8. Matekguru Kárpát-medencei Matematika Csapatverseny résztvevői

Megye Iskola, város Évfolyam Csapatnév Felkészítő tanár Csapattagok Csapat kép
Tabán Általános Iskola és AMI
Szeged
Csongrád megye
7 Géniuszok Machánné Tatár Rita tanárnő Galiba Nikolett
Bartha Attila
Török Fruzsina
Éder Tamás
Tabán Általános Iskola és AMI
Szeged
Csongrád megye
6 Zsenik Machánné Tatár Rita tanárnő Pápai Nikolett
Kozsán Dóra
Kovács Zsófia
Kozák Luca
Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola
Nyíracsád
Hajdú-Bihar megye
3 Mazsolák Pósán Ferencné tanárnő Szűcs Nóra
Madar Vanda
Szabó Tímea
Szórádi Ádám
Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola
Nyíracsád
Hajdú-Bihar megye
3 Csipetkék Pósán Ferencné tanárnő Géczi Helga
Veres Ramóna
Pintye Gabriella
Erdei Martin
Szent Piroska Görögkatolikus Általános Iskola
Nyíracsád
Hajdú-Bihar megye
3 Buborékok Pósán Ferencné tanárnő Szigel Andrea
Tordai Edit
Szemán Zsanett
Varga Szabolcs
Általános Iskola Alapfokú Művokt. és Ped. Szakszolg. Int.
Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
3 Mazsolák Friedrich Zoltánné tanárnő Duró Zalán
Kőhalmi Krisztián Attila
Süslecz Bulcsú Benedek
Szmicsek Levente
Szabó Dénes Általános Iskola
Tompa
Bács-Kiskun megye
4 Tompai Aranycsapat Kovácsné Szűcs Zsuzsa tanárnő Kovács Benedek
Horváth Vivien
Simola László
Csóré Alexandra
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola
Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
3 Matekagyú Csigák Marjánné Bacsó Csilla tanárnő Kovács Bálint Máté
Fejes Máté
Petrényi Panna
Szabolcsi Márta
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI
Téglás
Hajdú-Bihar megye
6 Jégmadár Kiss Gáborné tanárnő Czéh Lenke
Szilágyi Imola
Kiss Levente
Némeczki Imre
Általános Iskola Alapfokú Művokt. és Ped. Szakszolg. Int.
Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
5 Húú-matek Hevesiné Cserés Margit tanárnő Kébel Zsolt
Kőszegi Milán
Makrányi Kata
Sebe Anett
Általános Iskola Alapfokú Művokt. és Ped. Szakszolg. Int.
Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
7 Észbontók Hevesiné Cserés Margit tanárnő Bazsó Anna
Mészáros Lili
Sóvári Panna
Sóvári Petra
Blaskovich János Általános Iskola
Tápiószele
Pest megye
8 Ifjú Einstein Kis-Szétsi Csaba tanár úr Koczkás János
Safranyik Dániel
Terék Martin
Turóczi Ferenc
Blaskovich János Általános Iskola
Tápiószele
Pest megye
8 Rózsaszín denevérek Kis-Szétsi Csaba tanár úr Csicsó Henrietta
Nagy Viktória
Mészáros Judit
Palcsó Réka
Blaskovich János Általános Iskola
Tápiószele
Pest megye
7 Réti kecskék Kis-Szétsi Csaba tanár úr Cseh Adél
Csató Marót Csaba
Kácsor Gréta
Sziráki Boglárka
Apáczai Csere János Általános Iskola
Taktaharkány
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
7 Varázslók Illésy Lászlóné tanárnő Bukovenszki Réka
Majoros Dávid
Nagy Ivett
Póta Karolina
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium
Jászapáti
Jász-Nagykun-Szolnok megye
5 Számszemfüles Réz István tanár úr Czakó Noémi
Emődi Zoltán Ádám
Jónás Máté
Suhaj Lilla
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium, Szakképző Iskola, Kollégium
Jászapáti
Jász-Nagykun-Szolnok megye
5 Számokosok Lénártné Emri Ildikó tanárnő Mihályi Zsófia
Fülöp Luca
Réz Dávid
Tatár-Nagy Ármin
Makói Általános Iskola Almási
Makó
Csongrád megye
3 Matek-Manók Kietáné Mátó Melinda tanárnő Pintér Szabolcs
Loós Dominik
Bakos Anna
György Luca
Jáki Nagy Márton Általános Iskola
Ják
Vas megye
6 Jáki Garabonciások Hende István tanár úr Radanovits Regina
Merőtei Nóra
Zab Ramóna
Hende Csanád (Geosits Erik)
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
Fejér megye
4 Einsteinek Blum Ildikó tanárnő Hruskó Gergő
Dreska Szabolcs
Mészáros Tamás
Katona Bence
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
Fejér megye
4 IQ bajnokok Blum Ildikó tanárnő Németh Ákos
Káldi Gergő
Cser-Palkovics Gergő
Madár Gergő
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
Fejér megye
2 Kisgömböc Szlahorek Szilvia tanárnő Dosztál Levente
Haag Dóra
Karsai Lili
Pintér Zsófia
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
Fejér megye
4 Matek csajok Blum Ildikó tanárnő Hinek Zsófia
Horváth Dóra
Tárkány-Szűcs Dóra
Maráczy Beáta
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
Fejér megye
4 Matek manók Blum Ildikó tanárnő Tárkány-Szűcs Gergő
Gerber Lóránt
Szabó Benedek
Gulya Vilmos
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
Fejér megye
3 Okoskák Kolozsváriné Hekeli Krisztina tanárnő Gyuricza Marcell
Horváth Mimi
Neubauer Eliza
Punk Szabolcs
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
Fejér megye
3 Ügyesek Kolozsváriné Hekeli Krisztina tanárnő Beke Beáta
Vincze Valentin
Kovács Bálint
Madácsi Belián
Zentai Úti Általános Iskola
Székesfehérvár
Fejér megye
3 Okos baglyok Hegyi Zsuzsanna tanárnő Szabó Gergő
Steltzer Zsófia
Lejer Eszter
Rosner Bence
Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
2 Arany teknősök Füzes Edit tanárnő Berényi Kitti
Kokas Alex
Nagy Zétény
Varga Petra
Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
2 Kobra Tresó Andrea tanárnő Szabó Nándor
Szabó Levente
Torda Patrik
Horváth Armand
Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
2 Matek - lányok Tresó Andrea tanárnő Borsi Blanka
Boronkai Csenge
Fábián Fanni
Marton Kinga
Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
2 Számoló sólymok Galambosi Tímea tanárnő Oskola Milán
Vona Imre
Menkó Boglárka
Süveges Alexandra
Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
5 Számbűvölők Huszár Judit tanárnő Burka Tibor
Bede Gréta
Horváth Regina
Száz Máté
Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
2 Őrült matekosok Galambosi Tímea tanárnő Deák Gergely
Tóth Zsombor
Nagy Lili
Einwag Mercédesz
Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
6 Teletubbies Dr. Burkáné Beck Csilla tanárnő Kovács Krisztina
Munkácsi Enikő
Nagy Bernadett
Berecz Enikő
Blaskovich János Általános Iskola
Tápiószele
Pest megye
5 Zsenipalánták Maksa Lászlóné tanárnő Jánosi Fanni
Káplár Klaudia
Kocsis Petronella
Makai Bence
Blaskovich János Általános Iskola
Tápiószele
Pest megye
6 Villám tesók Maksa Lászlóné tanárnő Bugyi Roland
Ócsai Richárd
Hippenmayer Róbert
Hippenmayer Norbert
Blaskovich János Általános Iskola
Tápiószele
Pest megye
6 Vadállatok Maksa Lászlóné tanárnő Bozóki Bence
Kovács Alex
Lénárt Roland
Nagy Gergő
Kálmán Lajos NOMH Kadafalvi Általános Iskolája
Kecskemét
Bács-Kiskun megye
7 Kadafalvi matekmanók Bíró Hajnalka tanárnő Faragó Adrienn
Barmos Edina
Kiss Attila
Szűcs Ádám
Bársony-Hunyadi Általános Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
7 Pirosló hunyor Skultéty Zoltánné tanárnő Kerekes Petra
Ökrös Réka
Rencsi Adrienn
Lükő Levente
ÁMIPSZ Erkel Ferenc Tagintézmény
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
5 Okostojások Nagy Sándorné tanárnő Papp Luca
Endrédi Viktória
Virágos Vivien
Konyhás Boglárka
ÁMIPSZ Erkel Ferenc Tagintézmény
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
5 Diákmálnák Nagy Sándorné tanárnő Szabó Jázmin
Bige Kitti
Habdák Dorina
Hartman Réka
Fáy András Református Általános Iskola és AMI
Gomba
Pest megye
3 Okos-négyes Ordasi Katalin tanárnő Benkő Anna Gréta
Demeter Mónika
Csordás Bertold
Lajti Levente
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
2 Számkukacok Ratkainé Molnár Zsuzsa tanárnő Németh Jázmin
Réka Németh Lilla
Óvári Attila
Raffai Barnabás
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
2 Tudorkák Ratkainé Molnár Zsuzsa tanárnő Mendei Dóra
Mészáros Zétény
Károlyi Martin Gábor
Török Jázmin
ÁMIPSZ Erkel Ferenc Tagintézmény
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
8 Kockák Nagy Sándorné tanárnő Hrubi Petra
Kukucska Kitti
Rákos János
Szabó András
ÁMIPSZ Erkel Ferenc Tagintézmény
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
7 Valakik Nagy Sándorné tanárnő Csegény Panna
Simoncsik Éva
Steli Júlia
Tóth Zsófia
ÁMIPSZ Erkel Ferenc Tagintézmény
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
7 Tedd Nagy Sándorné tanárnő Szűcs Zsolt
Lázár Gergely
Puskás Máté
Simoncsik Petra
ÁMIPSZ Erkel Ferenc Tagintézmény
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
8 NONAME Nagy Gábor tanár úr Barna Zsófia
Papp Boglárka
Solymosi Ádám Nagy
Lili Anita
ÁMIPSZ Erkel Ferenc Tagintézmény
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
5 Kisokosok Sipos Sándorné tanárnő Szabó Bence
Aranyos Zoltán
Daróczi Patrik
Janik Dávid
ÁMIPSZ Erkel Ferenc Tagintézmény
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
6 Vidám matekosok Sipos Sándorné tanárnő Papp Ádám
Suták Dávid
Diósi Zsolt
Brutóczki József
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Budapest
Budapest
2 Kisokosok Kovács Béláné tanárnő Pekk Márton
Mészáros Gergő
Bíró Máté
Nguyen Huy Hoang
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Budapest
Budapest
2 Matekbajnokok Kovács Béláné tanárnő Riddl Christopher
Szigl Krisztián
Pető Petra
Gál Károly
KÖÁI Platán Utcai Általános Iskolája
Kiskunfélegyháza
Bács-Kiskun megye
8 Hősök Lajkóné Solymosi Marianna tanárnő Csányi Martin
Horváth Gergő
Németh Dávid
Pintér Richárd
KÖÁI Platán Utcai Általános Iskolája
Kiskunfélegyháza
Bács-Kiskun megye
6 Agymenők Lajkóné Solymosi Marianna tanárnő Ficsór Eszter
Istvánfi Dóra
Réti Andrea
Tímár Kata
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
6 FC Agyak Jakab Géza tanár úr Szűcs Ádám
Győrffy Gyula
Harangozó Máté
Cseh Annamária
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
6 Szárnyas Delfinek Jakab Géza tanár úr Ruszin Vivien
Homoki Eszter
Holozsay Hanna
Péter Dominika
Piliscsabai Palánta Általános iskola
Pilisvörösvár
Pest megye
4 Túró Rudi Siklósi Lászlóné tanárnő Kelemen Ábris
Major-Moravecz Menyhért
Pogány Zsombor
Udvari Zsófia
Piliscsabai Palánta Általános iskola
Pilisvörösvár
Pest megye
4 Vadmacskák Siklósi Lászlóné Kovács Anna Zsófia
Simon Dóra Anna
Szávai Kata
Szegedi Zsuzsanna
Piliscsabai Palánta Általános iskola
Pilisvörösvár
Pest megye
6 Kockásingesek Siklósi Lászlóné tanárnő Balla Endre Csanád
Szommer Zsombor
Pasker Nóra
Für-Ugrin Hanna Liza
Piliscsabai Palánta Általános iskola
Pilisvörösvár
Pest megye
7 Albatrosz Siklósi Lászlóné tanárnő Pasker Ingrid
Hamvas Villő
Reményi Dániel
Szavai Liliána
NOKI ÁMK Szent Imre Általános Iskola
Úri
Pest megye
5 Kicsi a bors Túriné Cser Katalin tanárnő Majzik Nóra
Borbás Richárd
Langa Balázs
Túri István
Bársony-Hunyadi Általános Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
4 Harcos matematikusok Makónyiné Adorján Éva tanárnő Orosz Csaba
Suszter Bianka
Szántó Martin
Toronyi Bence
Boglári Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Óvoda
Balatonboglár
Somogy megye
2 Kackackócok Halászné Takács Erika tanárnő Balog Fanni
Nagy Boldizsár
Tilesch Márton
Vukovich Levente
Blaskovich János Általános Iskola
Tápiószele
Pest megye
3 Turbók Pintérné Bontovics Judit tanárnő Bedő Máté
Kóré Milán Viktor
Sipos Tamás
Terék Péter Máté
Kövy Sándor Általános Iskola, AMI-PSZ
Nádudvar
Hajdú-Bihar megye
5 Tornádó Fejesné Csűrös Kinga tanárnő Bugán Flóra
Horváth Rebeka
Varga Levente
Kispál Tamás
Kövy Sándor Általános Iskola, AMI-PSZ
Nádudvar
Hajdú-Bihar megye
8 Kövy guruk Varga Ildikó tanárnő Lovas Míra
Modrovics Gergő
Tőzsér Balázs
Bartha Zsolt
KÖÁI Platán Utcai Általános Iskolája
Kiskunfélegyháza
Bács-Kiskun megye
8 IQfighter Lajkóné Solymosi Marianna tanárnő Mészáros Lili
Nagy Eszter
Sárkány Ágnes
Seres Gergő
Makói Általános Iskola Almási
Makó
Csongrád megye
4 3+1 Báló Gabriella tanárnő Rikács Eszter
Koczkás Benedek
Görbe Sándor
György József
NOKI ÁMK Szent Imre Általános Iskola
Úri
Pest megye
7 Nekem 8 Túriné Cser Katalin tanárnő Süli Anett
Dóczi Enikő
Boda Zsolt
Köbli Ádám
Eötvös József ÁMK Általános Iskolája
Diósd
Pest megye
4 Matek Kommandó Hoffmanné Zsolnai Noémi tanárnő Bálits Péter
Engelbrecht Eric
Jancsó Buda
Likovics Alexander
Eötvös József ÁMK Általános Iskolája
Diósd
Pest megye
4 Matekgirls Hoffmanné Zsolnai Noémi tanárnő Nagy-Kárpáti
Polett Pajor Petra
Szabados Kira
Szacsvay Zsuzsa Szilvia
József Attila Általános Iskola
Budapest
Budapest
3 Számtudók Palotainé Simon Ilona tanárnő Horváth Bence
Kardos Ádám
Polgár Barnabás
Szász Anna
1. Sz Általános Iskola
Százhalombatta
Pest megye
8 Gumimacik II. Zsebőkné Szilvási tanárnő Badics Renáta
Bakonyi Nóra
Kéri Eszter
Soczó Kinga
1. Sz Általános Iskola
Százhalombatta
Pest megye
6 Bűvöskocka Baksa Ilona tanárnő Halmi Panna
Kovács Míra
Németh Zsanett
Szili Csenge
1. Sz Általános Iskola
Százhalombatta
Pest megye
6 Kockák Baksa Ilona tanárnő Bogdán Roland
Gulyás Bence
Fehér Nándor
Sárosi Gábor
1. Sz Általános Iskola
Százhalombatta
Pest megye
8 Zsenipalánták Baksa Ilona tanárnő Kovács Klaudia
Lajos Abigél
Szadai Gábor
Szili Blanka
Szilágyi Keresztény Iskola
Veszprém
Veszprém megye
8 Gesztenye Németh Mária tanárnő Szalai Benjámin
Horváth Tamás
Maróti Lili
Ispán Nikolett
Erkel Ferenc Általános Iskola Logopédia tagozat
Gödöllő
Pest megye
3 Bolygók Hajdu Sándor Zoltánné tanárnő Boksay Botond
Gubcsi Emma
Pelek Bálint
Pikács Szilvia
Budajenői Általános Iskola
Budajenő
Pest megye
4 Lovagok Kozma Éva Petra tanárnő, Sebestyén Géza tanár úr Csibi Orsolya
Gádor Krisztián
Lévay Vince
Pisák Mátyás
Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
2 Csipet-Csapat Tóthné Göcző Judit tanárnő Csáki Dávid
Szabó Dominika
Vízhányó Hajnalka
Gál Dominik
Varga Tamás Általános Iskola és Óvoda
Hódmezővásárhely
Csongrád megye
2 5-let Márton Albertné tanárnő Koszta Zsóka
Márkus Bence
Miklós Emma
Szarka Gerda
Varga Tamás Általános Iskola és Óvoda
Hódmezővásárhely
Csongrád megye
2 Nekem8 Márton Albertné tanárnő Garai Dominika
Kindlik Dániel
Ménesi Enikő
Miklós Imola
Hársfadombi Általános Iskola
Mány
Fejér megye
6 TITOK Bálint Istvánné tanárnő Kürti Benedek
Lajos Péter
Kovács Adél Sára
Lestár Anett
Hársfadombi Általános Iskola
Mány
Fejér megye
5 Matek Kondi Bálint Istvánné tanárnő Majnár József
Tóth Gábor
Pfendert József
Viga László
Domaszék-Röszke ÁMK Orbán Dénes Általános Iskola
Röszke
Csongrád megye
5 Matekfejek Szécsényi Marianna tanárnő Kovács Marcell
Gézárt Attila
Magyari Petra
Lux Eszter
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
3 Bölcs Baglyok Binecz Andrea tanárnő Csala Patrícia Fanni
Szentpéteri Rebeka
Kalász Larina Marietta
Rotár Dóra
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
3 Tudósok Binecz Andrea tanárnő Vizi Zsolt
Bogoly Éva Anna
Gera Csaba
Olasz Virág
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
3 Okoskák Binecz Andrea tanárnő Juhász Dominik
Daka Veronika Anna
Valis Mia Amanda
Nagy Szabolcs Benjámin
Ady Endre Líceum
Nagyvárad
Bihar megye
6 Smarties Gál Ildikó tanárnő Gyulai Réka
Takács Réka
Fándly Gergő
Salánki Miklós
Lorántffy Zsuzsanna Református Gimnázium
Nagyvárad
Bihar megye
6 IQ300 Gál Ildikó tanárnő Bálint Erika
Csomay Eszter
Vigh Viktória
Semendi Ádám
Lorántffy Zsuzsanna Református Gimnázium
Nagyvárad
Bihar megye
7 K.O.ser Gál Ildikó tanárnő Guti Zsombor
Sfet Ingrid
Kovács Zoltán
Bittenbinder László
Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk. és TAMI
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
5 Mesterek Koczóné Vitek Erzsébet tanárnő Baráth László
Csősz Alexa
Galó Áron
Vizi Csaba
Kazinczy Ferenc Gimnázium
Győr
Győr-Moson-Sopron megye
5 MicroKazik Öllős Éva, Dömötörné Horváth Erzsébet tanárnő Bozori Péter
Liziczai Bence
Oláh Tamás
Vida Tamás
Szandaszőlősi Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
8 Mathnies Nagyné Hajdu Rita tanárnő Farkas Tamás
Juhász Zsolt
Mérész Anna
Tóth György Bence
Mátyás Király Általános Iskola
Kecskemét
Bács-Kiskun megye
2 Fekete holló Dr. Tóthné Csabai Klára tanárnő Patyi Péter
Samu Péter
Márton Ádám
Nyilas János
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest
Budapest
4 Agymenők Somodiné Juhász Orsolya tanárnő Marusinecz Marcell
Györkös Bertalan
Zombori Patrik
Lim Chanlina
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest
Budapest
4 Matematikusok Somodiné Juhász Orsolya tanárnő Ma Wen Hui
Oláh Tamara
Li Bang Yao
Zoller Adrienn
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest
Budapest
4 Gézengúzok Leányfalvi Zsoltné tanárnő Vincze Vivien
Németh Kristóf
Tóth Márton
Végh Zoltán
Amerikai Alapítványi Iskola
Budapest
Budapest
2 Teva Vályi Éva tanárnő Kamhal Bálint
Steiner Sámuel Pál
Dahlén Gábriel
Oszlánczi Áron
Székely József Református Általános Iskola
Szentmártonkáta
Pest megye
3 Tekergő törpék Mizseiné Horváth Judit tanárnő Menyhárd Márk
Povázson Levente
Vincze-Pál Roxána
Bán Johanna
Szilágyi Keresztény Iskola
Veszprém
Veszprém megye
7 Szupercsapat Futtató Andrea tanárnő Danka Benedek
Csepely Zsófia
Szmulai Réka
Bognár Kata
Liszt Ferenc Általános Iskola
Budapest
Budapest
2 Lisztes fiúk Molnár Mária tanárnő Árvai Márton
Dóri Krisztián
Vidits Bálint
Zhang Yu Jie
Esztergály Mihály Általános Iskola
Csomád
Pest megye
2 Napsugár Szűcs Zsoltné tanárnő Forgács Viktória
Maticsek Anna
Szabó Eszter
Varga-Nagy Kata
Esztergály Mihály Általános Iskola
Csomád
Pest megye
2 Számvázolók Szűcs Zsoltné tanárnő Bancsók Anna Zsófia
Kertész Karina
Komáromi Lili Anna
Monos Jázmin
Esztergály Mihály Általános Iskola
Csomád
Pest megye
2 Einstein Szűcs Zsoltné tanárnő Ilyés Gergő
Kósa Marcell
Maticsek Kristóf
Török Viktor
Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
Nagykanizsa
Zala megye
6 Feltalálók Steficsné Szokol Judit tanárnő Bakonyi Vanessza
Kantó Loretta
Kelemen Martin
Trombitás Ádám
Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
Nagykanizsa
Zala megye
5 Matek kockák Horváthné Tanai Julianna tanárnő Grebenár Gergő
Murai Zoltán
Tálos Viktória
Tóth Mátyás
Szabolcs Vezér Oktatási Központ
Balkány
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
5 xy Ferkóné Molnár Erika tanárnő Balázs Mercédesz
Huszár Natália
Gilányi Alex
Sebők Dávid
Szabolcs Vezér Oktatási Központ
Balkány
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
5 Fantasztikus 4-es Ferkóné Molnár Erika tanárnő Bódi Máté
Kiss Bence
Szőke Áron
Turán Márton
Szőnyi Benjámin Református Ált. Iskola
Hódmezővásárhely
Csongrád megye
3 Fergeteges Foxik Ollé Tamásné tanárnő Rácz Judit
Mikula Renáta
Király Vanda
Kóbori-Kovács Sándor
Szőnyi Benjámin Református Ált. Iskola
Hódmezővásárhely
Csongrád megye
3 Szupervizslák Ollé Tamásné tanárnő Gera Szilveszter
Jakab Anna
Prikler Borbála
Sipos Vajk
Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
Nagykanizsa
Zala megye
2 Bolyhos nyuszik Fenyvesi Péterné tanárnő Botfai Beatrix
Horváth Panna
Radmanics Dorina
Szerdahelyi Anna
Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
Nagykanizsa
Zala megye
2 Okoskák Fenyvesi Péterné tanárnő Berkes Dávid
Nagy Júlia
Pataki Árpád
Vukics Zoé
Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
Nagykanizsa
Zala megye
5 Matekzsenik Steficsné Szokol Judit tanárnő Gerócs Mária
Horváth Rebeka
Nagy Dorina
Paizs Mercédesz
Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
Nagykanizsa
Zala megye
4 Varázsceruzák Rácz Katalin tanárnő Erdélyi Sára
Horváth Csongor
Simon Regina
Kalamár Eszter
Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
Nagykanizsa
Zala megye
6 Okoskodó Sáskák Sillóné Varga Gyöngyi tanárnő Kálovics Zoltán
Bali Dominik
Tóth Gergely
Vugrinecz Alex
Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
Nagykanizsa
Zala megye
2 Szuperokosok Kósa Klára tanárnő Bécsi Tamás
Kele Péter
Kránicz Kornél
Markó András
Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
Nagykanizsa
Zala megye
3 Menő-Manók Arany Istvánné tanárnő Borbély Sára
Kele Barnabás
Kisjós Bálint
Muczárt Ádám
Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
Nagykanizsa
Zala megye
3 Profi Kiskanizsaiak Roószné Horváth tanárnő Tóth Janka
Szmodics Krisztián
Pókecz Patrik
Billege Péter
Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
Nagykanizsa
Zala megye
3 Mateksáskák Roószné Horváth Katalin tanárnő Mismás András
Jandovics Ákos
Horváth Sára
Böröndi Bálint
Általános Iskola és Óvoda Kiskanizsa
Nagykanizsa
Zala megye
3 Mekk-mester Arany Istvánné tanárnő Mándli Dominik
Somogyi Csaba
Magyar Henrik
Gozdán Kitti
DE Arany János Gyakorló Általános Iskolája
Debrecen
Hajdú-Bihar megye
8 IQ-NUQ Dr. Szabóné Zavaczki Andrea tanárnő Buris Eszter
Komlósi Dorottya
Komlósi Mátyás
Sánta Marcell
Fekete István Általános Iskola és AMI
Kulcs
Fejér megye
6 Kölykök Rábavölgyi Zoltánné tanárnő Kovács Anna Virág
Kézi Nikolett
Györke Gyula Bendegúz
Virág Márton
II.Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Rákóczifalva
Jász-Nagykun-Szolnok megye
5 Matekzsenik Haraszti Szilvia tanárnő Zsarnai Zsombor
Bognár Alexander
Kovács Norbert
Hegedűs Dániel
Gyulai István Általános Iskola
Budapest
Budapest
4 Gyulai 4.c/A Vida Béláné tanárnő Lugosi Gergely Gábor
Lippai Réka
Ráfli Ádám
Zsigri-Zágori Dániel
Kunfehértói Általános Iskola és Napközi Otthon
Kunfehértó
Bács-Kiskun megye
3 Matek királyok Sívóné Fodor Ágnes tanárnő Katus Gellért
Petneházi Róbert
Nácsa Nikolett
Osztobányi Benedek
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
Körmend
Vas megye
5 Kalafantyú Kutasiné Rózsás Nóra tanárnő Kiss Adél
Major Soma
Pálmai Vanda
Takács Noémi
Vajda János Általános Iskola
Vál
Fejér megye
5 Váli négyek Csoknyay Tamás tanár úr Ihász Mercédesz
Nagy Benjamin
Schmidt Ferenc
Tulipán Dániel
Sárberki Általános Iskola Tatabánya
Tatabánya
Komárom-Esztergom megye
7 Titánok Aradi Erzsébet tanárnő Garami Bence
Kovács Sándor Viktor
Papp Albert Márk
Börzsei Dávid
Szilágyi Keresztény Iskola
Veszprém
Veszprém megye
4 Matekászok Benyó Györgyné tanárnő Kiss Barnabás
Miskey Bendegúz
Cziráki Csongor
Czizmadia Zsombor
Darvas József Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
Bács-Kiskun megye
6 3+ÁFA Csergőné Kertész Hermina tanárnő Berekszászi Gergő
Gácsi-Kiss Gerda
Gálig Olivér
Nagy Dániel
Darvas József Általános Iskola
Kiskunfélegyháza
Bács-Kiskun megye
8 pipik Csergőné Kertész Hermina tanárnő Ádám Enikő
Hajagos Szilvia
Nagy Viktória
Nemcsok Evelin
Sárberki Általános Iskola
Tatabánya
Komárom-Esztergom megye
3 Minervások Sturczné Borbás Tünde tanárnő Adorján Adrienn
Gyuricza Milán
Piroska Bálint
Nacsa Loránd
Sárberki Általános Iskola
Tatabánya
Komárom-Esztergom megye
2 Möhönce Krutilla Katalin tanárnő Wittmer Kitti
Lengyel Martin
Tátrai Bálint
Somogyi Szabolcs
Huzella Tivadar Általános Iskola
Göd
Pest megye
2 Agymenők Beke Piroska tanárnő Harmati Ambrus
Jámbor Attila
Lipovics Luca
Tóth Huba
Gyulai István Általános Iskola
Budapest
Budapest
2 Gyulai tudorkák Barnáné Kiss Erika tanárnő Lugosi Dorottya
Zsiga Dorottya
Zóka Nóra
Őrsi Álmos
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
Tiszakeszi
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
4 Keszirefi Pályi Csaba tanár úr Balogh Henrik Bálint
Fekete Zoltán
Gyenes Panna
Sepsi Regő Bertalan
II. Rákóczi Ferenc ÁMK
Nagymányok
Tolna megye
2 Vuk-2. Stallenberger Józsefné tanárnő Lőrinc Nikolett
Márkus Zsorzsett
Füleki Zsófia
Kincses Tamara
II. Rákóczi Ferenc ÁMK
Nagymányok
Tolna megye
3 Vuk-3. Stallenberger Józsefné tanárnő Melcher Bálint
Miksai Dominik
Ireczky Tamás
Győrfi János
II. Rákóczi Ferenc ÁMK
Nagymányok
Tolna megye
2 Vuk-22. Stallenberger Józsefné tanárnő Müller Adrián
Penczel Hanna
Sziebert Réka
Dávid Anna
II. Rákóczi Ferenc ÁMK
Nagymányok
Tolna megye
4 Vuk-4. Stallenberger Józsefné tanárnő Jurasits Bálint
Kiss Péter
Schnetz Tamás
Feik Debóra
II. Rákóczi Ferenc ÁMK
Nagymányok
Tolna megye
5 Vuk-5. Stallenberger Józsefné tanárnő Lőrinc Vivien
Farkas Boróka
Erdős Botond
László Dávid
II. Rákóczi Ferenc ÁMK
Nagymányok
Tolna megye
6 Vuk-6. Stallenberger Józsefné tanárnő Melcher Márk
Gungl Brigitta
Feik Johanna
Ireczky Dániel
II. Rákóczi Ferenc ÁMK
Nagymányok
Tolna megye
6 Vuk-62. Stallenberger Józsefné tanárnő Székely Janka
Sipaki Balázs
Márkus Laura
Antal Emília
Kós Károly Általános Iskola
Budapest
Budapest
3 Reláció Papp Marianna tanárnő Cynolter Adél
Baffy Domos
Traumi Zia
Osváth Klára
Kós Károly Általános Iskola
Budapest
Budapest
3 A szorzat Papp Marianna tanárnő Pavletits Jázmin
Longman Abigél
Lovas Tamás
Klement Kelén
Kós Károly Általános Iskola
Budapest
Budapest
3 Matek Zsenik Papp Marianna tanárnő Kozma Dóra
Vadász Noémi
Gálffy Márton
Málnay Márk
Vak Bottyán ÁMK - Általános Iskola és Óvoda
Sárszentlőrinc
Tolna megye
2 Számbűvölők Biererné Lacza Mária tanárnő Balogh Rebeka
Kocsis Barnabás
Kovács Kevin
Váli Mária Réka
NNÁI. Koren István Tagiskola
Domony
Pest megye
4 Mini Manók Erdőssyné Csabák Enikő tanárnő Sághy Eszter Kata
Pjéter Adrienn
Molnár Dorina
Pető Bálint
NNÁI. Koren István Tagiskola
Domony
Pest megye
2 A négy Törpe Erdőssyné Csabák Enikő tanárnő Pap Boglárka
Csuhány Gabriella
Kovács Bence
Kovács Ákos
NNÁI. Koren István Tagiskola
Domony
Pest megye
5 A négyes Erdőssyné Csabák Enikő tanárnő Pető Máté
Csuhány Róbert
Rádai István
Holicza Bence
Erőss Lajos Református Általános Iskola és A.M.I.
Püspökladány
Hajdú-Bihar megye
2 Zsenipalánták Kissné Bene Ágnes tanárnő Biró Dominik
Ferenczy Regő Pálos
Németh Balázs Marcell
Pusztai Ákos
Erőss Lajos Református Általános Iskola és A.M.I.
Püspökladány
Hajdú-Bihar megye
5 Erőssek Ráczné Kövesi Klára tanárnő Seres Gergely
Rozsnyai Péter
Szilágyi Adrienn
Kolozsi Bianka
Petőfi Sándor Általános Iskola Óvóda-Bölcsőde és AMI Écs-Ravazd Közokt. Társ.
Écs
Győr-Moson-Sopron megye
3 Törpokos Lőrincz Ferencné tanárnő Kozma Bence
Lukács Rita
Németh Antónia
Kovács Luca
Petőfi Sándor Általános Iskola Óvóda-Bölcsőde és AMI Écs-Ravazd Közokt. Társ.
Écs
Győr-Moson-Sopron megye
6 Kockásfülű nyulak Jámbor Lászlóné tanárnő Csáfordi József
Hadarics Ákos
Hadarics Gábor
Hadarics Balázs
Erőss Lajos Református Általános Iskola és A.M.I.
Püspökladány
Hajdú-Bihar megye
6 Négynegyed Borsosné Lekvár Erika, Ráczné Kövesi Klára tanárnő Bagi Ádám
Egri Zsolt
Rácz Imre Vince
Seres Máté
Móricz Zsigmond Általános Iskola és Egységes Óvoda-Bölcsőde
Nagyrábé
Hajdú-Bihar megye
6 Agyficam Dr. Lakatos Gyuláné tanárnő Kiss Kinga
Fodor Dávid
Nyerges Blanka
Tóth Máté
Móricz Zsigmond Általános Iskola és Egységes Óvoda-Bölcsőde
Nagyrábé
Hajdú-Bihar megye
5 Észbontók Dr. Lakatos Gyuláné tanárnő Balogh Attila
Bogár Norbert
Nagy Csaba
Módos Zsófia
Ábrányi Emil Általános Iskola
Nyírábrány
Hajdú-Bihar megye
5 Emilkék Derzsi József tanárnő György Kinga
Korcsmáros Csaba
Nagy László
Pintye Vivien
Móricz Zsigmond Általános Iskola és Egységes Óvoda-Bölcsőde
Nagyrábé
Hajdú-Bihar megye
7 Matek Darálók Németh Emil tanár úr Gyenge Krisztina Napsugár
Bende Antal
Incze Róbert
Mátravölgyi Adrián Kálmán
Kálvin Téri Általános Iskolai Tagintézmény
Püspökladány
Hajdú-Bihar megye
3 Törpokosok Daróczi Ilona tanárnő Szilágyi Kristóf
Barát Péter
Lövei Stefi
Sass Lídia
Fáy András Református Általános Iskola és AMI
Gomba
Pest megye
3 Gézengúzok Kis Józsefné tanárnő Csákó András
Elek Attila
Fényes Gréta
Béres Eszter
Általános Iskola Alapfokú Művokt. és Ped. Szakszolg. Int.
Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
6 PHOENIX Kovácsné Pintér Éva tanárnő Lovász Péter
Jónás Bence
Fekete Zalán
Süveges Huba
SZIE Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda, Bölcsőde
Szarvas
Békés megye
2 Nyerész Grunerné Harmati Mária tanárnő Bogdán Barnabás
Keller Gergő
Sechna Dorina
Szécsi Lola
SZIE Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda, Bölcsőde
Szarvas
Békés megye
3 Tudorkák Grunerné Harmati Mária tanárnő Monostori Péter
Nagy-Bobvos Noel
Sztricskó Boglárka
Tóth Etele
Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk. és TAMI
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
5 Guruk Koczóné Vitek Erzsébet tanárnő Farsang Fanni
Nagy Bettina
Tóth Emese
Csete Dániel
Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Pest megye
2 Négy Kis Vakond Wenczel Lajosné tanárnő Morvai Barnabás
Tóth Marcell
Horváth Boglárka
Giba Eszter
Várkonyi István Általános Iskola és Óvoda
Cegléd
Pest megye
2 Négy Szemfüles Wenczel Lajosné tanárnő Kelemen Vivien
Hörömpő Vivien
Szabó Levente
Szabó Gergő
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
5 Tudorok File-Kovács Erika tanárnő Soós Szabolcs
Csapógya Zoltán
Glóger Zoltán
Doma István
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
5 Okos Tónik File-Kovács Erika tanárnő Demkó Ferenc
Simon Violetta
Simon Szidónia
Hapák Viktor
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
5 Furfangosok File-Kovács Erika tanárnő Heé Vanessza
Tóth Vivien
Tihor Fruzsina
Strom Zsolt
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
5 Zsenikék File-Kovács Erika tanárnő Kikina Dominik
Olasz Kristóf
Virág Eszter
Bocskor László
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
5 Számtudósok Hapák Katalin tanárnő Olcsvári Stefánia
Lőrinc Réka
Torzsás Viktória
Molnár Zsuzsa
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
5 Matek manók Hapák Katalin tanárnő Lechner Márk
Pálóci Annamária
Vaskeba László
Dankó Patrik
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
6 Okos törpök Hapák Katalin tanárnő Darcsi Barbara
Belovics Alexandra
Marosi Marcell
Pelsőci Alexandra
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
6 Okosodók Hapák Katalin tanárnő Vézer Particia
Kuzma Gréta
Grica Eszter
Kenéz Andrea
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
7 Szikra Hapák Katalin tanárnő Mándrik Alex
Kocsis Attila
Menyhárt Gergely
Pallagi Kitti
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
7 Matek-Csillag Hapák Katalin tanárnő Tar Zoltán
Doma Enikő
Kiss Patrik
Bornemissza Boglárka
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
8 Harry Potter Máté Ágnes tanárnő Biró Zoltán
Fedorszki Ádám
Nagy Beatrix
Nagy Klaudia
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
8 Einstein Máté Ágnes tanárnő Bocskor Bianka
Kopasz Rebeka Magdolna
Sass Rishárd
Szakállas Nikolett
Petőfi Sándor Általános Iskola Óvóda-Bölcsőde és AMI Écs-Ravazd Közokt. Társ.
Écs
Győr-Moson-Sopron megye
5 Matekgatyók Pusztainé Molnár Judit tanárnő Iváncza Máté
Holchauser Liza
Németh Adrienn
Szemeti Péter
Petőfi Sándor Általános Iskola Óvóda-Bölcsőde és AMI Écs-Ravazd Közokt. Társ.
Écs
Győr-Moson-Sopron megye
5 Matektrabant Pusztainé Molnár Judit tanárnő Klein Richárd
Lenkefi Máté
Németh Martin
Steczina Zsófia
Hegyhát Óvoda,Iskola,AMI és Koll. Gyönki Tagintézménye
Gyönk
Tolna megye
5 Számlovagok Ács Elvira tanárnő Daróczi Sára
Járfás Laura
Néth László
Scháf Levente
Hegyhát Óvoda,Iskola,AMI és Koll. Gyönki Tagintézménye
Gyönk
Tolna megye
6 Számdzsedik Ács Elvira tanárnő Kis Viktória
Kovács Adrián
Ringwald Ádám
Závoti Kristóf
Ábrányi Emil Általános Iskola
Nyírábrány
Hajdú-Bihar megye
5 Okostojások Zilahiné Krausz Rita tanárnő Prill Koppány
Kulcsár Krisztián
Papp Natália
Varga Renáta
Ábrányi Emil Általános Iskola
Nyírábrány
Hajdú-Bihar megye
7 Lokisták Tóthné Valu Erika tanárnő Bara Martin
Kapusi Klaudia
Kiss Roland
Varga Alexandra
Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Veszprém
Veszprém megye
3 Pöttyös Guru Andorka Gáborné tanárnő Izsák Gyula
Szilágyi Veronika
Szijártó Anna
Szabó Anna
Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Veszprém
Veszprém megye
5 Őskukac Egerszegi Éva tanárnő Birkás Barbara
Hebling Lili
Pintér Stefánia
Szabó Kinga
Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Veszprém
Veszprém megye
7 Számmolyok Bischofné Szabó Klára tanárnő Holéczy Laura
Kovács Dániel
Pék László
Peresztegi Bálint
Oltalom Általános Iskola és Óvoda
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
5 Kistigrisek Áncsán Sándor tanár úr, Bogárné Kristóf Mónika tanárnő Dénes Dániel
Ragyák Sára
Sütő Fruzsina
Szegedi Judit
Oltalom Általános Iskola és Óvoda
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
7 Fantasztikus Négyes Áncsán Sándor tanár úr Anducska Anna
Daróczi Sándor
Dénes György
Kristóf József
Oltalom Általános Iskola és Óvoda
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
6 Szerencsés Négyes Áncsán Sándor tanár úr, Bogárné Kristóf Mónika tanárnő Kristóf Dóra
Munkácsi Mária
Nagy Gergely
Pállfy Viktor
Budajenői Általános Iskola
Budajenő
Pest megye
3 Budajenő Sebestyén Géza tanár úr, Blaskó Szilvia tanárnő Lévay Dénes
Sebestyén Pál Botond
Simon Bori
Toronyi András
Petőfi István Általános Iskola, Diákotthon és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Kondoros
Békés megye
3 Párducok Maczikné Sárosi Edina tanárnő Arató Vivien
Horcsák Zsombor
Oláh István
Vaskor Levente
Padányi Katolikus Gyakorlóiskola
Veszprém
Veszprém megye
3 Matek Vackor Gyarmati Lászlóné tanárnő Dekker Dániel
Varga Tamás
Szepessy Anna
Pfitzner Júlia
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
2 Merészek Kriska Zsuzsanna, Nagy Istvánné tanárnő Bankó Kristóf
Kohut György
Mohácsi-Nagy László
Hajdú Nándor
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
2 Matekmanók Kriska Zsuzsanna, Nagy Istvánné tanárnő Bálint Olivér
Vantruba Ágnes
Styevák Attila
Szpisjak Bence
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
4 IQnégyes Juhászné Kurucz Edit tanárnő Frankó Dániel
Kasnyik Máté
Kutas Csaba
Nyerges Illés
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
4 Mesterek Juhászné Kurucz Edit tanárnő Ambrus Attila
Halász Benedek
Kovács Ádám
Pribelszki Dániel
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
4 Pozitívak Juhászné Kurucz Edit tanárnő Gerzsenyi Lili
Nyerges Adél
Tusjak Tamara
Veszter Viktória
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
4 Elválaszthatatlanok Juhászné Kurucz Edit tanárnő Csontos Mariann
Hodálik Hédi
Jakab Lujza
Kenyeres Virág
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
4 MatekOkos Kriska Zsuzsanna tanárnő Blaskó Boglárka
Lázár Dániel
Seres Ákos
Szabó Levente
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
5 Számkivetők Révész Éva tanárnő Gyekiczki Fanni
Fabó Csenge
Váradi Kata
Kugyela Szebina
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
5 CsakCsajok Révész Éva tanárnő Kovács Panna
Gazsó Hanna
Gombkötő Gréta
Pribelszki Boglárka
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
5 Kiszámíthatatlanok Révész Éva tanárnő Opauszki Kata
Hankó Gergely
Szappanos Gergő
Seregélyes Viktória
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
6 Erős4-es Révész Éva tanárnő Pekár Tibor
Hortobágyi Gábor
Medvegy Ákos
Domján Balázs
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
7 Abszolútnulla Révész Éva tanárnő Csonki Flóra
Hankó Kristóf
Szabó Csenge
Nagy Béla
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Szarvas
Békés megye
8 TIPP-MIX Juhászné Kurucz Edit, Révész Éva tanárnő Fabó Norbert
Jakab Máté
Kiss Norbert
Velky Anna
Ált.Iskola és Alapfokú Művészetoktatatási. Int.
Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
4 Bűvös 4-es Kun Albertné tanárnő Énekes Szabolcs
Fekete Boglárka
Hegedűs Nóra
Lenke Balázs
Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
2 Kisokosok Katonáné Kristóf Bernadett tanárnő Gulyás Luca
Mosolygó Eszter
Veres Gyöngyvér
Schiff Jázmin
Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
3 Matekmanók Bogárné Kristóf Mónika tanárnő Dankó János
Papp Dávid
Orosz Ákos
Farkas Luca
Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
3 Bűvösnégyes Káposznyákné Papp Ibolya tanárnő Hosszú Ádám
Margitai Balázs
Kristóf Balázs
Sztányi Bálint
Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
3 Matekzsenik Káposznyákné Papp Ibolya tanárnő Kovács Krisztofer
Maczelka Martin
Leveleki Péter
Schiff Evelin
Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Újfehértó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
3 Számtörők Káposznyákné Papp Ibolya tanárnő Anducska Tibor
Nagy Bence
Molnár Miklós
Márton Martin
Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
3 Harmadikos okosok Szabó Anikó tanárnő Rőczey Sára
Csutár Konrád
Bártfai Nóra
Ács Dorottya
Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
3 Számolások királya Szabó Anikó tanárnő Katona Patrik
Nagy Péter
Fejes Ottó
Csatári Attila
Fiumei Úti Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
4 „Monster csapat” Munkácsiné Gyurosovics Gabriella tanárnő Cseklán Bettina
Deli Panna
Nagy Kristóf
Germán Zsombor
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
4 Okostojások Pallag Gyuláné tanárnő Farkas Eszter
Fehér Rebeka Anna
Budai László
Háló Dániel
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
4 Észbombák Pallag Gyuláné tanárnő Vizhányó Gréta
Hajnal Fanni
Borka Fanni
Vörös Lili
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
2 Bölcs baglyok Dr. Tamásné R. Nagy Klára tanárnő Gulyás Ákos
Pulics Martin
Faragó Marcell
Sonkovits Árpád
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
2 Okos szőkék Dr. Tamásné R. Nagy Klára Pásztor Viktória
Sonkovits Anna
Háló Alexandra
Harsányi Regina
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
2 Tudorok Dr. Tamásné R. Nagy Klára Mészáros Barnabás
Nagy-Molnár Zoárd
Galgóczi Alex
Nagy Csanád
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Budapest
Budapest
3 Matekvilág hercegnői Désiné Aradi Edit tanárnő Berg Isabell
Czender Csilla
Kozma Réka
Lassán Dóra
Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Budapest
Budapest
3 Kis okosok Désiné Aradi Edit tanárnő Gudricza Donát
Gudricza Dorina
Hubai Rajmund
Tóth Bernadett
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
8 Duracell nyuszik Dr. Geráné Góg Ildikó tanárnő Antal Boglárka
Fejes Máté
Gera Dóra
Kajári Dániel
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
6 5-let Dr. Geráné Góg Ildikó tanárnő Dénes Dorka
Kajári Ádám
Suba Evelin
Veréb Vivien
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
6 Nyerő 4-es Dr. Geráné Góg Ildikó tanárnő Pipis Panna
Juhász Dóra
Giba Ádám
Igaz Henrietta
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
6 Mate-kos Dr. Geráné Góg Ildikó tanárnő Pólya Anna
Bartha Boglárka
Molnár Nóra
Jáksó Emese
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
6 4 x 1 Dr. Geráné Góg Ildikó tanárnő Juhász Anna
Bárdos Gréta
Marshall Tamás
Bódi Brigitta
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
5 Matokosok Dr. Geráné Góg Ildikó tanárnő Börcsök Polli
Kúsz Odett
Papós Zita
Tilimpás Laura
Gönczy Pál Általános Iskola
Debrecen
Hajdú-Bihar megye
7 Gönczy7 Kunné Tóth Enikő tanárnő Káplár István
Kiss Balázs Bertalan
Szatmári Marianna
Béres Renáta
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
5 Matekos csajok Dr. Geráné Góg Ildikó tanárnő Dénes Dominika
Pintér Anna
Hacker Zsófi
Hadobás Dzsenifer
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
5 Aranycsapat Dr. Geráné Góg Ildikó tanárnő Csiky Gergő
Gera Zsolt
Madránszki Bence
Galgóczki Zoltán
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
5 Okos 4-es Dr. Geráné Góg Ildikó tanárnő Pásztor Gergő
Bakos Edvin
Varga Bence
Rudolf Erik
Gönczy Pál Általános Iskola
Debrecen
Hajdú-Bihar megye
5 Gönczy5 Fazekas Sándorné tanárnő Bereczki Máté
Halász Kristóf
Hogya Mátyás
Póka Lili
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
7 KengyelFutóGyalogKakukkok Magony Istvánné tanárnő Börcsök Blanka
Németh Laura
Párizs Fanni Virág
Szűcs Eszter Noémi
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
7 Matekzebrák Magony Istvánné tanárnő Frankó Tamás
Hajrán Amanda
Hadobás Rebeka
Farkas Eszter Abigél
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
2 Zsenik Gedeonné Bátyi Klára tanárnő Gulyás Tamás
Konc Gergő
Túróczy Kata
Tarnóczy Lili
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
2 Hangyaboly Gedeonné Bátyi Klára tanárnő Orosz Fruzsina
Trozsák Ádám
Ónodi Hugó
Péderi Gabriella
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
2 Nyerni jöttünk Gedeonné Bátyi Klára tanárnő Wouterson Sarah
Wouterson Rebecca
Farkas Rebeka
Pásztor Dominika
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
2 Kis Baglyok Ujváriné Csvercskó Ágnes tanárnő Duró Petra
Kiss Dániel Bendegúz
Szabó Martin Attila
Sziklai Réka
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
2 Süllők Ujváriné Csvercskó Ágnes tanárnő Boda Máté
Chalupecky Tamás
Czakó Márk
Illés Antónia
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
3 Kobaktörők Erdélyi Zsoltné tanárnő Lengyel Léna
Nagy Eszter
Szobonya Johanna
Peitl Fruzsina
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
3 Okoskodók Erdélyi Zsoltné tanárnő Bányai Kristóf
Gál Máté
Papp Marcell
Svidró Ákos
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
3 Számkirályok Misliné Magyar Gyöngyi tanárnő Kovács Emma
Várhegyi Boróka
Gombos Dóra
Béres Kristóf
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
3 Okoskák Misliné Magyar Gyöngyi tanárnő Görgényi Laura
Horváth Petra
Majzik Virág
Kakas Lilla Judit
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
3 Fejtörő Hegedűs Andrea tanárnő Hraáb Attila
Derla Dávid László
Huklivszki Katalin
Pirkó Manuéla
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
4 Tudormanók Rákosné Kiss Andrea tanárnő Szarka Ivett
Lukács Dorottya
Raisz Gellért
Danyi Kristóf
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
4 Számlovagok Egererné Budai Éva tanárnő Szőke Adrián
Nyitray Roland
Kopcsó Panna
Bagjos Blanka
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
4 Csak Csajok Csőke Éva tanárnő Gömöri Fanni
Dorgai Dorina
Pinezics Panna
Béres Eszter
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
4 Okoskodók Csőke Éva tanárnő Bölkény Kristóf
Nagy Gergő
Kunsági Soma
Halász Botond
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
5 Számpalánták Martics Ferencné tanárnő Bárczi Enikő
Spisák Blanka
Hangonyi Zoltán
Csernák Lili
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
5 Észdokik Bukta Jánosné tanárnő Kocsis Boglárka
Barna Gréta
Jakab Zsófia
Görgényi Dávid
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
5 Nyerőnégyes Bukta Jánosné tanárnő Miklós Marcell
Dobai Balázs
Letek Balázs
Kaáli Martin
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
6 Szalamandarin Martics Ferencné tanárnő Kalóczkai Bálint
Zsíros Bence
Szobonya Erik
Gombos Nóra
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
6 Monster Martics Ferencné tanárnő Hajnal Botond
Demján Csongor
Svidró Orsolya
Skornyák Virág
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
6 Genius Zinger Béláné tanárnő Márton Lili
Szász Eszter
Szőke Máté
Nagy Bernadett
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
6 Delfinek Zinger Béláné tanárnő Dojcsák Milla
Horváth Tímea
Béres Zoltán
Viszlai Blanka
Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
8 Mester Elmék Zinger Béláné tanárnő Majorosi Gergely
Kalóczkai Kinga
Oláh Eszter
Palla Péter
SKÁID Dornyay Béla Tagiskola
Salgótarján
Nógrád megye
5 Matekos négyes Csala Katalin tanárnő Danyikó Márk Péter
Farkas András Dániel
Ménesi Krisztián
Oláh Anna
Lenkey János Általános Iskola
Eger  
Heves megye
3 Lenkey1 Kormosné Pataki Marianna tanárnő Gyökér Nóra
Kopka Réka
Kovács Kinga
Máté Szofi
Lenkey János Általános Iskola
Eger  
Heves megye
3 Lenkey2 Antalné Barta Gabriella tanárnő Balog Eszter
Joó Judit
Juhász Brigitta
Törő Hajnalka
Lenkey János Általános Iskola
Eger  
Heves megye
3 Lenkey3 Antalné Barta Gabriella tanárnő File Borbála
Horneczki Balázs
Keresztes Milán
Varga Gergő
Lenkey János Általános Iskola
Eger  
Heves megye
5 Lenkey4 Heverdle István tanár úr Bóta Noémi
Kopka Noémi
Rabóczki Kata
Rékasi Noémi
Lenkey János Általános Iskola
Eger  
Heves megye
5 Lenkey5 Heverdle István tanár úr Fodor Márton
Hosszú Kálmán
Ladányi Bálint
Lakatos Zsombor
Lenkey János Általános Iskola
Eger  
Heves megye
7 Lenkey6 Holzer Alfréd tanár úr Csirmaz Viven
Joharchy Brigitta
Varga Ildikó
Vitai Alexandra
Lenkey János Általános Iskola
Eger  
Fejér megye
7 Lenkey7 Holzer Alfréd tanár úr Boczán Boldizsár
Bózsó Bence
Pataki Szabolcs
Takács Ádám
Lenkey János Általános Iskola
Eger  
Fejér megye
7 Lenkey8 Holzer Alfréd tanár úr Bencze Olivér
Farkas István
Galambos Dominik
Verebélyi Kornél
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Budapest  
Budapest
5 Atomerő Philipp Györgyné tanárnő Böröcz Dominik
Gulyás Zoltán
Le Ngoc Thai
Pikéthy Áron
Weöres Sándor Általános Iskola Arnót
Arnót
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
6 Kakukk fiókák Nagyné Stefura Éva tanárnő Bakos Boglárka
Földvári Szabolcs
Kárpáti Diána
Pere Ádám
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Budapest  
Budapest
5 Kitü-nők Philipp Györgyné tanárnő Bodoczki Anna
Dohnya Fruzsina
Somlyák Eszter
Vadon Zsanett
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Budapest  
Budapest
5 Felfedezők Philipp Györgyné tanárnő Bíró Botond
Kiss Márton
Klettner Lilla
Pantó Krisztina
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Budapest  
Budapest
6 Nyerők Philipp Györgyné tanárnő Burányi Dániel
Drozdik Sándor
Majer Zsolt
Samu Vince
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Budapest  
Budapest
7 Mágusok Philipp Györgyné tanárnő Böröcz Barnabás
Horváth Dániel
Mihályi Amanda
Tihor Noémi
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
Budapest  
Budapest
7 Négy matekos Philipp Györgyné tanárnő Kolozsvári Nataniel
Kovalszki Kristóf
Nagy Dániel
Varga László
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
Pest megye
2 Agytornászok Bán Anikó, Holczerné Burgetti Mónika tanárnő Kogyila Kata
Murvai Anna
Széles Tamás
Szomorjai Benedek
Bíró Lajos Általános Iskola
Szigetszentmiklós
Pest megye
2 Észforgatók Bán Anikó, Holczerné Burgetti Mónika tanárnő Gere Éva
Scharf Zoltán
Schrankó Levente
Szalontai Rebeka
Ábrányi Emil Általános Iskola
Nyírábrány
Hajdú-Bihar megye
7 Szimpla Tóthné Valu Erika tanárnő Büte Dóra
Kis Ivett
Mázló Máté
Birki Gergő
Békési Kistérségi Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola,Sportiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
Békés
Békés megye
8 Matek kedvelők Szöllősiné Samu Erzsébet, Sántháné Tokaji Mária tanárnő Dávid Marcell
Dihen Adrienn
Erdész Máté
Lipták Adrienn
Békési Kistérségi Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola,Sportiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
Békés
Békés megye
7 Reciprókák Dávidné Gyarmati Zsuzsanna, Szöllősiné Samu Erzsébet tanárnő Barna Nóra
Izsó Lajos
Jánosi Boldizsár
Szabó Vivien
Balotaszállási Táltos Iskola
Balotaszállás
Bács-Kiskun megye
5 Matek Erő Nagyné Bajnai Adrienn tanárnő Rajmond Réka
Fodor Dávid
Sárközi Márk
Vincze Gergő
Mátyás Király Általános Iskola
Jászboldogháza
Jász-Nagykun-Szolnok megye
8 Kockák Vajda Emese tanárnő Baráth Klaudia
Kurucz Nikolett
Sándor Lili
Vajda Lilla
Balotaszállási Táltos Iskola
Balotaszállás
Bács-Kiskun megye
7 Hatvány Kvartett Nagyné Bajnai Adrienn tanárnő Kovács Kíra
Vajda Klaudia
Nagy Levedi István
Temesvári István
Balotaszállási Táltos Iskola
Balotaszállás
Bács-Kiskun megye
6 Nagy Matek Manók Nagyné Bajnai Adrienn tanárnő Húth Máté
Novák Áron
Bátory Bianka
Racsmán Szabolcs
Wosinsky Mór Oktatási Intézmény Széchenyi István Iskolai Telephelye
Tolna
Tolna megye
5 Törtek Freundné Kozma Zita tanárnő Ványi Zsófi
Gáncs Tamara
Széll Metta
Rózsa Viktor
Wosinsky Mór Oktatási Intézmény Széchenyi István Iskolai Telephelye
Tolna
Tolna megye
7 Tetraéder Freundné Kozma Zita tanárnő Keszthelyi Kamilla
Oláh Bence
Schweigert Ákos
Felföldi Imre
Wosinsky Mór Oktatási Intézmény Széchenyi István Iskolai Telephelye
Tolna
Tolna megye
5 Okoskák Freundné Kozma Zita tanárnő Tóthi Cintia
Marokity Szabolcs
Hochsteiger József
Fodor Veronika
Wosinsky Mór Oktatási Intézmény Széchenyi István Iskolai Telephelye
Tolna
Tolna megye
6 A négy muskétás Freundné Kozma Zita tanárnő Fóris Dávid
Horváth Dávid
Knopf Tamás
Kvanduk Márk
II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Szécsény
Nógrád megye
4 Real-ok Kormány Zsoltné tanárnő Lehoczki Zoltán
Deák Levente
Deák Martin
Dobsonyi Imre
II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Szécsény
Nógrád megye
4 Matek királyok Kormány Zsoltné tanárnő Vincze Bálint
Szerémi Erik
Kelecsényi Bendegúz
Visnyár Máté
II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Szécsény
Nógrád megye
4 Ördög Kölykök Kormány Zsoltné tanárnő Balázs Boglárka
Lőrik Emma
Harik Ferenc
Nagy Richárd
II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Szécsény
Nógrád megye
6 Szemfüles Ráczné Rankasz Zsuzsanna tanárnő Kormány Réka
Donnert Melani
Bolgár Bende
Kovács Bence
II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Szécsény
Nógrád megye
6 Tudós nők Ráczné Rankasz Zsuzsanna tanárnő Varga Zsófi
Petrovics Gergő
Géczi Karina
Végh Ádám
II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Szécsény
Nógrád megye
7 3 Törpe + ÁFA Ráczné Rankasz Zsuzsanna tanárnő Sárközi Barbara
Mócsány Judit
Széles Lilla
Henzel Balázs
II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Szécsény
Nógrád megye
5 Okoskáék Mihály Olga tanárnő Ádám Réka
Balázs Krisztina
Tőzsér Veronika
Varga Dániel
II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Szécsény
Nógrád megye
8 Lusták voltunk Lantos Sándorné tanárnő Szenográdi Balázs
Petrovics János
Varga Bence
Várszögi Szabolcs
II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Szécsény
Nógrád megye
3 Matekkutyák Buga Lászlóné tanárnő Mócsány Martin
Kormány Kinga
Horváth Emese
Percze Elizabet
II. Rákóczi Ferenc Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakközépiskola
Szécsény
Nógrád megye
3 Arany buldogok Buga Lászlóné tanárnő Varga Jázmin
Bagó Gergő
Valkár Csenge
Vanya Sára
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Makó
Csongrád megye
3 Tuti 4-es Csaláné Oláh Edit tanárnő Beinschroth Ninett
Gulyás András
Jáksó Ábel
Szűcs Lili
Eötvös Loránd Általános Iskola
Százhalombatta
Pest megye
6 X-trém Baranyi Tamás tanár úr Éles Kincső
Erős Noel
Ficzere Róbert
Keresztényi Kristóf
Eötvös Loránd Általános Iskola
Százhalombatta
Pest megye
6 Agymenők Baranyi Tamás tanár úr Bessenyei Zalán
Keresztes Kamilla
Pozsgai Virág
Szijjártó Botond
Feketeerdői Általános Iskola
Helvécia
Bács-Kiskun megye
7 (MT)négyzet Szabóné Demeter Edit tanárnő Kollár Mátyás
Termő Tibor
Csorba Márk
Illés Tamás
Csolnok és Környéke Körzeti Általános Iskola
Csolnok
Komárom-Esztergom megye
5 Hu-morzsák Jancsekné Quintz Anna tanárnő Bán Vivien
Mayer Dóra
Németh Erik
Papp Lilla
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Kaposvár
Somogy megye
8 Aranycsapat Márkusné Székely Edit tanárnő Andrásofszky Péter
Csonka Dorina
Szaka Péter
Utasi Dominika
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Kaposvár
Somogy megye
8 Ütős négyes Márkusné Székely Edit tanárnő Tamás Fanni
Tarró Evelin
Borsi Dániel
Gombos Luca
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Kaposvár
Somogy megye
8 Szorgos Hangyák Márkusné Székely Edit tanárnő Németh Katalin
Pór Zsanett
Juhász Balázs
Vajda Levente
Irinyi József Általános Iskola
Hosszúpályi
Hajdú-Bihar megye
6 Számkirályok Szatmáriné Tóth Szilvia tanárnő Szatmári Dóra
Havrilla Szabina
Nagy Dorina Kitti
Karalyos Anita
Irinyi József Általános Iskola
Hosszúpályi
Hajdú-Bihar megye
5 Sziporkák Tóthné Pál Irma tanárnő Almási Tünde
Kósa Petra
Mikó Ádám
Fényi Attila
Irinyi József Általános Iskola
Hosszúpályi
Hajdú-Bihar megye
7 XD Szőllősiné Soós Tünde tanárnő Köteles Alexandra
Nagy Zsüliett
Erdei Virág
Tar Szilvia
Irinyi József Általános Iskola
Hosszúpályi
Hajdú-Bihar megye
5 Kisokosok Harsányi Józsefné tanárnő Varga Dominika
Nagy Dávid
Szegedi Panna
Takács Gréta
Irinyi József Általános Iskola
Hosszúpályi
Hajdú-Bihar megye
8 Ászok ásza Szatmári Attila tanár úr Gábor Dóra
Deák Dóra
Fekete Zsanett
Fekete Richárd
Makói Általános Iskola AMI és Logopédiai Intézet Bartók Telephelye
Makó
Csongrád megye
2 Zsenipalánták Csillagné K. Kiss Edina tanárnő Martonosi Dóra Orsolya
Bánfi Violetta
Szabó Csenge
Varga Márk
Makói Általános Iskola AMI és Logopédiai Intézet Bartók Telephelye
Makó
Csongrád megye
2 Szupernégyes Csillagné K. Kiss Edina tanárnő Békési Ádám
Németh Lea Patrícia
Gaál Barnabás
Hévézi Panka
Fáy András Református Általános Iskola és AMI
Gomba
Pest megye
4 Mottó Matek Fényesné Kovács Aranka tanárnő Gundel Gábor
Pásztor Mátyás
Varga Bálint
Tóth Nimród
Fáy András Református Általános Iskola és AMI
Gomba
Pest megye
3 Csipet csapat Kis Józsefné tanárnő Darabos Zsombor
Major Eszter
Lakatos Csilla
Bereczki Enikő
Fáy András Református Általános Iskola és AMI
Gomba
Pest megye
3 Gézengúzok Kis Józsefné tanárnő Béres Eszter
Fényes Gréta
Elek Attila
Csákó András
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest
Budapest
2 Pandák Kecsmár Anna tanárnő


Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest
Budapest
3 Matekkirály Schieber Andrea tanárnő Li Kevin
Vida Veronika
Németh Flóra
Gömöri András
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest
Budapest
5 Fehérfejű rétisasok Tóth Tímea tanárnő


Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Budapest
Budapest
5 Panda Banda Tóth Tímea tanárnő


Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
4 Ászok ásza Búzási Noémi tanárnő Révész Balázs
Pap Richard
Külüs Orsolya
Dobrai Mercédesz
Csemő-Nyársapát Általános Művelődési Központ Ladányi Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Csemő
Pest megye
2 Csipet-csapat Arató Istvánné tanárnő Bíró Bianka
Kiss Henrietta
Bezzeg Cintia
Mészáros Bálint
Csemő-Nyársapát Általános Művelődési Központ Ladányi Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Csemő
Pest megye
4 Verhetetlenek Arató Istvánné tanárnő Bezzeg Patrik
Németh Mihály
Rafael Georgina
Boros Mihály
Csemő-Nyársapát Általános Művelődési Központ Ladányi Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Csemő
Pest megye
4 Non-stop agykerekek Arató Istvánné tanárnő Csőgör Leona
Dudás Mónika
Nagy Vanessza
Vincze Alíz
Csemő-Nyársapát Általános Művelődési Központ Ladányi Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Csemő
Pest megye
4 Okos fiúk Arató Istvánné tanárnő Bodrogi Gellért
Kaszap Márk
Karai Vilmos
Puskel János
Csemő-Nyársapát Általános Művelődési Központ Ladányi Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Csemő
Pest megye
3 Okoska Arató Istvánné tanárnő Danó Elek
Békési Erik
Kaszab-Varga Ambrus
Veres Bernadett
Csemő-Nyársapát Általános Művelődési Központ Ladányi Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Csemő
Pest megye
3 Bűvös négyes Arató Istvánné tanárnő Naggyőr Anna
Vámos Petra
Józsa Csaba
Papp Zsolt
Csemő-Nyársapát Általános Művelődési Központ Ladányi Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Csemő
Pest megye
5 Szám-szakik Arató Istvánné tanárnő Dobi Beáta
Lakatosn Venczel Franciska
Illés Anita
Vajda Vanda
Csemő-Nyársapát Általános Művelődési Központ Ladányi Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Csemő
Pest megye
5 Okoska törpök Arató Istvánné tanárnő Ge Denis
Gyura Alex
Bálint Benedek
Kis Imola
Csemő-Nyársapát Általános Művelődési Központ Ladányi Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Csemő
Pest megye
6 Tengeri csillagok Arató Istvánné tanárnő Kósa Veronika
Horváth Dominika
Pólya Fanni
Olgyay Boróka
Csemő-Nyársapát Általános Művelődési Központ Ladányi Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Csemő
Pest megye
7 Dr Bubó Arató Istvánné tanárnő Mucsányi Krisztina
Csőgör Karina
Svábenszki István
Majoros Károly
Csemő-Nyársapát Általános Művelődési Központ Ladányi Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Csemő
Pest megye
7 Kicsi csapat Arató Istvánné tanárnő Kiss Anita
Fokti Erika
Gyura Renáta
Papp Bernadett
Kodály Zoltán Ének-zenei Ált. Isk. és TAMI
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
4 Észpörgetők Surinné Zsidel Andrea tanárnő Tóth Orsolya
Erdélyi-Nagy Anna
Kovács Liliána
Jelenfi Balázs
Békefi Antal Általános Iskola és AMI
Bakonyszentkirály
Veszprém megye
6 Okostojások Nyirő Csilla tanárnő Adamik Anna
Borsfai Panna
Ring Gergely
Ring Regina
Békefi Antal Általános Iskola és AMI
Bakonyszentkirály
Veszprém megye
6 Számfarmerek Nyirő Csilla tanárnő Nagy Sándor
Somogyi Bence
Vajda-Szvetkovics Milán
Valler Kinga
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
7 Galaxy Molnár Tünde tanárnő Alföldy Dávid
Lemperger Andrea
Weisz Diana
Wohl Ottó
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
8 Agypörgetők Molnár Tünde tanárnő Czirják Kristóf
Elek Gergő
Farkas-Pál Szabolcs
Király Dávid
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
7 Csajok a négyzeten Molnár Tünde tanárnő Varga Nikoletta
Jaczkó Timea
Bátori Boglárka
Kovács Anna
Szentgyörgyi István Általános Iskola
Diósjenő
Nógrád megye
4 Agycsavarok Paulínyi János tanár úr Méreg Vanessza
Mészáros Naomi Katalin
Tóth Jázmin
Varga Zoltán
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
6 Matekzsenik Molnár Tünde tanárnő Debelka Tamara
Kígyósi Dávid
Nagy Bernadett
Pop Brigitta
Móricz Zsigmond Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola
Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
4 Turbo-4 Bajkán Barbara tanárnő Olman Petra
Gál Péter
Szabó Balázs
Kelemen Tamás
Móricz Zsigmond Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola
Mátészalka
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
4 Szuper-4 Bajkán Barbara tanárnő Bugya Eszter
Györfi Boglárka
Varga Zsombor
Herdon Balázs
Celldömölki Városi Általános Iskola és EPSz
Celldömölk
Vas megye
6 Celli géniuszpalánták dr. Pörneczi Károlyné tanárnő Szabó Tamás
Szakács Rebeka
Remport Donát
Végh Vanda
Váci Mihály Általános Iskola
Győr
Győr-Moson-Sopron megye
5 Számfalók Mihályfi Attiláné tanárnő Pintér Botond
Horváth Botond
Horváth Levente
Vida Marcell
Váci Mihály Általános Iskola
Győr
Győr-Moson-Sopron megye
5 Észkombájnok Mihályfi Attiláné tanárnő Debreczeni Kálmán
Botló Alex
Barta Dóra
Kaufmann Eszter
Váci Mihály Általános Iskola
Győr
Győr-Moson-Sopron megye
6 EszesAngyalok Sólyomné Bognár Mária tanárnő Katona Zsuzsanna
Tóth Rebeka
Szantmihályi Roxána
Füleki Dorka
Váci Mihály Általános Iskola
Győr
Győr-Moson-Sopron megye
6 EszesÖrdögök Sólyomné Bognár Mária tanárnő Tóth Bence
Gőgös Márton
Nagy Róbert
Pásztor Olivér
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
8 DJ Nagy Gyöngyike-Erzsébet tanárnő Buzási Ronald Gergő
Kovács Ferencz
Baczoni Norbert
Vad Bertalan
Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
3 Matekzsenik Csőszné Lőrincz Judit, Juhász Krisztina tanárnő Ferencz Bence
Sziklai Benedek
Takács Donát
Román Roland
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Magyargéc
Nógrád megye
2 Okos Baglyok Susánné Lukács Petra tanárnő Velki Barbara
Farkas Balázs
Lakatos Renátó
Rácz Veronika
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Magyargéc
Nógrád megye
7 Sasok Hegedűs Gergő tanár úr Sándor Szabina
Orosz Bettina
Kiss Dominika
Kuris Bernadett
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Magyargéc
Nógrád megye
3 Villám 4 - S Medéné Antal Krisztina tanárnő Lakatos Natália
Márton Norbert
Gácsi Dorina
Oláh Norbert
Deák Ferenc Általános Iskola
Paks
Tolna megye
6 Deák diák Kajári Márta tanárnő Adorján Blanka
Horváth Dóra
Horváth Sándor
Szabó Luca
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Magyargéc
Nógrád megye
5 Ricsi és a Csajok Hegedűs Gergő tanár úr Velki Alexandra
Balázs Richard
Trenka Vivien
Sándor Dorina
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Magyargéc
Nógrád megye
6 TED macik Hegedűs Gergő tanár úr Márton Andrea
Oláh Henrietta
Dankó Diána
Rácz Lilla
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
5 Anonymus Molnár Tünde tanárnő Barabás Zóra
Szűcs András
Fekete Tibor
Ványolos-Merk Raymond
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
5 Guruk Molnár Tünde tanárnő Nyerges Kamilla
Tóth Adrienn
Nemes Viktória
Nagy Márk
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
7 Nexus Molnár Tünde tanárnő Mura Orlando
Barna Raymond
Magyari Tamás
Fekete Dávid
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szeged
Csongrád megye
4 Matekmanók újratöltve Tánczosné Fullér Ildikó tanárnő Hámori Janka Franciska
Kóta Kata
Jászapáti Péter
Döme Janka
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Gyál
Pest megye
6 MORK dr. Simon Natália tanárnő Prorok Kristóf
Buda Roland
Fekete Olivér
Fekete Márk
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Gyál
Pest megye
5 Zrínyi Guru Both Ildikó tanárnő Berecz Benjamin
Inplom Viktor
Korpás Petra
Zente Edina
Zrínyi Miklós Általános Iskola
Gyál
Pest megye
7 FAZSÓVAKI Both Ildikó tanárnő Gyeszli Fanni
Hazuk Vanessza
Farkas Kitti
Nagy Zsófia
Huszka Hermina Általános Iskola
Örkény
Pest megye
6 Mókusok Kulmánné Simon Andrea tanárnő Libor Fruzsina
Nagy Kamilla
Szeleczki Kinga
Lólé Emese
Huszka Hermina Általános Iskola
Örkény
Pest megye
6 Kisokosok Kulmánné Simon Andrea tanárnő Gyebnár Zsuzsanna
Kovács Adél
Maczkó Noémi
Oboczki Laura
II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
3 Töprengők Lengyelné Polónyi Elvira tanárnő Bajzáth Boglárka
Juhász Alexandra
Szűcs Hunor
Társi Gergely
Lenkey János Általános Iskola
Eger  
Heves megye
4 Lenkey9 Veresné Kovács Zsuzsanna tanárnő Bacsó László
Király Anna
Nagy Zsolt
Sugár Péter
Lenkey János Általános Iskola
Eger  
Heves megye
4 Lenkey10 Veresné Kovács Zsuzsanna tanárnő Fónagy Gergő
Terjék Balázs
Tóth Kristóf
Tóth Viktória
Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola
Gádoros
Békés megye
6 Kockafejek Lengyel Krisztián tanár úr Rattai Brigitta
Vámosi Róbert
Gabnai Debóra
Havrán Beatrix
Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola
Gádoros
Békés megye
5 Kockafejek Lengyel Krisztián tanár úr Farkas Brenda
Kiss Dorina
Adamcsik Dóra
Csáki Bence
Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola
Gádoros
Békés megye
5 Univerzális Matekosok Lengyel Krisztián tanár úr Szamosközi Fanni
Kun Anett
Pikács Anett
Borák Árpád
Lenkey János Általános Iskola
Eger  
Heves megye
6 Lenkey13 Holzerné Válóczi Éva tanárnő Holló Dominik
Nádházi Gergely
Szikora Péter
Tóth Enikő
II.Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Rákóczifalva
Jász-Nagykun-Szolnok megye
5 Tudorkák Tímár Antalné tanárnő Mezei Barnabás
Nádházi András
Makai Dóra
Kövér János
II.Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Rákóczifalva
Jász-Nagykun-Szolnok megye
6 Matokosok Tímár Antalné tanárnő Líbor Dános
Szentesi Zsombor
Kiss Renáta
Boros Martina
Kiss Géza Általános Iskola, Óvoda és AMI
Sellye
Baranya megye
8 Gömb Antal Sándorné tanárnő Balogh Bence
Bergán Péter
Horváth Béla
Thrón Dávid
Kisboldogasszony Katolikus Általános Iskola
Gádoros
Békés megye
7 Számvarázslók Pernyés Edit tanárnő Dobos Attila
Tóth Milán
Frank Alexandra
Kovács Karina
Selyemréti Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
5 Számguruk Major-Nagy Barbara tanárnő Fodor Csaba Dániel
Kerékgyártó Dóra
Mida Gréta
Végső Vanda
Bem József Általános Iskola
Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
6 Matek Zsenik Dr. Baloghné Mester Éva tanárnő Rendes Fanni
Schwegler Stefánia
Mihályfalvi Kyra
Pólya Mátyás
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Nagyszentjános
Győr-Moson-Sopron megye
5 Fürkészek Vitálisné Rosta Aranka tanárnő Madarász Krisztián
Kocsis Dávid
Balogh Richárd
Fehér Balázs
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Nagyszentjános
Győr-Moson-Sopron megye
8 Zsenipalánták Németh Tamásné tanárnő Hujber Ágnes
Kopácsi Lilla
Mihalovics Fruzsina
Kránicz Júlia
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Nagyszentjános
Győr-Moson-Sopron megye
7 Jánosiak Vitálisné Rosta Aranka tanárnő Falu Dávid
Nagy Martin
Sipőcz Bence
Szabó Klaudia
Celldömölki Városi Általános Iskola és EPSz
Celldömölk
Vas megye
4 Tudorkák Dr. Dienesné Mester Márta tanárnő Hajba Sára
Csilléry Patrik
Jakab Flóra
Somlai Lili
Celldömölki Városi Általános Iskola és EPSz
Celldömölk
Vas megye
3 Okoskák Dr. Dienesné Mester Márta tanárnő Lecsek Luca
Takács Ábel
Kulman Gergő
Fonyó Máté
Celldömölki Városi Általános Iskola és EPSz
Celldömölk
Vas megye
4 Agyas mókus Szalókyné Pőcze Nóra tanárnő Kaposi Boglárka
Talabér Róbert
Nagy Krisztián
Szalai Kristóf
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
4 Szám-manók Alföldy Andrea tanárnő Divin Judit
Kapalai Gergő
Borsi Erika
Kovács Erika
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
4 Mütyi Alföldy Andrea tanárnő Szűcs Marci
Mátyás Géza
Nagy Richie
Kis Dobos Benedek
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
4 Bagoly Alföldy Andrea tanárnő Búzási Vivien
Balogh Soós Hunor
Árva Norbert
Bagdán Kristóf
Szacsvay Imre Általános Iskola
Nagyvárad
Bihar megye
4 Csupa-csupa Tankó Veronika Zita tanárnő Buchmüller Edmond
Molnár Dávid
Szász Csongor
Veres Vivien
Arany János Általános Iskola
Kiskunmajsa
Bács-Kiskun megye
5 Arany-csapat Tarjányi Györgyi tanárnő Hegedűs Norbert
Klinkó Roland
Nyerges Márk
Sipos-Szabó Tibor
Arany János Általános Iskola
Kiskunmajsa
Bács-Kiskun megye
8 Aranyosok Tarjányi Györgyi tanárnő Fúrús András
Péter-Szabó Erik
Sipos-Szabó Gergő
Kertész Farkas Gábor
Gróf Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Iskola
Budapest
Budapest
5 Széchenyi okosak Szabján Anikó tanárnő Császár Réka Diána
Brádl Réka
Majer Dominik
Weisz Richárd
Gróf Széchenyi István Általános és Kéttannyelvű Iskola
Budapest
Budapest
6 maTEKergők Szabján Anikó tanárnő Kolba Éva
Darázs Áron
Bagi Barbara
Bóna Lora Lorina
Kölcsey Ferenc Gimnázium, Ált. Okt. és Nev. Közp.
Nyíradony
Hajdú-Bihar megye
7 Villámtesók Bíróné Katona Szilvia tanárnő Blascsák János
Berna Bence Szabolcs
Koszta Éva
Tóth György
Czimra Gyula Általános Iskola
Budapest
Budapest
8 Extrém Emberek Mika Ágnes tanárnő Benedek Kinga
Szekerka Kende
Tóth Mátyás
Vinkler Gábor
Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
Felsőszentmárton
Baranya megye
6 Matemarika Nevedel Jánosné tanárnő Horváth Kata
Brezovics Éva
Perjás Bettina
Lénárt Klaudia
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
4 NumberBoys Busi Zsuzsanna tanárnő Bárándi Dominik
Molnár Dömötör
Pintér Zsolt
Kohajda Róbert
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
4 NumberGirls Busi Zsuzsanna tanárnő Pántya Lili
Szénási Tamara
Bugyi Viktória
Horváth Nikolett
Eötvös Loránd Általános Iskola
Százhalombatta
Pest megye
4 Kis matematikusok Domján Éva tanárnő Fabó Kinga
Berczi Borbála
Csányi Karina
Pálinkás Panna
Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola
Nyíradony
Hajdú-Bihar megye
2 Számfejtők Terdik Mihályné tanárnő Czirják Szonja Zsófia
Sopronyi Vajk
Szlifka Zsolt József
Szoták Eszter
Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola
Nyíradony
Hajdú-Bihar megye
2 Számotvetők Terdik Mihályné tanárnő Lakatos Evelin Panna
Szabó Bence János
Rácz István Zoltán
Bodrogi Anett
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
Hajdú-Bihar megye
6 Okos tojások Fábrikné Boros Katalin tanárnő Czellár Vivien
Zsupos Lilla
Borsodi Enikő
Hüse Betti
Celldömölki Városi Általános Iskola és EPSz
Celldömölk
Vas megye
3 Logitudi Sebestyén Lajosné tanárnő Tüzes Borbála
Petrányi Csenge
Sziráki Panna
Erdélyi Luca
Celldömölki Városi Általános Iskola és EPSz
Celldömölk
Vas megye
3 Észtekerők Szabóné Tulok Katalin tanárnő Ferencz Réka
Horváth Vivien
Hérincs Máté
Pörneczi Fanni
Celldömölki Városi Általános Iskola és EPSz
Celldömölk
Vas megye
3 Törpölők Szabóné Tulok Katalin tanárnő Horváth Anna
Horváth Zsombor
Pál Kata
Tóth Anett
MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskolája
Mezőtúr
Jász-Nagykun-Szolnok megye
6 2x2néha5 Kecséné Varga Beáta tanárnő Farkas Norbert
Andrássy Tamás
Burai Ádám
Szegedi Lajos
MKKI Kossuth Lajos Általános és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Iskolája
Mezőtúr
Jász-Nagykun-Szolnok megye
8 Abroszcsoport Farkas Sándorné tanárnő Toldi Boglárka
Dávid Enikő
Kötél Veronika
Szűcs Noémi
Vári II. Rákóczi Ferenc Középiskola
Vári
Beregszászi járás
7 Vári géniuszok Mátyus Enikő tanárnő Farkas Zsolt
Polner Bernadett
Paládi Roberta
Szarka Károly
Váci Mihály Általános Iskola
Győr
Győr-Moson-Sopron megye
3 Számsztárok Csicsai Nándorné tanárnő Kiss Anna
Barta Réka
Nagy Ramóna
Rehó Eszter
Váci Mihály Általános Iskola
Győr
Győr-Moson-Sopron megye
3 Eszes négyes Csicsai Nándorné, Otoltics Ernőné tanárnő Mihucz Kristóf
Mithay Benedek
Rum Dániel
Wawra Máté
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
Hajdú-Bihar megye
6 Négyszűnyűkoponyányimonyók Fábrikné Boros Katalin tanárnő Nádasdi Kata
Nagy Dániel
Szabó Liza
Varga Balázs
Balmazújvárosi Általános Iskola
Balmazújváros
Hajdú-Bihar megye
6 Pöttyös Guru Fábrikné Boros Katalin tanárnő Tóth Dávid
Székely Csaba
Kapitány Norbert
Szilágyi Kristóf László
Belvárosi Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
6 Csajok Császárné Tóth Ildikó tanárnő Klenoczki Noémi
Váli Lívia
Túróczi Enikő
Szűcs Dzsenifer
Belvárosi Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
8 Csillámpónik Császárné Tóth Ildikó tanárnő Bánfi Lili
Bede Polla
Bartus Vivien
Máté Dorottya
Corvina Mátyás Király Általános Iskolája
Kecskemét
Bács-Kiskun megye
3 Matekguru Horváthné Cseh Mária tanárnő Mihalik Bálint
Szabó Tamás
Fazekas Márk
Lédeczi László
Corvina Mátyás Király Általános Iskolája
Kecskemét
Bács-Kiskun megye
3 Gurugyerekek Horváthné Cseh Mária tanárnő Rakiás Adrián
Magyar Márk
Bognár Botond
Hegedűs Johanna
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
5 Ifjú Matematikusok Hapák Katalin tanárnő Molnár István
Szücs Péter
Jakab Dániel
Csehil János
Nagykálló Város Önkormányzat Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat
Nagykálló
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
5 Matekzsenik Polyák Zoltánné tanárnő Balogh Zsófi
Hankovszki András
Lelesz Hanna
Tóth Amina
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
5 Wifi Hapák Katalin tanárnő Tóth Zoltán
Badó Dániel
Surányi Dániel
Kovács András
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
6 AGEP Hapák Katalin tanárnő Kenéz Andrea
Kuzma Gréta
Grica Eszter
Vézer Patrícia
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
8 Zirka Máté Ágnes tanárnő Mereszíj Beáta
Tóth Eszter
Elek Krisztina
Tóth Ferenc
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
7 Számlálók Hapák Katalin tanárnő Bajusz Eszter
Baksa Barbara
Bahus Valentina
Komári Luca
Beregszászi Magyar Gimnázium
Beregszász
Beregszászi járás
5 Ifjú Matematikusok Hapák Katalin tanárnő Molnár István
Szücs Péter
Jakab Dani
Csehil János
Eötvös Loránd Általános Iskola
Százhalombatta
Pest megye
4 Okoskodók Marczinkovicsné Lajti Gabriella, Némethné Annus Krisztina tanárnő Fekete Béla Bence
Takács Márton András
Puskás Anna
Soós Balázs
Farmos Község Általános Iskola
Farmos
Pest megye
5 Belevágunk Dr. Ácsné Hild Jolán tanárnő Bögre Boglárka
Brindzik Bálint
Fehér Benjamin
Nyitrai Petra
Celldömölki Városi Általános Iskola és EPSz
Celldömölk
Vas megye
7 Agymenők Balhási Istvánné tanárnő Novák Fanni Mónika
Sághegyi Erik
Zámbó Dorián
Miklós Egon
Arany János Általános Iskola
Sajóvámos
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
5 Zsenipalánták Pruskóczkiné Berzi Klára tanárnő Lukács Brigitta
Domoszlai Patrik
Kendrovszki Márk
Nagy András
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Kaposvár
Somogy megye
5 Tigrisek Dr. Saabné Réti Ibolya tanárnő Fenyvesi Fanni
Marosi Bori
Müller Julia
Néber Natália
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Kaposvár
Somogy megye
4 Üstökösök Némethné Szabó Márta tanárnő Esküdt Zsombor
Bordás Kende
Kakstedter Bendegúz
Hegedüs Péter
Matek Tehetség Center
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
3 Dominó Nyolcas Edina, Bordásné Hegedűs Éva, Kulinné Kupai Márta tanárnő Radócz István
Virág Zénó
Agócs Zsombor
Szín Márton
Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és AMI
Jászberény
Jász-Nagykun-Szolnok megye
6 Bűvös négyek Goda Istvánné tanárnő Kis Henrietta
Káplár Viktória
Tamus Nóra
Katona Laura
Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és AMI
Jászberény
Jász-Nagykun-Szolnok megye
6 Kiskockák Goda Istvánné tanárnő Simon Laura
Szécsi Patrik
Janák Edvárd
Sós Benedek
Ady Endre Elméleti Liceum
Nagyvárad
Bihar megye
7 Nagyokosok Ridi Enikő tanárnő Iuhas Erik
Miheler Péter
Sebestyén Nándor
Szász Fruzsina
Ady Endre Elméleti Liceum
Nagyvárad
Bihar megye
7 Pontgyűjtők Ridi Enikő tanárnő Csókási Dorottya
Jakabffy Balázs
Kozma Gergő Tamás
Papp Bálint Gergő
Tompa Mihály Református Általános Iskola
Kazincbarcika
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
5 Kakukkfióka Suga László tanár úr Kálmán Dániel
Gelle Mátyás
Szűcs Bianka
Nagyszegi Balázs
Bárdos Lajos ÁMK Ó, K. és AMI Tagiskola
Penyige
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
6 Tinimatek Kiss Zoltánné tanárnő Császár Kitti
Fejes Noémi
Németh Norbert
Kondor Máté
Bárdos Lajos ÁMK Ó, K. és AMI Tagiskola
Penyige
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
4 Aprómatek Kiss Zoltánné tanárnő Siti Vanda
Kapcsos Álmos
Rostás Flóra
Csernyi Fanni
Kalocsa és Térsége Általános Iskola
Kalocsa
Bács-Kiskun megye
6 Logikusak(k) Varjúné Urbaniczki Edit tanárnő Schuck Dávid
Kovács Máté
Jakab Benjamin
Horváth Bence
Móra Ferenc ÁMK
Mályi
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
4 Megoldjuk Mikené Kutás Tünde tanárnő Ősz Kamilla
Rédei Levente
Vajda Péter
Bársony Alexandra
II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok megye
3 Számvarázslók Lengyelné Polónyi Elvira tanárnő Vona Virág
Balogh Patrik
Kovács Kende
Mészáros Dániel
Lórántffy Zsuzsanna Általános Iskola és Óvoda
Pocsaj
Hajdú-Bihar megye
7 Számszelídítők Fantoly Anna tanárnő Almási Bernadett
Béres Bernadett
Kolozsvári Dominika
Nagy Zoltán
Gróf Széchenyi István Általános Iskola
Dömsöd
Pest megye
2 Gróf Széchenyi István Patonai Istvánné tanárnő Nagy Csenger
Baranyi Barnabás
Kakuk Zsanett
Balogh Boróka
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola
Szeged
Csongrád megye
6 Blue Bull Konfár László tanár úr Gitay-Gorzó Csaba András
Kosztolányi Dániel
Vida Zalán János
Wolf Ferenc
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola
Szeged
Csongrád megye
5 Bések Konfár László tanár úr Balogh Dávid
Kukovecz Ákos
Szirovicza Csaba
Zsarkó Rebeka
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola
Szeged
Csongrád megye
6 Gammák Konfár László tanár úr Király Csaba
Hunyadi Marcell
Szolnoky Levente
Lajkó Áron
SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskola
Szeged
Csongrád megye
5 Delták Konfár László tanár úr Dömösi Petra
Kelemen Róza
Tiszaváry Máté
Varga Zalán
Csány-Szendrey ÁMK
Keszthely
Zala megye
2 Mamásbéske Kovács Éva tanárnő Hetyei Nóra
Fejes Máté
Vancsa Vivien
Tóth Ádám
Munkácsi II.Rákóczi Ferenc Középiskola
Munkács
Beregszászi járás
7 Hatványok Kicska Györgyi tanárnő Popovics Bence
Hajlik Katalin
Tóth Katalin
Molnár Máté
Munkácsi II.Rákóczi Ferenc Középiskola
Munkács
Beregszászi járás
6 Kisokos Kicska Györgyi tanárnő Bakos Benjámin
Tyurikov Krisztián
Csaba Rudolf
Káljuk Krisztián
Bethlen Gábor Általános Iskola
Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar megye
2 Tudorkák Dr. Szegediné Hajdu Mária tanárnő Cselei Péter
Csibi Nóra
Szabó Antónia
Tóth Tamás Bence