4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

Tisztelt Kollégák , Kedves Csapattagok! Következnek a területi fordulók ... Ideje: 2019. február 01. Helyszínek: kattints a képre vagy a "TOVÁBB" gombra:
Közlemény

Tisztelt Kollégák , Kedves Csapattagok!
A versenykíirásoknak megfeleően a területi fordulók ideje:            2019. február 01. péntek.
MatekGuru   - és Nyelvészkedők  Csapatversenyek egységesen: 14.00 óra (45 perc időtartam)
"Rigó Énekeljen!" Csapatverseny:                                                      15.00 óra  (45 perc időtartam)


Részletes információk:  ( útvonal, résztvevő csapatok, szabályok)  a megadott elérhetőségekre január 15 - 18. között küldünk mindenkinek.

Elérhetőségünk: +36 (42) 78 37 36.  és info@megnovok.hu     

VERSENYKIÍRÁSOK:   


14. Matekguru Matematika Csapatverseny:                                      
http://megnovok.hu/14-matekguru-csapatverseny-2018-2019

3. Nyelvészkedők Anyanyelvi Csapatverseny :                                       http://megnovok.hu/2-nyelveszkedok-csapatverseny-2018-2019      
14. "Rigó Énekeljen!" Környezetvédelmi Csapatverseny:              http://megnovok.hu/14-rigo-enekeljen-csapatverseny-2018-2019


A területi fordulók az alábbi helyszíneken kerülnek lebonyolításra: 

 

Beregszászi járás: Bethlen Gábor Magyar Gimnázium                                                                            
Főszervező: Gerics Gabriella tanárnő

Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium, 90202, Kárpátalja, Beregszász, Szőlőhegy út 25.


Térképen

Szatmár megye: Szatmárnémeti -  Aurel Popp Művészeti Líceum                                                       
Főszervező: Nichita Sulyok Juliánna tanárnő

Aurel Popp Művészeti Líceum ,440042, Satu-Mare (Szatmárnémeti) Str. Jean Calvin Nr.10.


Térképen

MAROS MEGYE - Nyárádszereda -  Deák Farkas Általános Iskola                                                             
Főszervező: Kátai Judit tanárnő

Deák Farkas Általános Iskola -  Nyárádszereda , Piața Teilor 3, Miercurea Nirajului 547410, Románia


Térképen

 HARGITA MEGYE -  Csíkszereda -  Petőfi Sándor Általános Iskola                                                                    
Főszervező: Lakatos Ildikó tanárnő

Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda -  Petőfi Sándor utca 40. szám.

 

A Kárpátaljai - Ungvári járás: NAGYDOBRONYI  KÖZÉPISKOLA                                                         
Főszervező: Balog Nóra tanárnő

KÁRPÁTALJA UNGVÁRI JÁRÁSI TANÁCSÁNAK NAGYDOBRONYI I-III. FOKOZATÚ KÖZÉPISKOLÁJA

89463 Nagydobrony, Kisdobrony út 131.


Térképen

 

Budapest I. körzet: Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola                 
Főszervező: Schaff Viktória tanárnő

Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola- 1158 Budapest, Neptun utca 57.


Térképen

  Budapest II. körzet : Gyulai István Általános Iskola  http://www.gyulaisuli.hu/   
Főszervező: Kóródi Márta tanárnő

Gyulai István Általános Iskola, 1202 Budapest Mártírok útja 205.
 


Térképen

Bács-Kiskun megye: Kiskunfélegyházi Darvas József Általános Iskola                                                                                                                
Főszervező: Csergőné Kertész Hermina tanárnő

Kiskunfélegyházi Darvas József Általános Iskola, 6100 Kiskunfélegyháza, Darvas tér 10.


Térképen

 

Békés megye : Tildy Zoltán Általános  Iskola  és AMI                                                                                                                                                  
Főszervező: Sándorné Baji Anna ig.h. tanárnő

Tildy Zoltán Általános  Iskola  és AMI - 5520 Szeghalom, Tildy u. 19-21.


Térképen

 


 

 

Borsod-Abaúj-Zemplén megye I. körzet:           Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola
Főszervező: Gedeonné Bátyi Klára tanárnő

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola, 3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.


Térképen


Borsod - Abaúj -Zemplén megye II. körzet: Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája
Főszervező: Molnárné Madar Mária tanárnő

Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája -  3700 Kazincbarcika, Mikszáth Kálmán u. 2.


Térképen

                                                                   
    CSONGRÁD MEGYE:  Szegedi Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI                                    

Főszervező: Tánczosné Fullér Ildikó tanárnő 
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI, 6723 - Szeged, Építő u.9.  

Fejér megye: Mány, Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
Főszervező: Bálint Istvánné tanárnő

Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola, 2065 Mány, Szent István u. 4.


Térképen

   


Hajdú-Bihar megye I. körzet:: Nyíracsád,  Szent Piroska Általános Iskola 
  Főszervező: Horváthné Szabó Tünde tanárnő

Szent Piroska Általános Iskola -  4262 Nyíracsád, Szatmári út 8.


Térképen

Hajdú-Bihar megye II. körzet: Nádudvar,  Kövy Sándor Általános Iskola és AMI 
  Főszervező: Fejes Éva  tanárnő

Kövy Sándor Általános Iskola és AMI -  4181, Nádudvar, Fő utca 137-141. http://www.kovyiskola.hu/ 

 

  

Heves megye: Eger, Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet

Főszervező: Béres Zsuzsanna tanárnő

Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet 

3300 Eger, Bartók tér 4.


Térképen

 

Jász-Nagykun-Szolnok megye:   Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola                         
Főszervező: Dr. Burkáné Beck Csilla tanárnő

Fiumei Úti Általános Iskola, 5000 Szolnok, Fiumei út 5.


Térképen

Komárom-Esztergom megye: Tatabánya -  Sárberki Általános Iskola                            
Főszervező: Sturczné Borbás Tünde tanárnő

Sárberki Általános Iskola-  2800 Tatabánya, Sárberki Ltp. 503.


Térképen

Nógrád megye: Szécsény -  Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium 
Főszervező: Lantos Sándorné tanárnő

Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium, 3170 Szécsény, Magyar út 13-15.


Térképen

Pest megye I. körzet: Tápiószele, Blaskovich János Általános Iskola
Főszervező: Pintérné Bontovics Judit tanárnő

Blaskovich János Általános Iskola, 2766 Tápiószele, Széchenyi u. 20.


Térképen

Pest megye II. körzet:   Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola               
Főszervező: Feke Miklósné tanárnő

Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola, 2740 Abony, Szelei u. 1.


Térképen

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye: Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye
Főszervező: Áncsán Sándor tanár úr

Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye, 4244 Újfehértó, Kökény utca 22.


Térképen

Tolna megye: Nagymányoki II. Rákóczi Ferenc ÁMK                                          
Főszervező: Stallenberger Józsefné tanárnő

II. Rákóczi Ferenc ÁMK, 7355 Nagymányok, Táncsics u. 2.


Térképen

Somogy megye: Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI
Főszervező: Szappanosné Osváth Katalin tanárnő 

Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és AMI, 8600 Siófok, Március 15. park 2.


Térképen

Zala megye:   Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola                     
Főszervező: Grófné Györkös Valéria tanárnő

Eötvös József Általános Iskola, Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.


Térképen