4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

TERÜLETI FORDULÓK HELYSZÍNEI 2020.02.07.

                                        TERÜLETI FORDULÓK HELYSZÍNEI
Kedves résztvevők!
2020. február 7. napján a Míg megnövök Alapítvány által szervezett 

15. MatekGuru  -; a   15. "Rigó Énekeljen!" -; a 4. Nyelvészkedők -; és a 2. "Olvasni nem ciki!" csapatversenyek területi fordulói az alábbi helyszíneken kerülnek lebonyolításra: 


Budapest I. körzet:
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
   
magyar-kinai.hu
   

Főszervező: Schaff Viktória tanárnő 
Helye: Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola- 1158 Budapest, Neptun utca 57. Térképen


Budapest II. körzet :
Gyulai István Általános Iskola     
Főszervező: Kóródi Márta tanárnő 
Helye: Gyulai István Általános Iskola, 1202 Budapest Mártírok útja 205. Térképen
 

 


 

 

Bács-Kiskun megye: 
Kiskunfélegyházi Darvas József Általános Iskola


Főszervező: Csergőné Kertész Hermina tanárnő     
Helye: 6100 Kiskunfélegyháza, Darvas tér 10.
 Térképen  


 


Békés megye :
Tildy Zoltán Általános  Iskola  és AMI 

Főszervező: Sándorné Baji Anna ig.h. tanárnő     
Helye: 5520 Szeghalom, Tildy u. 19-21. Térképen         
                                                                                          

 

Borsod-Abaúj-Zemplén megye I. körzet: 
 Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola
Főszervező: Tarnai Éva mkv.tanárnő
Helye: 3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76. Térképen


 

 

Borsod - Abaúj -Zemplén megye II. körzet: 
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája
Főszervező: Molnárné Madar Mária tanárnő
Helye: 3700 Kazincbarcika, Mikszáth Kálmán u. 2Térképen
                                                                   
 Csongrád megye:  
Szegedi Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI    
Főszervező: Tánczosné Fullér Ildikó tanárnő 
Helye: 6723 - Szeged, Építő u.9.  t3.szegedvaros.hu
                                                                                                                              
   

Fejér megye:
Mány, Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Főszervező: Bálint Istvánné tanárnő
Helye: 2065 Mány, Szent István u. 4Térképen
 



Hajdú-Bihar megye I. körzet: 
Nyíradonyi Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola

Főszervező: Buzai Jánosné tanárnő
Helye:  4254, Nyíradony Árpád tér 10. www.szentmihalyaltisk.hu

 

Hajdú-Bihar megye II. körzet: 
Nádudvar,  Kövy Sándor Általános Iskola és AMI 

Főszervező: Fejes Éva  tanárnő    
Helye: 4181, Nádudvar, Fő utca 137-141.  
www.kovyiskola.hu        

 

 


 


Heves megye:
Eger, Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet

Főszervező: Béres Zsuzsanna tanárnő
Helye: 3300 Eger, Bartók tér 4. Térképen


Jász-Nagykun-Szolnok megye:   
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola 

Főszervező: Dr. Burkáné Beck Csilla tanárnő
Helye: 5000 Szolnok, Fiumei út 5Térképen

 

Komárom-Esztergom megye:
Tatabánya -  Sárberki Általános Iskola                            
Főszervező: Sturczné Borbás Tünde tanárnő
Helye:  2800 Tatabánya, Sárberki Ltp. 503. Térképen
   

 

Nógrád megye:
Szécsény -  Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium 
Főszervező: Lantos Sándorné tanárnő
Helye: 3170 Szécsény, Magyar út 13-15. Térképen


 

Pest megye I. körzet:
Tápiószele, Blaskovich János Általános Iskola
Főszervező: Pintérné Bontovics Judit tanárnő

Helye: 2766 Tápiószele, Széchenyi u. 20. Térképen

 

Pest megye II. körzet:   
Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola               
Főszervező: Feke Miklósné tanárnő
Helye: 2740 Abony, Szelei u. 1.


Térképen

 

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye: 
Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye
Főszervező: Áncsán Sándor tanár úr
Helye:  4244 Újfehértó, Kökény utca 22. Térképen


 


Tolna megye:
Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc ÁMK                                          
Főszervező: Stallenberger Józsefné tanárnőÍ
Helye: 7355 Nagymányok, Táncsics u. 2. Térképen


 


Somogy megye: 
Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI
Főszervező: Szappanosné Osváth Katalin tanárnő 
Helye: 8600 Siófok, Március 15. park 2. Térképen


 


Zala megye:   
Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola                     
Főszervező: Grófné Györkös Valéria tanárnő
Helye: 8900 Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.  Térképen

 

 

Beregszászi járás:
Bethlen Gábor Magyar Gimnázium                                                                            
Főszervező: Gerics Gabriella tanárnő
Helye: 90202, Kárpátalja, Beregszász, Szőlőhegy út 25. Térképen


 


Szatmár megye:
Szatmárnémeti -  Aurel Popp Művészeti Líceum                                                       
Főszervező: Nichita Sulyok Juliánna tanárnő
Helye: 440042, Satu-Mare (Szatmárnémeti) Str. Jean Calvin Nr.10. Térképen


 


Maros megye :
Nyárádszereda -  Deák Farkas Általános Iskola 

Főszervező: Kátai Judit tanárnő    
Helye: Nyárádszereda , Piața Teilor 3, Miercurea Nirajului 547410, Románia   Térképen                                                     

Hargita megye:
Csíkszereda -  Petőfi Sándor Általános Iskola                                                                    
Főszervező: Lakatos Ildikó tanárnő

Helye:  Csíkszereda -  Petőfi Sándor utca 40. szám.


 


Ungvári járás: 
NAGYDOBRONYI  KÖZÉPISKOLA                                                         
Főszervező: Balog Nóra tanárnő

Helye: 89463 Nagydobrony, Kisdobrony út 131. Térképen