4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Szódaház u. 4-6.

Központi Telefonszám: +36 42 78 37 36

Végeredmény: " RIGÓ ÉNEKELJEN!"  7. ÉVF. DÖNTŐ - 2018. 05.23-24.

" RIGÓ ÉNEKELJEN!" KÁRPÁT - MEDENCEI KÖRNYEZETVÉDELMI CSAPATVERSENY  7. ÉVF. DÖNTŐ - 2018. 05.23-24.

Végeredmény:

1. Term-észek (Aszalos Fanny-Izabella, Fekete Izabella Bernadett, Kelemen Karola, Simon Norbert-Attila) 86 pont.
Nyárádgálfalva Szentiváni Mihály Általános IskolaFelkészítő tanár: Gáspár Ildikó tanárnő

2. Vadon lányai (Nyíri Annabella, Dienes Melinda, Molnár Sára, Várkonyi Dóra Petra) 84 pont.
Mátészalkai Kálvin János Református Általános IskolaFelkészítő tanár: Győrfiné Herman Katalin tanárnő

3. Újrahasznosítók* (Somfai Anna, Juhász Dorina, Berencsi Péter, Karuczka Vince) 81 pont.
Diósgyőri GimnáziumFelkészítő tanár: Kónya György tanárnő

4. Természet lányai 2.0* (Bodnár Villő, Bartha Virág, Szalacsi Eszter, Bakti Anna) 81 pont.
Mátészalkai Kálvin János Református Általános IskolaFelkészítő tanár: Győrfiné Herman Katalin tanárnő

5. Hulladékmentők (Váradi István, Kovács Márton, Fajger Nándor Dezső, Supák Balázs) 77 pont.
Diósgyőri GimnáziumFelkészítő tanár: Kónya György tanárnő

6. Környezetvédők (Ujhelyi Petra, Takács Emese, Faragó Hanna, Hédervári Anna) 76 pont.
Diósgyőri GimnáziumFelkészítő tanár: Kónya György tanárnő

7. Pindur Pandák 2.0 (Kósa Zoltán, Gál Evelin, Kondor József László, Balog Jázmin) 70 pont.
Mátészalkai Kálvin János Református Általános IskolaFelkészítő tanár: Győrfiné Herman Katalin tanárnő

8. Disney (Harencsár Marianna, Kövér Kíra, Horváth Lili Gabriella, Bakó Karina) 67 pont.
Kazincbarcikai KPMÁI Ádám Jenő TagiskolaFelkészítő tanár: Görcsös Lászlóné tanárnő

9. Kövy-Rigók (Burkovics Dorina, Deák Máté, Lajtos  Borostyán Hanna, Varsányi Milán) 62 pont.
Nádudvari Kövy Sándor Általános és AMIFelkészítő tanár: Fejes Éva tanárnő

10. Ökomanók (Gulácsi Noémi, Kovács Kornélia Erzsébet, Mészáros Szabina, Szombati Anna Fanni) 60 pont.
Nádudvari Kövy Sándor Általános és AMIFelkészítő tanár: Fejes Éva tanárnő

11. KörnyezetHASSZ-nosak (Ary Napsugár, Stíber Dorottya Emma, Sziráczki Laura, Hargitai Bernadett) 59 pont.
Kazincbarcikai KPMÁI Ádám Jenő TagiskolaFelkészítő tanár: Gólya Zoltán tanárnő

A *-al jelölt csapatoknál a döntő 1. fordulójának 1. feladatának prioritása döntött.