Krisztina 
150 150

300

Mesterszakácsok Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és AMI  Urbán Zsanna, Laczkó Lelle, Nagy Kristóf,Szabó Ferenc Almási Krisztina 
150 150

300

Csicseriborsók Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Czibak Flórián, Gál Tamara,Kósa Katinka, Mérten Fanni Kovácsné Sevella Zsuzsanna
150 147

297

Sütimanók Gyergyószentmiklós - Fogarasy Mihály Általános Iskola Dezső Krisztina, Incze Nóra, Leopold Nikolett, Moldován Zsanett Bíró Anna-Mária 
150 147

297

Kiskukták Gyergyószentmiklós - Fogarasy Mihály Általános Iskola Balázs Júlia, Györffy Ránia, Lukács Ajna, Romfeld Fanni Bíró Anna-Mária 
150 147

297

Gombóckák Gyergyószentmiklós - Fogarasy Mihály Általános Iskola Erdős Bernadett, Ferenczi Balázs, Mátyás Panna, Váradi Vanda Bíró Anna-Mária 
150 147

297

Tökmagok Nyíradony -Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Benkovics Viktória Ildikó,Csaba Szilárd,Szulyák Nóra, Terdik Dóra Buzai Jánosné
150 147

297

Szelei nokedlik Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Baráth Jázmin, Cserepkai Bence,  Györgyei Eszter, Szabó Lili   Vidékiné Kovács Beáta
150 144

294

 Bemkukta 1 Nyíregyházi Bem József Általános Iskola  Kástyál Kira,Palásti Petra, Sárosi Lili,Takács Lili Gecse Katalin
150 142

292

Ízőrzők Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola  Gulyás Dorka, Bőszény Izabella, Juhász Gergő, Mátyás Csoma Dányiné Parti Ágnes
150 142

292

Szelei kiskukták  Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Berta Kata, Sass Kamilla,Szücs Zoltán, Vidéki Botond Vidékiné Kovács Beáta
150 139

289

 Bemkukta 2 Nyíregyházi Bem József Általános Iskola  Mitru Zora,Tóth Inez, Balogh László, Angyal Attila Gecse Katalin
150 139

289

Leopárdok Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola  Pélyi-Tóth Ármin,  Egedi Balázs Roland,Viszkok Bence Martin, Balázs Bence Dósa-Fehér Margit   
150 137

287

Kalandos négyes Gyergyószentmiklós - Vaskertes Általános Iskola Balázs Orsolya, Both Barbara, Bíró Kata Boglárka, Antal Dávid Ambrus Carmen Gabriella

Felső tagozat - Gyakorlati és iskolai forduló maximális pontszám: 300 pont

GYAKORLATI FORDULÓ ISKOLAI FORDULÓ ÖSSZESEN CSAPAT  INTÉZMÉNY CSAPATTAGOK FELKÉSZÍTŐ TANÁR
150 149

299

Vadmálnák  Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és AMI Gorzsás Emma Málna, Mata Boglárka, Tóth Attila, Tóth Csongor Porkolábné Gadnai Katalin
150 148

298

Nokedlik Kazincbarcikai Pollách Mihály Általános Iskola  - Ádám jenő Tagintézménye Bári Csenge, Barnóczki Balázs, Papp Bianka, Varga Zsófia Verebélyi Violetta
150 148

298

Szárnyaló csibefalatok  Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Juhász Dorka, Menyhárt Katalin,  Molnár Olívia,  Szabó Zsófia Édelmajerné Kazinczi Éva
150 148

298

Konyhatündérek Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Beke Janka,Cservenyák Panna,Kovács Gyöngyvér Villő,Karacs Rella Fejes Éva
150 147

297

Spenót királyok Diósgyőri Gimnázium Kmecz Barbara, Sipos Petra, Polácsik Petra, Soós Eliza Kónya György
150 147

297

Vándorsólymok Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és AMI Gyöngy Bálint József, Oláh Veronika, Porkoláb Anna Petra, Porkoláb Márton Gábor Porkolábné Gadnai Katalin
150 146

296

A konyha ördögei  Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Czibere Boglárka,Kovács Kornél,Kovács Nina,Szőnyi Jázmin Fejes Éva
150 146

296

Cica és társai Jászboldogházi Mátyás Király Általános Iskola és AMI Durucz Kristóf, Kisbalázs Dominika, Matók Erika, Dombai Nikolett Szendrei Péter
150 144

294

Egészségre terelők Nyárádszereda - Deák Farkas Gimnázium György Hanna,Fazakas Zalán, Kacso Beáta, Török Ivett Dániel Eszter Ilona
150 144

294

Séfpalánták Nyárádszereda - Deák Farkas Gimnázium Dobandi Sára, Fekete Virág, Szabó Lilla Gyopárka, Biró Sampetrean Alexia Dániel Eszter Ilona
150 143

293

ZSKU-zsíroskenyerek kovászos uborkával Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Boros Panka,  Gyimesi Eszter, Péter Alina, Sass Éva Édelmajerné Kazinczi Éva
150 143

293

Zsenge péklapátok Diósgyőri Gimnázium Bliszkó Boglárka, Huszák Zsófia, Érsok Zsófia, Szabó Gerda Kónya György
150 141

291

Gasztroördögök Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Czirbusz Nóra Éva,Fejes Vince,Kiss Attila,Őri Nóra Fejes Éva
150 141

291

Brutális Rigók 2.0 Diósgyőri Gimnázium Bencze Kincső, Tőzsér Panna, Vaszil Balázs, Martini Marcell Kónya György
150 138

288

Husik Kazincbarcikai Pollách Mihály Általános Iskola  - Ádám jenő Tagintézménye Fehér Virág, Lehotay Anna , Szemere Hanna, Nyilas Nelli Szarka Lászlóné
150 138

288

Aranygaluskák Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola Kóré Emese, Kóré Zalán, Regdon Dóra, Vidéki Dorina Édelmajerné Kazinczi Éva
150 138

288

Szuper séfek  Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI  Baráth Levente,Csontos Flóra,Nagy Fanni,Varga Flóra Fejes Éva
150 134

284

Tömlőssajtok Kazincbarcikai Pollách Mihály Általános Iskola  - Ádám jenő Tagintézménye Sándor Gergő, Perge Sámuel, Juhász Botond, Jobbágy Dominik Szarka Lászlóné
150 131

281

Unikornis Kazincbarcikai Pollách Mihály Általános Iskola  - Ádám jenő Tagintézménye Szentesi Réka, Magyar Lili, Boldizsár Mira, Nemes Dóra Szarka Lászlóné