4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

Területi döntő versenyhelyszínei
Versenyek
Beregszászi járás
Főszervező: Gerics Gabriella tanárnő

Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium

90202, Kárpátalja, Beregszász, Szõlõhegy út 25.


Térképen

 

Szatmár megye- Szatmárnémeti
Főszervező: Nichita Sulyok Juliánna tanárnő

Aurel Popp Művészeti Líceum 440042, Satu-Mare (Szatmárnémeti) Str. Jean Calvin Nr.10.

440042, Satu-Mare (Szatmárnémeti) Str. Jean Calvin Nr.10.


Térképen

 

MAROS MEGYE - Nyárádszereda
Főszervező: Kátai Judit tanárnő

Deák Farkas Általános Iskola

Nyárádszereda , Piața Teilor 3, Miercurea Nirajului 547410, Románia


Térképen

 

A Kárpátaljai - Ungvári járás.
Főszervező: Balog Nóra

KÁRPÁTALJA UNGVÁRI JÁRÁSI TANÁCSÁNAK NAGYDOBRONYI I-III. FOKOZATÚ KÖZÉPISKOLÁJA

89463 Nagydobrony, Kisdobrony út 131.


Térképen

 

Budapest I. körzet
Főszervező: Schaff Viktória tanárnő

Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola

1158 Budapest, Neptun utca 57.


Térképen

 

Bács-Kiskun megye
Főszervező: Csergőné Kertész Hermina tanárnő

Kiskunfélegyházi Darvas József Általános Iskola

6100 Kiskunfélegyháza, Darvas tér 10.


Térképen

 

Békés megye II. körzet
Főszervező: Sándorné Baji Anna ig.h. tanárnő

Tildy Zoltán Általános  Iskola  és AMI

5520 Szeghalom, Tildy u. 19-21.


Térképen

 

Borsod - Abaúj -Zemplén megye II. körzet
Főszervező: Molnárné Madar Mária

Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája

3700 Kazincbarcika, Mikszáth Kálmán u. 2.


Térképen

 

Borsod-Abaúj-Zemplén megye I. körzet
Főszervező: Gedeonné Bátyi Klára tanárnő

Miskolci Szabó Lõrinc Általános Iskola

3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.


Térképen

 

Budapest II. körzet
Főszervező: Kóródi Márta tanárnő

Gyulai István Általános Iskola

1202 Budapest Mártírok útja 205.


Térképen

 

Csongrád megye
Főszervező: Baranyi Tiborné Kolozsvári Mária tanárnő

Kálvin Téri Református Általános Iskola

6900 Makó, Kálvin tér 6.


Térképen

 

Fejér megye
Főszervező: Bálint Istvánné tanárnő

Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

2065 Mány, Szent István u. 4.


Térképen

 

Hajdú-Bihar megye
Főszervező: Horváthné Szabó Tünde tanárnő

Szent Piroska Általános Iskola

4262 Nyíracsád, Szatmári út 8.


Térképen

 

Heves megye

 

Főszervező: Béres Zsuzsanna tanárnő

Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet 

3300 Eger, Bartók tér 4.


Térképen

 

Jász-Nagykun-Szolnok megye
Főszervező: Dr. Burkáné Beck Csilla tanárnő

Fiumei Úti Általános Iskola

5000 Szolnok, Fiumei út 5.


Térképen

 

Komárom-Esztergom megye
Főszervező: Sturczné Borbás Tünde tanárnő

Sárberki Általános Iskola

2800 Tatabánya, Sárberki Ltp. 503.


Térképen

 

Nógrád megye
Főszervező: Lantos Sándorné tanárnő

Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

3170 Szécsény, Magyar út 13-15.


Térképen

 

Pest megye I. körzet
Főszervező: Pintérné Bontovics Judit tanárnő

Blaskovich János Általános Iskola

2766 Tápiószele, Széchenyi u. 20.


Térképen

 

Pest megye II. körzet
Főszervező: Feke Miklósné tanárnő

Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola

2740 Abony, Szelei u. 1.


Térképen

 

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Főszervező: Áncsán Sándor tanár úr

Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye

4244 Újfehértó, Kökény utca 22.


Térképen

 

Tolna megye
Főszervező: Stallenberger Józsefné tanárnő

II. Rákóczi Ferenc ÁMK

7355 Nagymányok, Táncsics u. 2.


Térképen

 

Somogy megye
Főszervező: Szappanosné Osváth Katalin tanárnő 

Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI

8600 Siófok, Március 15. park 2.


Térképen

 

Zala megye
Főszervező: Grófné Györkös Valéria tanárnő

Eötvös József Általános Iskola

Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.


Térképen