4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

Területi döntők helyszínei: 2019. február 1.
Közlemény
Beregszászi járás: Bethlen Gábor Magyar Gimnázium                                                                            
Főszervező: Gerics Gabriella tanárnő

Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium

90202, Kárpátalja, Beregszász, Szőlőhegy út 25.


Térképen

 

Szatmár megye: Szatmárnémeti, Aurel Popp Művészeti Líceum                                                       
Főszervező: Nichita Sulyok Juliánna tanárnő

Aurel Popp Művészeti Líceum 440042, Satu-Mare (Szatmárnémeti) Str. Jean Calvin Nr.10.

440042, Satu-Mare (Szatmárnémeti) Str. Jean Calvin Nr.10.


Térképen

 

MAROS MEGYE - Nyárádszereda, Deák Farkas Általános Iskola                                                             
Főszervező: Kátai Judit tanárnő

Deák Farkas Általános Iskola -  Nyárádszereda , Piața Teilor 3, Miercurea Nirajului 547410, Románia


Térképen


 (ÚJ!) HARGITA MEGYE -  Csíkszereda -  Petőfi Sándor Általános Iskola                                                                     
Főszervező: Lakatos Ildikó tanárnő

Petőfi Sándor Általános Iskola, 
Csíkszereda -  Petőfi Sándor utca 40. szám.
 

 

A Kárpátaljai - Ungvári járás: NAGYDOBRONYI  KÖZÉPISKOLA                                                         
Főszervező: Balog Nóra tanárnő

KÁRPÁTALJA UNGVÁRI JÁRÁSI TANÁCSÁNAK NAGYDOBRONYI I-III. FOKOZATÚ KÖZÉPISKOLÁJA

89463 Nagydobrony, Kisdobrony út 131.


Térképen

 

Budapest I. körzet: Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, 1158 Budapest                                            
Főszervező: Schaff Viktória tanárnő

Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola

1158 Budapest, Neptun utca 57.


Térképen

 

Bács-Kiskun megye: Kiskunfélegyházi Darvas József Általános Iskola                                                                                                                
Főszervező: Csergőné Kertész Hermina tanárnő

Kiskunfélegyházi Darvas József Általános Iskola

6100 Kiskunfélegyháza, Darvas tér 10.


Térképen

 

Békés megye : Tildy Zoltán Általános  Iskola  és AMI                                                                                                                                                  
Főszervező: Sándorné Baji Anna ig.h. tanárnő

Tildy Zoltán Általános  Iskola  és AMI

5520 Szeghalom, Tildy u. 19-21.


Térképen

 

Borsod - Abaúj -Zemplén megye II. körzet: Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája
Főszervező: Molnárné Madar Mária tanárnő

Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája

3700 Kazincbarcika, Mikszáth Kálmán u. 2.


Térképen

 

Borsod-Abaúj-Zemplén megye I. körzet:           Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola
Főszervező: Gedeonné Bátyi Klára tanárnő

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.


Térképen

 

                       Budapest II. körzet : Gyulai István Általános Iskola, 1202 Budapest.                                   
Főszervező: Kóródi Márta tanárnő

Gyulai István Általános Iskola

1202 Budapest Mártírok útja 205.


Térképen

 

   (ÚJ!)  CSONGRÁD MEGYE:  Szeged,  Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI                                    

Főszervező: Tánczosné Fullér Ildikó tanárnő 
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI
6723 - Szeged, Építő u.9.  

Fejér megye: Mány, Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Főszervező: Bálint Istvánné tanárnő

Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

2065 Mány, Szent István u. 4.


Térképen

        

 
Hajdú-Bihar megye: Nyíracsád,  Szent Piroska Általános Iskola 
  Főszervező: Horváthné Szabó Tünde tanárnő

Szent Piroska Általános Iskola

4262 Nyíracsád, Szatmári út 8.


Térképen

 

Heves megye: Eger, Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet

Főszervező: Béres Zsuzsanna tanárnő

Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet 

3300 Eger, Bartók tér 4.


Térképen

 

Jász-Nagykun-Szolnok megye:   Szolnok, Fiumei Úti Általános Iskola                         
Főszervező: Dr. Burkáné Beck Csilla tanárnő

Fiumei Úti Általános Iskola

5000 Szolnok, Fiumei út 5.


Térképen

 

Komárom-Esztergom megye: Tatabánya, Sárberki Általános Iskola                            
Főszervező: Sturczné Borbás Tünde tanárnő

Sárberki Általános Iskola

2800 Tatabánya, Sárberki Ltp. 503.


Térképen

 

Nógrád megye: Szécsény, Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium 
Főszervező: Lantos Sándorné tanárnő

Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

3170 Szécsény, Magyar út 13-15.


Térképen

 

Pest megye I. körzet: Tápiószele, Blaskovich János Általános Iskola
Főszervező: Pintérné Bontovics Judit tanárnő

Blaskovich János Általános Iskola

2766 Tápiószele, Széchenyi u. 20.


Térképen

 

Pest megye II. körzet:   Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola               
Főszervező: Feke Miklósné tanárnő

Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola

2740 Abony, Szelei u. 1.


Térképen

 

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye: Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye
Főszervező: Áncsán Sándor tanár úr

Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye

4244 Újfehértó, Kökény utca 22.


Térképen

 

Tolna megye: Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc ÁMK                                          
Főszervező: Stallenberger Józsefné tanárnő

II. Rákóczi Ferenc ÁMK

7355 Nagymányok, Táncsics u. 2.


Térképen

 

Somogy megye: Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI
Főszervező: Szappanosné Osváth Katalin tanárnő 

Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI

8600 Siófok, Március 15. park 2.


Térképen

 

Zala megye:   Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola                     
Főszervező: Grófné Györkös Valéria tanárnő

Eötvös József Általános Iskola

Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.


Térképen